şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
5880 entry daha
 • zamaninda cübbeli, simdilerde ise bilim konusan gazeteci.

  levent kirca'nin konuk oldugu programin tamami izlesene.com'da bulunmaktadir.
 • hayatı boyunca bir taşı yerden alıp 100 metre öteye taşımamış bir adam olarak önüne gelene sallamayı marifet bilen vatandaş.

  bu arkadaşın uzunca bir süre istanbul hukuk mezunu olduğu yazdı cv’sinde, şimdi bakıyorum da kaldırılmış bu ibare. ruşen çakır gibi salt galatasaray lisesi mezunu imiş. bu yüzden olsa gerek, liseci güruhun mustafa cengiz’e karşı olan öfkelerine bir şeyler yazdığı gazetesinde biteviye destek olmakta. çünkü yok bu arkadaşın başka bir fonksiyonu, bu kadar.

  gazeteciymiş. levent kırca, sağolsun, gösterdi onun gazeteciliğini tüm türkiyeye. toprağı bol olsun.
 • levent kırca'nın programında gidip goygoy yaptığı, halen bunun üzerinden küçümsenen, bu konuda ''o davalarda mahkum edilen, eziyet edilen insanları programlarıma ben çıkardım, çoğunun meramını ben anlattırdım ona bakarsan'' demişliği de olan, ülkedeki sayılı medya çalışanından biri.

  neymiş, sinirliymiş ona buna sallıyormuş, bunu da ekşi sözlükçülerin demesi enteresan hakikaten.

  her lafına katılmam, bazen saçmalar ama aklı başında, doğru bildiğini söyleyebilen, ters ve kesinlikle kendisine laf eden tiplerden daha ehil birisidir.

  emrah safa gürkan'ın ''bana boş adam diyen var, şu memlekette ülkenin boş kesimini temsil etmek bana mı kaldı yapmayın allaseniz ya'' demişliği vardır, bu herifin vaziyeti de budur. %80'i gerzek ve cahil bir ülkede bu adama topluca linç kampanyası güdülüyor düzenli olarak
 • habertürk de mustafa cengiz aleyhine yalan, uydurma, saptırma haberler çıkartan, hangi patronun kucağına oturursa o patron hariç herkese sallayan sinsi..
  turgay ciner bunun için "aydın doğan medyasında iken bana sallıyordu.milyon verip transfer ettim.şimdi kucağımda istediğimi yaptırıyorum. plastik damacanadan cam damacana ya geçiş için soda ve cam sanayiimi desteklemesi içim kampanya aç dedim.anında halletti..çok becerikli tetikçim" dediği rivayet olunur..
7 entry daha