şükela:  tümü | bugün
 • çin menşeili alışveriş sitesi. son derece ucuz ürünler bulunmakla birlikte elektronik sigara kullananlar için bir cennettir. fasttech
 • az once e-liquid siparisi verdigim site. tanesi 2 dolardan 5 tane ucretsiz kargo secenegi ile siparisi verdim. bakalim kac gunde gelecek..

  15 gün sonra gelen edit : deneme amaçlı verdiğim likitler bugün itibari ile elime ulaştı... güzel site. verdikleri takip no ile pttden anlık takip etmek mümkün...
 • müşteri ilişkileri konusunda tüm türkiyeye ders vermesi gereken şirket, 24 saatten az sürede bozuk ürüne para iades, hemen cevap filan güzel şeyler bunlar.
 • e-sigara yedek parça siparişi için kullandığım sitedir.
  adamlar siparişi, ürünlerin stoklara girişinin ertesi günü hazırladı ve postaladılar. işin ilginç yanı ise, paketin fotoğrafını çekip sipariş sayfasına eklemişler.

  işbu entry paket elime ulaşınca kendini güncelleyecektir.
 • 50 dolarlık esigara alımı sırasında sorun çıkıyor mu merak ettiren site. yeşillendirebilirsiniz.
 • bugün joyetech evic vtc minimi sipariş edeceğim site... dört gözle bekliycem...
 • ayın 11'de postalanan kargo bugün elime ulaştı. bir ay beklerim diyordum, kargo gelince çok şaşırdım. singapore post sağolsun çok memnun kaldım. bu sayede (bkz: e sigara) maceram başlamış bulunuyor. sigara mı sanırım bir daha ağızıma sürmem.
 • aynı 5 farklı esigara ve ekipmanları karşılaştırması yaptığımda %30-50 arasında pahalı olan site.

  likit konusunda önemli çeşit ve marka var ama ne yazık ki güvenirlik tam muamma, gerçi türk likit siteleri farklı değil..

  benzer şekilde aliexpress ile karşılaştırmada ucuz ürünlerde var ama neredeyse aynı denecek kadar 2-3$ farklarda..

  bilemiyorum altan..
 • sözde kargonun ücretsiz olduğu site.tamam pil gibi yanıcı veya başka tehlikesi olan şeyler için yok uçakla gelmesi lazım yok vapurla gelmesi lazım muhabbeti yapıp kargo parası alıyorlar ama likitlere de sürekli kargo parası vermek ne alaka bir bunun cevabını bulamadım.yine de kendisinden memnunum.
 • burası ve aliexpress varken hiç bir e-sigara ürününü(likit istisna) türkiye içinden sipariş vermedim, vermem.verenede tez vakitte buraları okumasını salık veririm..

  içinde kıytırık 1600mah pil olan bataryayı 7$ fiyatına karşın 100tl + kargo teklif ediyor..lan yap 30-40tl aradaki 15-20lira için kimse uğraşmaz, ama illa zengin oluncak, köşe dönülcek..

  http://elektroniksigaraevi.net/…n-spinner-2-batarya

  http://m.aliexpress.com/item/32317059167.html

  https://m.fasttech.com/…le-1600mah-variable-voltage

  bir de pilli modlar var 30-50$ civarı onların fiyatları 350-400tl falan..
  likit dışında türk satıcılara para kaptırmayın sakın, bunlarınki ticaret değil açgözlülük, keriz silkelemek, bir nevi nitelikli dolandırıcılık..

  hayır distribütör mantığında servis ağı bilmemne givi maliyetleri olur yine anlarım hatta "kendim ne getirtecem la bi sorun çıksa sorun olur burdan alayım muhatabım olsun" der bile isteye verirdim o paraları, adam 1/5 kazandığı için "abi servis yok ama sıkıntı olursa yenisiyle değiştirelim" diyordur kesin..

  sopamı getirin, ağzını burnunu dövecem bunların..