şükela:  tümü | bugün
  • abuk sabuk anlamadigim nakaratlari beynime yerle$tiren grup.
  • asıl adı quantin tarantino olmakla beraber sinema dünyasında norman bates olarak da bilinmektedir.
  • sözlük yazarları 40 kere grup yazınca grup olmayacak norman cook kişisidir.
    ilk iki albümüyle* * vokalleri sadece samplelarda kullanırken, chemical brothers kankalarının da teşviğiyle halfway between the gutter and the stars albümüyle normal şarkı normlarına da girmeye başlamıştır.
    son dönemde the bpa - toe jam'de parmağı var; sansürün ne kadar eğlenceli olabileceğini gösteren enfes bir klip çekilmiş.

bundan sonra grup yazacaklar için son kez tekrarlayayım:

norman cook birdir, fatboy slim de onun lakabı ve elçisidir...
  • yıl olmuş 2014, hala kafama takılan, orada burada duyduğum ve günlerce aradığım parçalar bu adama ait çıkıyor. bu kadar mı kaliteli olur her yaptığın müzik be adam!
    yalnız şöyle de bir şey var, ben adını duyduğumda hep siyahi bir arkadaş hayal ederdim kafamda, bu bildiğin sapsarı sting tipinde biriymiş yahu.
  • fetboy silim faking indi hevin

diye bi sarkilari bar.
    cok komik
  • unlu brighton beach konserleriyle kafamdaki imajini daha da saglamlastiran deck virtuozu...yapilan iki brighton konserinde de bulundum...ilkinde guvenlik guclerinin beklemedigi oranda bir kalabalik akin etti sahile...tam 35 bin kisi...ve asil bomba ikinci konserde patladi...120 bin kisi geldi konsere dunyanin 4 bir yanindan...herkesin agzi acik kaldi ...asil adi norman cook olan fat boy slim, dunyanin 1 numarali superstar djlerinden biridir...ve o guzel evi , yeni tasindigim evime 10 dakikalik yurume mesafesindedir.... :)
  • lirikleri ısrarla anlaşılmayan sentezlemenin babalarından tek kişilik grup.
    one man army.
  • her nedense hep grup oldugu dusunulen...unlu deck virtiozu....buyuk dj...fat boy slim...(1.tekil sahis)
  • benim için her zaman fifa99 soundtrack'inin sahibi olarak kalacaktır.
  • 1 ağustos'ta istanbul'a geleceğinin haberi bazı yerlerde "fatboy slim ilk kez istanbul'da!" şeklinde yapılmaktadır. 2000 yılında, bostancı gösteri merkezinde dublorunu izledik biz o zaman.