şükela:  tümü | bugün
 • içerikte gerçekleşeceğinden bahsedilen abd suçlamaları yalan değil hani.
 • bu adam alex gelmez de demişti. çok takılmamak lazım.

  http://www.hurriyet.com.tr/…adan-kazaniyor-38557670

  (bkz: kandırmayın fenerbahçelileri)
 • hepimiz biliriz ki amerika'ya pandik atmanin bedeli ucuz degildir. hepimizi zikecekler matmazel demeye getiriyor.
 • mantıksız bir iddia değil, yılar yılı sessizce konuşulan abd'nin ortadoğu planlarının yeniden dile getirilmesinden ibaret.

  klavye başında milliyetçilik oynamak hoş geliyor değil mi? 1 yıl önce sikik bir cemaatin devleti ele geçirmeye giriştiğini hatırlatırım size. ırak ve suriye ne halde bir dönüp bakın isterseniz.

  fırat ve dicleyi de kendine dahil eden bir bölünme planının gayet masada olduğu herkes tarafından dillendiriliyor.
 • siktir diyenlerdeki boş özgüvene hayranım.

  ulan adamın askerini sokmasına bile gerek yok. istediği ortamı adım adım oluşturup sana öyle bir ambargo koyar ki, götünü toparlaman en az 50 yılını alır. petrolün yok, doğalgazın yok, hayvancılığın bitmiş, tarımın bitmiş, kendi kendine yetebildiğin günler çok eskilerde kalmış, ordun yapısal olarak hallaç pamuğu gibi atılmış, liyakat sistemi komple çökmüş, en az 5 milyon yarı insan-yarı vahşiyi ülkene kontrolsüzce almışsın(aç kaldıklarında insan yer lan bunlar.) daha hala bikbikbik hamaset.

  böyle bir ambargonun küçük bir örneğini yiyen, doğalgazı olan, senden onlarca kat daha kuvvetli rusya bile zar zor toparlanıyor. sen kimsin ki siktir diyebiliyorsun??
 • malumun ilamıdır.

  fatih altaylı birçok kişinin düşündüğü ve inandığı şeyi sesli olarak dile getirmiş. özellikle son birkaç yıldır ülke ve dünya gündemini yakından takip eden herkes böyle bir müdahele ihtimalinin gün geçtikçe daha çok arttığını görebiliyor.
 • (bkz: göt nedir ? nasıl yalanır?) temalı bir yazı olmuş.

  iktidarın hiç suçu günahı yok değil mi sayın göt yalayıcı altaylı.
 • abd, hele bu sefer trump'la, hayatta öyle bir şey yapmaz. parası neyse alır ve rahat bırakır. abd'nin hâlâ bush dönemi'ndeki gibi ırak'a demokrasi getirir gibi geleceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

  ayrıca bu bildiğin, "abd bize müdahale edebilir!" diye gazı verip halkı galeyana getirmektir, başka bir şey değil. türk ordusuna karşı toplumu kışkırtıyorlar, bir de abd'ye karşı kışkırtsınlar n'olacak? bizim vatandaş 6000 liraya iphone alıp kırarak protesto eder en fazla.

  fatih altaylı silivri'deki gazetecilerle ilgili iddianameleri okumuş adam değil; kalkıp bu konuyla ilgili doğru bir şeyler yazacağını mı sanıyorsunuz?