şükela:  tümü | bugün
 • bostancı'nın ara sokaklarında, yalı yolundan sahile doğru inerken karşılaşacağınız et cenneti. yılların kasabı, etin duayeni fatih abinin ilk başlarda küçük sunumlarla başladığı ve sadece mahalleliye özel gibi görünen mekanı, zamanla gelişerek tam bir steakhouse haline geldi. antrikot ve hamburger efsane, fiyatlar üzmüyor. fatih abi desen, ister otur etle ilgili, istersen kitaplarla ilgili saatlerce sohbet et.
  reklamdan, şatafattan uzak, naif ve şimdilik sadece kalitesini farkedenlerin keyfini sürdüğü bir ayrıcalık.
 • lezzetine doyamadığım mekan. yeri sizi yanıltmasın, alacağınız tat mükemmel. satırburgerini deneyebilirsiniz, çok doyurucu. kendi yaptığı sucuklardan evinize alın mutlaka. cumartesi günleri tandır yapıyor, şahane. fiyatları da üzmüyor gerçekten.
 • hamburgerde pogaca yerine dogal tandir ekmegi kullanan ve eti zirh ile ceken, bostanci konumlu steakhouse.

  yanarli donerli biseylerde yok. kizgin yaga limon sikip alev bile cikartmiyolar. onun yerine 5 aylik dry aged etleri istediginiz sekilde pisirip masaniza birakiyolar.

  bunlarin hepsine tamam, ama kardesim insan 72 saat pismis bir baldir bir yanak vermez mi ya? 3 gun nobet tutcaksin ocagin basinda. boyle olur bu isler. tek yaptiklari balikesir'den guzel duve eti alip 4 saat pisirip tandir yapiyolar. onuda sadece cumartesi gunu yapiyorlar.

  etleri marine bile etmiyorlar. soyle guzel suttur, efendim sogan suyudur, biraz biberiyedir... bi kac gun eti curutursun yumusatirsin. yok. illa dogal olcakmis. sossuz olcakmis.

  yemegin ustune tatli olarak sadece kuzu pirzola veriyorlar.

  yani illa "ben et yicem", "bi hamburger mi yesek?", "tandir olsada suyuna ekmek bansak" diyosaniz tavsiye ederim. yok ben sirk showlari isterim diyorsaniz o kisim henuz burda yok.
 • rezalet bir işletme. o sizi çok ciddiye alıyormuş gibi davranan garsonlarına ısrarla ama ısrarla "bakın içi pembe bile olmasın ben tam seviyorum" diyerek defalarca altını çizmeme rağmen bana öyle bir köfte getirdiler ki içi bildiğim kıyma şeklinde, bildiğin kırmızı kıyma. sonra komple iade ettim bir özür bile dilemediler ve o köfteyi hesaptan düşmediler.

  samimi olma çabasındalar ama samimiyetsizler, özgün bir mekan kurduklarını düşünüyorlar ama olmamış, fiyatları mahalle arasına açılmış bir mekan için son derece pahallı. hiçbir ikramları yok. masalar toz içinde.

  burada bir şey yiyeceğinize hemen yanındaki parka burger king söyleyip onu yiyin daha iyidir. en azından o samimiyetsizliği çekmezsiniz ve pişmiş bir şeyler yersiniz.