şükela:  tümü | bugün soru sor
  • neredeyse 8 senedir muhabbetim olan müzik, moda ve popüler kültür neferi olan çaylak. acilen yazarlığı onaylanması gerekiyor, başlıklarda döktürme olasılığı çok yüksek. hele rihanna ve moda başlıkları coşabilir askdjhjsdfhdk.

    moda konuşmaktan bu denli keyif aldığım başka bir insan yoktur herhalde. o kadar yıl muhabbetimiz olunca birbirimizin tarzını, neyi sevip sevmeyeceğini direkt anlıyoruz.
  • ekşi sözlük'te yapılanmaya başlayan 'müzik otoritesi'nin bir diğer üyesi. buradaki andavallara laf anlatmak istemediği için pek bir şeyler yazıp çizmiyor ancak yazarlığı onaylandığı takdirde neler yazabileceğini tahmin bile edemediğim dostumtur.

    sol frame'i yeterince gereksiz konularla dolduruyorsunuz, popüler kültür, moda ve müzik camiası için bu tür yazarların düşünceleri pek kıymetli.
  • yazar olmuş kişi. geçmiş olsun.
  • yazarlığını türlü türlü magandalıklar yaparak kutladığım canım arkadaşım. müzik ve moda başlıklarında estirecek bundan sonra merakla bekliyorum yazacaklarını shdjsjdjsjsk. lobimiz eskisinden de güçlü olacak ahdjsjsjsj.

    9 senedir kankamdır, arkadaş çevremin belli zamanlarda değişmesine rağmen benim için hep çok farklı bir yeri oldu. kaç arkadaş grubu, kaç ortak çevre eskittik hala sapasağlam ayaktayız nazar değmesin lol.