şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugüne kadar gerek youtube kanalı olsun gerek snapchat olsun çok sıkı bir şekilde takip ettiğim blogger/vlogger. daha önceden adını hiç hz.google a yazmamıştım ismini biliyordum ama hiç merak etmedim açıkçası zaten kendini göstermeyi tercih etmiyor bir şey çıkmaz diye.sonra bir videosunu izledim ve acaba hiç google da aratılıyor mudur ya da aratılsada bir şey çıkıyor mudur diye bakayım dedim ve ne göreyim sevgili (bkz: adnan oktar) hocamızın kediciklerinden biriymiş meğersem.hatta kabul edemedim youtube da tüm videolarını izledim küçük çaplı bir şok yaşadım ve şuan kendi kendime inşallah maşallah diyorum.
 • kendisinin tanıttığı ürünleri izlemekten zevk alırken, adnan oktarın kediciklerinden birisi olduğunu öğrendiğimde şok geçirdiğim makyaj vloggerı. oysa gayet aklı başında birine benziyordu.
 • o kadar guerlain ürünü kullanıyor, işi gücü makyaj da nasıl bu kadar kedicik leş gibi makyajla çıkıyor programa, hiç bu kızlara "ablacım sen napıyorsun allah inşallah" demiyor mu çok merak ediyorum. sesi çok güzel, para da bok olsa gerek ki makyaj koleksiyonunu kafamda hesaplayınca rahat 20.000 tl yi buluyorum

  (bkz: hesaplayan adamlar)

  edit: fakir gibi 20.000 demişim, 50.000 tl rahat vardır orada
 • ya ben bu hatunu böyle orta yaşlı, hafif kilolu ama bakımlı bir anne gibi hayal etmiştim hep.

  meğer kedicikmiş.

  hayat çok garip...
 • vay anasını aslında bilinen bir şeymiş kedicik olduğu ben neden kaçırdım bunu acaba. severek takip ettiğim bir vloggerdı şu an şok yaşamaktayım. hayat ne garip, çok zengin bir kocası var onun parasını yiyor kocası izin vermiyor diye yüzünü göstermiyor sanıyordum ben.
 • şu an ablasıyla hapiste olan, annesi de kontrollü olmak üzere serbest bırakılmış, bloggerlık maskesiyle benim de bir zamanlar dahil olduğum kozmetik sayfasından örgüte kız yakalamaya çalışan kedicik.