şükela:  tümü | bugün
 • muhteşem bi intro olurmuş aslında albüme*. b-side yapmışlar, yazık etmişler...
 • p2p ile ilgili olanı için (bkz: fasttrack)
 • etienne de crecy'nin super discount 2 isimli her eve lazım çalışmasından 7:38'lik bir julien delfaud& alex gopher & etienne de crecy şarkısı...baslar tigayı hatırlatıyor biraz biraz, ama kesin birşey var ki çok gaz çok...bir de erol alkanın bugged out'unda üstüne never be alone acapellası sıvanmış şekli var, o da güzel...
 • kayınbabasından iş için destek alan bir adam, hamile karısı ve karısının okuldan eski sevgilisi, jesse peretz yönetmiş.

  http://www.apple.com/trailers/weinstein/fasttrack/
 • bir amaca ulasmak icin katedilmesi gereken en hizli ve kestirme yolu tanimlamak icin kullanilan ingilizce bir terim.
 • gosterimi ertelenen ve adi "the ex" olarak degiştirilmiş olan zach braff'li film. mart ayinda gosterime girecekmiş

  braff olayi şoyle ozetlemiş:

  "he studio always hated the title, because the movie has nothing to do with a fast track. nothing to do with tracks or fastness at all. so since we moved the date they seized the opportunity to change the name to "the ex", since it is indeed about a nightmare ex-boyfriend (jason bateman) who tortures a current boyfriend, me (zach braff). so in short:

  fast track = (fast + track) + (the + ex) = "the ex"
  and will be coming to a theater near you mid-march! "
 • bazı havaalanlarında güvenlik kontrolünden uzun kuyruklara girmeden geçmenizi sağlayan sistemdir; business ve first class yolcuları veya business kontuarından check-in yaptıran frequent flyer kart sahipleri istifade ederler, heathrow'da havaalanının kapısından girdikten 8 dakika sonra check-in + güvenlik kontrolünden geçip duty free ye kapağı atmamızı sağladığı için çok severiz, bu hizmetlerden yararlanamayan yolcuların genellikle aynı işlemleri 60-70 dakikada tamamlayabildiklerini göz önünde bulundurursak bizim gibi genetik problemlerden ötürü ömrü muhtemelen kısa olacak insanlara küçük de olsa bir kıyak geçildiğini düşünüp züürt tesellisi bulabiliriz.
 • her hafta dünyanın farklı yerlerinden ekonomik, siyasal yada sosyal yönden bilgilendirici özelliği olan haberleri veya olayları gösteren, bu yerlere seyahat edeceklere çeşitli ipuçları ve tavsiyelerde bulunan bir bbc programı. internet üzerinden podcast olarak da takip edilebilir.
 • az evvel istanbul sabiha gökçen havalanında tanık oldum işleyişi berbat olan sistem. adı fast kendi slow. bilen de bilmeyende sıraya giriyor 30 tl kart ücreti deyince de bizim millet başlıyor "şikayet edecem, paramızla rezil oluyoruz bilmem ne" demeye pegasus indirimi ile 22 tl ye alıp geçmek mecburiyetinde kaldım. aşırı hızlı değildi elbette fakat normal sırada önümde 1000 kişi varken bunda 50 kişi oluyor. bu arada uçak rötarlı kalkacak sayın seyirciler. sövgülerimle.
 • ilk kez edinburgh havaalanında gördüm. pasaport kontrolü olmadan uçağa devam ediliyor. pasaport bankosu yerine turnikeler var. uçak biletini okutunca kapılar açılıyor. ab vatandaşlarında sanıyorum ona dahi gerek yoktu. onların kapıları ayrıydı.
  uçağın kapısına vardığımda pasaportuma kaşe vurulmamış olmasından rahatsız olmuştum. emin olmak için oradaki görevlilere sordum. gerek yok demişlerdi.
hesabın var mı? giriş yap