• alçak bir gazeteci!

arkadaş ben bu adamı aleni tehdit ediyorum! geberme sen inşallah! van' da haber yaparken bir gün, çığın altında kal, günlerce vereme son nefesini! ulan insan yalanmak için bu kadar hassas bir durum üzerinden, bu denli kara bir haber nasıl yapar? sadece yalanmak için? ölmüş lan çocuk! ölmüş, çocuk lan, çocuk! küçücükmüş. ateşler içinde, kendi evladını bırak düşmanına bile reva göremeyeceğin bir çaresizlikte ölmüş! allah' ın belası, sen kendine prim yapacak başka bir nane mi bulamadın?

zıvanadan çıkardı beni, insanlığımdan çıktım bu nasibini dahi almamışlar yüzünden!
  • habervaktim'in editörüymüş ve malum haberin yayınlanması ile ilgili açıklama yapmış.

video bir paylaşım sitesine düştükten sonra bir anlık "gazetecilik refleksiyle" yayına konulmuş. fakat site yönetimi olaydan haberdar olup "habervaktim ilkelerine ters olan" videoyu yayından kaldırmış.

ya bırakın allah aşkına kime neyi anlatıyorsunuz. "gazetecilik refleksleriniz" hüseyin üzmez küçük bir kızı taciz ettiği gün gibi ortadayken onu savunarak mı çalışıyor? "gazetecilik ilkeleriniz" karşı görüşte olduğunuz insanlara karşı mı geçerli sadece?

gazetecilik refleksiyle çalıştığı kurumun ilkelerine ters düşecek bir haber yayınlayan çalışanın/editörün istifa ettiği ya da görevine son verildiğini açıklamadan eyyamcılığınızdan hiç bir şey kaybetmeyeceksiniz.

fatih bey; kendinizi sorumlu hissediyorsanız bahsedilen ilkelere uygun olarak istifa etmeniz gerektiğini, kontrolünüz dışında gelişen bir olay ise sorumluların görevine son verilmesi gerektiğini, ya da milletin gözünün içine baka baka yalan yalan söylediğiniz gerçeğini kabul etmekten başka nasıl bir savunma mekanizması oluşturacağınızı merakla bekliyoruz.
  • akit'in yayınlarına karşı açılan kampanyaya iki pkklı ve bir kaosgl mensubu ismini yazıp daha sonra bunu haber yapabilecek kadar alçalmış bir "insan".

http://taraf.com.tr/…omplosuna-sucustu-yaptilar.htm
  • "yazık la kimin muhabiriyse" dedirten kişi.
  • (bkz: gavat)

*
  • insan denen mahlukun ne kadar alçalabileceğinin açık kanıtıdır.
  • habervaktim edityörü imiş. bugünkü o kadın başlıklı yazısı ile tanıdım kendisini. tanımaz olaydım. bir müslüman olarak utandım. bakın müslümanım dedim, ama bana da ateist diyebilir şimdi bu arkadaşımız.

sırasıyla, nagehan alçı, emre aköz, can dündar, ismet berkan ve ahmet hakan'a ateist demiştir. yetinmemiş meral okay kendisinin yakılmasını isteyince onu da ateist ilan etmiştir. ben kendilerinin "evet ben ateistim" dediklerini duymadım, görmedim, bilmiyorum. ve benim inandığım din "kişi kendi söylemedikçe sen onun gayrimüslim olduğunu söyleyemezsin, söylersen sen dinden çıkarsın" buyuruyor.

yazısının tamamını okuyamadım, midem kaldırmadı. meral okay kısmından sonra bıraktım.
  • polis gazeteci.
  • ciddiye alınmaması gereken kişi.
  • devletin bir kaymakamı. ama o kendini ak parti ilçe başkanı sanıyor.
hesabın var mı? giriş yap