şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
5419 entry daha
  • habertürk'te şu an ahmak mahmak deyip duruyordu. (bkz: burak yılmaz) ile ilgili bir konu galiba.
  • burak yılmaz'ın çakarlı araba kullanmasını eleştirmesine bir seyircinin tepki göstermesi üzerine haklı olarak kızmıştır.

'böyle hakkını bilmeyen hırbolar olduğu için bu memleketten bir cacık olmaz. bu insanlar yüzünden ne futbolda adalet var ne de başka bir şeyde.'' diyerek de paparayı basmıştır.

bana kalırsa, fatih altaylı günümüz türkiye'sinde en aklı başında insanlardan biridir zira bu ülkede çıldırmamak-sinirlenmemek akıl işi değildir. kızmamak olacak şey değildir burada. manyaklıktır.
  • an itibariyle habertürk tv spor saati programı moderatörüne “bana ‘ahlaksız’ demek istedin.” diyerek akabinde “bak kızım...” diye başlayan cümleler kurup programı terkeden şahıs. konu da; kendisi ömer bayram’ın (bkz: 1 aralık 2019 trabzonspor galatasaray maçı)’ndaki tokadını savunurken moderatörün “emre belözoğlu yapsaydı aynısını tepkiniz ne olurdu?” minvalindeki sorusu.
    saygısız ve fanatiklikten gözü dönmüş bir adam.

edit: moderatör hande lal sarıoğlu.

edit 2: çaylak @zamuzalem olay anı linkini göndermiş.

edit 3: çaylak @gergos biraz daha ayrıntılı bir link göndermiş.
  • aklı başında ender kişilerden. helal olsun
  • çok agresif ve terbiyesiz birisi.

biraz önce kendi spor saati programında sunucu kızın “ömer bayram’ın yapmış olduğu hareketi emre belözoğlu yapsa tepkiniz ne olurdu?” sorusuna aşırı reaksiyon göstererek programı terketti.
  • ne egoist bir insan lan.
    kız ıslarla öyle demek istemedim diyor , adam hâlâ sekilcilik pesinde. geçen hafta da aynı boku yedin döndün özür diledin fatih.
    kızla olan derdin ne ? istedin de vermedi mi amk ?
    ne azarlayıp program terk ediyorsun ?
    ahahaha herkes bir şekil lan :))
  • spor saati programında kadın spiker ömer bayram’ın yaptığı hareketi emre belözoğlu yapsaydı böyle sempatiyle davranır mıydınız minvalinde bir soru yöneltti.

fatih altaylı bunun üzerine adeta g.tüne değilmiş gibi bir tepki gösterdi ve programı terk etti. kadın spiker üstüne üstlük ömer bayram’ın küfrettiğini de hatırlattı. sonra da fatih altaylı’ya sakin olmasını salık verdi. fatih ise bak kızım ben salak değilim, bak kızım bana herşeyi deyin ama ahmak değilim gibi şeyler söyledi, çok yerinde bir soruya aşırı tepki gösterip stüdyodan ayrıldı. muhtemelen soruyu soran kızın işine son verirler.

çok eğlendim izlerken bulursanız izleyin.
  • az önce sunucuyu fena gömdü .
    sunucu karşısında erkek arkadaşı varmış gibi laf çarpmaya çalıştı . altaylı o lafı aldı ......... :)
  • gündem olma peşinde olan gazeteci.
  • bu adam da kantarın topuzunu kaçırmış ..
    biraz önce toy spiker kızın gayri ihtiyari sorduğu bir soruya ahlaksızlık diye cevap verdi kız beklemedik bu tepkiye çok şaşırdı üstüne bir de canlı yayini terk edip bi şok daha yaşattı. sanırım yeni trend bu.. artık herkes bi egolu kimsenin empatisi kalmamış .. devir bu şekilde mi evriliyor nedir !
314 entry daha