şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • hincal uluc tedrisatindan yetismis gundeme gelmek icin her seyi yapabilecek bir gazeteci gozumde. nasil biri oldugunu anlamak icin uluc gibi yaslanmasini bekleyeceksiniz ona uzuluyorum.
  • muhalifleri sırayla konuk ettiği için ani bir şekilde kusursuzlaşan muhteşem gazeteci, süperstar.
  • kendisinden günahım kadar haz etmesem de son dönemde oldukça cesur ve doğru gazetecilik anlayışı sergileyen kişi. ayrıca kendisinden o kadar haz etmiyorum ki bu hareketleri bile samimi gelmiyor.
  • başıma bir şey gelmeyecekse bu aralar beğendiğim gazeteci.

medyanın bu kadar baskı altında olduğu dönemde 2 akşamdır muhalefetin güçlü isimleriyle yayın yapıyor. umarım ayağına taş değmez.

hande sarıoğlu rezaletinden sonra edit: maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor.
  • ne yapsa sözlüğe yaranamamasını ilginç bulduğum adam. böyle bir ortamda ana akım medyada kalıp başka ne yapabilir ki
  • önce ali babacan, hemen ertesi gün ekrem imamoğlu'nu ağırlayan kişi.
    bazen sevebiliyorum seni fatih, aslında iyi birisin biliyorum.
  • uzun süredir izlemiyordum. önce ali babacan sonra da ekrem imamoğlu karşısında izledim. bence ali babacan ve ekrem imamoğlu başlığı gibi buranın da patlaması lazımdı. adam bildiğin nötr hatta neredeyse hafif konuğa yakın olacak şekilde iki programı da götürdü. çok şaşırdım gerçekten. üstelik habertürk kanalında. bu fırsatın da hem ali babacan hem de ekrem imamoğlu tarafından son derece iyi kullanıldığını da düşünüyorum. kışkırtıcı, provake edici, tersleyici, sinirlendirici bir tarzı olmadı. üstelik her iki konuk için de iyi hazırlık yapmıştı. kabul edelim ki günümüz ortamında ali babacan'ı ağırlamak gerçekten risk içeriyor. ekrem imamoğlu bir nebze daha kolay bir konuk ama onun da farklı bir mesajı aktarımı ağırlığı var. ben hakkını vermek istedim.
  • şu anda habertürk spor saatinde yayıncı kuruluş ve tff'ye ağzına geleni sayan gazetecidir. sonunda da pardon demeyi ihmal etmiyor.
  • habertürk'te şu an ahmak mahmak deyip duruyordu. (bkz: burak yılmaz) ile ilgili bir konu galiba.