şükela:  tümü | bugün
 • yeni youtube kanalı açmış, vatana millete hayırlı olsun da o arkadaki kitaplar nedir öyle fatihciğim, çin kerhanesi kütüphanesi gibi.
 • günün kötü haberini ne zaman alırım diye düşünüyordum ki cevap gecikmedi.

  umarım hızlıca bırakır.
 • kendisinin son zamanlarda ki teke tek programlarında ki katılımcı kalitesini yüksek ve sempatik bulsamda malesef bir şeyi eleştirmeden geçemeyeceğim.

  o kadar sosyal medyayı eleştirip hatta ve hatta yaptığı gece yayınlanan spor programında bile sosyal medyanın gereksizliğine dem vurup youtuber olmaya çalışması bence ikiyüzlülüktür.

  neyse demek ki neymiş bir şeyi anlamadan,yarın ihtiyacım olur mu diye düşünmeden ön kabulle sövmemek gerekliymiş...
 • medya patronu olmak bunu gerektirir anlayışıyla başladığı serüven. orta yaş üstü bir facebook kullanıcısının youtube'a uyum süreci olarak değerlendiriyorum.

  -kendi işinde patron'da çalışıyor.*

  girişteki hızlı ve anlamsız selamlama hızlandırılmış bir youtube eğitimi alındığını gösteriyor. favori karakter gözlük, tavır ve ''annadığım kadarıyla'' kombini ile gökmen özdenak. güzel tercih.

  --- dış ses ---

  youtube kullanma konusundaki çocuksu heyecanınız gözden kaçmadı fatih bey. neler söylemek istersiniz bu konu hakkında?

  --- dış ses ---

  -youtube özgür, samimi.* adnan oktar ajan ve rezil. din adına...* orji(bkz: orgy)***hugh hefner... playboy tv...**öhm öhm adnan'ı siz bilmezsiniz, darbe sonrası dış mihrak oyuncusu bunlar...* gey mi olmadım, içimde şişe mi kırmadılar...*

  neyse yeter bu kadar öhm... chp'ye sarayım biraz sonra yine ayıplı konuşurum.

  kitaplıktaki tüm kitaplar görünüyor mu lan? sağlı sollu çek hepsi görünsün. okuyorum lan ben cahil piçler. nick arkasına saklanan şerefsizler. ayıplı kitaplar koyabiliyorum özgürüz amk youtube ahahahhaha

  neyse cıvıdım yine afrin... benim başkomutanım işini bilir. siz karışmayın. türkiyenin kıçının dibi*amerigaaa!

  arada elimi çekin lan sallıyorum sabahtan beri, saat kaç para haberin var mı?

  bakmayın medya patronu olduğuma ben çok alem adamım. bakın kitaplara ankaralı jackson, porno, hitler, zeytinyağı, trainspotting falan... ne maceralar var bende ;)

  neyse çok gevşemeyelim o kadar da özgür değiliz. kız mı kadın mı bilmem `:başkanım kıps ;)`ne o öyle erkek bulamıyorum falan... ulu orta...

  --- dış ses ---

  buradan izleyicilerinize söylemek istediğiniz bir şey var mı fatih bey?
  --- dış ses ---

  olum abone olun lan hava atacağım millete abonem var diye manyak yer lan burası daha da ayıplı konuşacam.
 • yeni medya akımına ayak uydurmuş gazeteci. yakında celal şengör'ün kütüphanesinde bir röportaj yayınlayacaklarmış.

  yıl sonuna kadar 1milyon aboneye ulaşacağını düşünüyorum, at fava bekle. olimpik seviyeye ulaşmış havuz medyası içinde kendini bu şekilde youtube'a atan gazeteci sayısı oldukça fazlalaşacak bana kalırsa. artık insanlar alternatif bir ses duymak için tv'den vazgeçip internete erişmek zorunda.

  ha bu arada fatih altaylı muhalif değildir, umut ışığı değildir, devire ayak uydurmaya çalışmış bir gazetecidir yalnız bu devir öyle bir devir ki; muktedirin dışında kimse ayakta kalamadığı için kendisi de bir gün süpürüleceğini öngörerek böyle bir adım atmış.

  yolu açık olsun diyelim.