şükela:  tümü | bugün
 • istanbul koşuyolunda hizmet veren bir spor salonu.
 • haftanın 5 günü spor yaptığım koşuyolundaki sempatik spor salonum. hocasından tut temizlikçisine kadar herkesin güler yüzlü olduğu, aletlerin gayet modern ve teknolojik olduğu, insanın spor yaptıkça yapası gelen salon.
 • 3. yıdır üyesiyim. babamla beraber üye olunca ve 3 yıldır fiyat arttırmak bir yana fiyat azaltan bir mekan olunca bana fiyatları çok uygun geliyor ama
  1- üyeleri içinde bir sürü öküz var. soyunma odası zaten dar, bir de havluları kirli sepetine atmayıp, eşyalarını da ortada bırakınca tam rezillik oluyor.
  2- otoparkçısı çok kral bir çocuk ama yetersiz otopark yüzünden elemana her seferinde para vermek biraz kötü bir durum.
  3- bozuk şeyleri kendilerinden tamir etmiyorlar. bir duşun kapısındaki kilidi tutan parça kaç aydır kırık duruyor, 5 dk sürmez onu takmak ama yapan yok.
 • burhan hocanın eğitmenlik yaptğı yer. (bkz: burhan hoca) kendisi "karizmatik" tir.
  biraz basık olmakla beraber hoş mekan. bazı çalışanlar silah zoruyla çalıştırılııyormuş hissi verse de gidilesi mekan. ilgililer.
 • kendini sürekli yenilemesi sebebiyle sıkıcı olmayan, talepleri karşılayan spor salonu.
  girişinde bir dilek-şikayet kutusu olsa, bir de her bayram en azından
  dört buçuk gün kapatmasalar salonu her şey daha güzel olacaktır.
  yine de temiz ve kullanışlı olması tercih sebebidir.
 • aletleri çok modern, çalışanlar da iyi ama içindekilerde sıkıntı var.. akşam 6'dan sonra her set arasında 5 dakika bekliyorsunuz, karınca yuvasına dönüyor mekan..
 • 2 aydır haftanın 4 gününü geçirdiğim güzel spor salonum, insanları güzel, hocaları ilgili, grup dersleri eğlenceli, onun dışında insanlar kendi halinde arada artist tipler yok değil ama genel itibariyle rahatsız edici boyutta değiller havuzu biraz küçük yüzmek için çok kullanılamaz ama saunadan sonra işte girebileceğiniz bir yer birde üst katta zumba ve artık tae bo derslerinin verildiği bir salon var o salon biraz küçük, ben tekrar alt kalttaki salona taşınmasını talep ediyorum. yetkililere de burdan sesleniyorum! o aşağıdaki salona taşıyın tae bo derslerini tekrardan.
 • akşam saatlerinde biraz kalabalık olması sıkıntı. ama bunun haricinde iyi bir spor salonu. yeni aletlere ve antrenmanlara geçince kalabalık çok sıkıntı olmuyor zaten. sürekli eşyalarımı da unutazsam süper olucak.
 • akşam saatlerinde nefes aldırmayacak kadar kalabalık olan spor salonu. üyelik satarken hiç bir şekilde bahsetmiyorlar bu detaydan, sonra eğer bulabilirseniz (!) havlunuz elinizde koşu bandının arkasında sıra beklemek kalıyor size. hocalar deseniz ayrı bir alem, hepsi "oldum" sanıyor kendisini, anlamsız bir senli-benli sohbet hevesi, neredeyse tamamı sigara içtikleri için size yaklaşır yaklaşmaz fark edeceğiniz kesif bir sigara kokusu. sürekli bir tadilat, saunada, buhar odasında ve cardio aletlerinin üzerinde sürekli bir smiley'li "geçici olarak hizmet veremiyorum" ibaresi.
 • müşteriyle satışı yapana kadar ilgilenen mekan. ondan sonra saldım çayıra mevlam kayıra. salona ne için geldiğinizi defalarca anlatmanıza rağmen (kilo vermek ya da vücut yapmak vs.) bunu dikkate almadan fabrikasyon program yazıp çalışma sürecinizi takip etmezler. gidip hocalara sormadığınız sürece kimse gelip "ne yapıyorsun, nasıl gidiyor?" diye sormaz. herhangi bir alette nasıl çalışmanız gerektiğini bir hoca farklı anlatırken, diğeri bambaşka anlatır. neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilemezsiniz. kalabalıktan ötürü soyunma odaları yetmemektedir. gelen insan profilinin bir kısmı hanzo olduğundan ıslak havluları oralara buralara bırakırlar. "bu konuda bir uyarı yazısı asın" diye bir öneride bulunursunuz, onu da kulak ardı ederler. işleri iyi anladığım kadarıyla...