şükela:  tümü | bugün
  • yeni youtube kanalı açmış, vatana millete hayırlı olsun da o arkadaki kitaplar nedir öyle fatihciğim, çin kerhanesi kütüphanesi gibi.
  • günün kötü haberini ne zaman alırım diye düşünüyordum ki cevap gecikmedi.

umarım hızlıca bırakır.
  • kendisinin son zamanlarda ki teke tek programlarında ki katılımcı kalitesini yüksek ve sempatik bulsamda malesef bir şeyi eleştirmeden geçemeyeceğim.

o kadar sosyal medyayı eleştirip hatta ve hatta yaptığı gece yayınlanan spor programında bile sosyal medyanın gereksizliğine dem vurup youtuber olmaya çalışması bence ikiyüzlülüktür.

neyse demek ki neymiş bir şeyi anlamadan,yarın ihtiyacım olur mu diye düşünmeden ön kabulle sövmemek gerekliymiş...
  • yeni medya akımına ayak uydurmuş gazeteci. yakında celal şengör'ün kütüphanesinde bir röportaj yayınlayacaklarmış.

yıl sonuna kadar 1milyon aboneye ulaşacağını düşünüyorum, at fava bekle. olimpik seviyeye ulaşmış havuz medyası içinde kendini bu şekilde youtube'a atan gazeteci sayısı oldukça fazlalaşacak bana kalırsa. artık insanlar alternatif bir ses duymak için tv'den vazgeçip internete erişmek zorunda.

ha bu arada fatih altaylı muhalif değildir, umut ışığı değildir, devire ayak uydurmaya çalışmış bir gazetecidir yalnız bu devir öyle bir devir ki; muktedirin dışında kimse ayakta kalamadığı için kendisi de bir gün süpürüleceğini öngörerek böyle bir adım atmış.

yolu açık olsun diyelim.