5188 entry daha
  • zamaninda cübbeli, simdilerde ise bilim konusan gazeteci.

levent kirca'nin konuk oldugu programin tamami izlesene.com'da bulunmaktadir.
  • hayatı boyunca bir taşı yerden alıp 100 metre öteye taşımamış bir adam olarak önüne gelene sallamayı marifet bilen vatandaş.

bu arkadaşın uzunca bir süre istanbul hukuk mezunu olduğu yazdı cv’sinde, şimdi bakıyorum da kaldırılmış bu ibare. ruşen çakır gibi salt galatasaray lisesi mezunu imiş. bu yüzden olsa gerek, liseci güruhun mustafa cengiz’e karşı olan öfkelerine bir şeyler yazdığı gazetesinde biteviye destek olmakta. çünkü yok bu arkadaşın başka bir fonksiyonu, bu kadar.

gazeteciymiş. levent kırca, sağolsun, gösterdi onun gazeteciliğini tüm türkiyeye. toprağı bol olsun.
  • habertürk de mustafa cengiz aleyhine yalan, uydurma, saptırma haberler çıkartan, hangi patronun kucağına oturursa o patron hariç herkese sallayan sinsi..
    turgay ciner bunun için "aydın doğan medyasında iken bana sallıyordu.milyon verip transfer ettim.şimdi kucağımda istediğimi yaptırıyorum. plastik damacanadan cam damacana ya geçiş için soda ve cam sanayiimi desteklemesi içim kampanya aç dedim.anında halletti..çok becerikli tetikçim" dediği rivayet olunur..
6375 entry daha
hesabın var mı? giriş yap