şükela:  tümü | bugün
  • geniş çift depo kapaklı harley davidson benzin depolarına verilen isimdir, tasarımı eskiden bir kapaktan benzin diğer kapaktan yağ konulan günlere dayanır. aynı dizayn hala kullanılmakla beraber günümüzde kapakların biri benzin göstergesidir.
  • dyna glide ailesine bağlı fxdf kısa koduyla da bilinen fat bob; 1600cc silindir hacmi,çift ön far ile harley davidson 'un en seksi motosiklet modellerinden biridir. yol tutuşu ve virajlara girişi dengelidir.birinci vitesle bile şehir içi rahat gezersiniz. eğer screaming eagle performans egzos takarsanız uzun yolda baş ağrısı yapabilir.twin cam motorundan çıkan ses sürüş esnasında bünyede vahşi bir ata biniyormuşsunuz etkisi yaratır.
  • 2018 itibariyle dyna ailesi softail ile birleştiği için, artık o da bir softaildir. karakteristik çift mermi ön farları, güzel mi çirkin mi henüz kestiremediğimiz led bir çubuk far ile değiştirilmiştir. bununla beraber, 114 cubic inch motor opsiyonuna da ilk defa sahip olmuştur.
  • 2018 modelinde kült olacağına inandığım bir kafa tasarımı denenmiş. ben beğendim ya sev ya nefret et durumu söz konusu anladığım kadarıyla. oturuşu çok rahat, yüksek bir dragbar takmışlar. motor ve egzoz sesi maalesef yok gibi. şimdiye kadarki performansı en yüksek harley olabilir.
  • hayalimde 2 tane motor var. biri bmw r 1200 gs diğeri de bu fat bob.. sorsanıza bugüne kadar bir kez bile motor kullandım mı diye.. kullanmadım ama şu güzellikler için başlarım. hayat parası olana güzel valla...