şükela:  tümü | bugün
  • behzat ç* de harun karakterini canlandıran oyuncu. çok gerçekçi oynuyor, kim düşündüyse iyi düşünmüş.
  • "1988 ankara doğumlu. hacettepe üniversitesi ankara devlet konservaturı tiyatro anasanat dalı oyunculuk son sınıf öğrencisi." diye bir bilgi var facebook fan sayfasında.

behzat ç'de harun karakterine tam uymuş, hani, cuk oturmuş yani. bunda fiziksel özellikleri yanında konuşması ve tavırları da etkili. başarılı, komik ama hüzünlü de zaman zaman. çok doğru bir karar olmuş dizide yer alması. kitapta -özellikle son hafriyat'ta- kırıp geçirmiş bir karaktere can vermesi de dizi devam ettiği sürece izleme şansı bulmamız açısından sevindirici.
  • behzat ç'yi ilk seyretmeye başladığım zamanlar oynadığı harun karakteri, csi ankara esprisiyle gönlüme taht kurmuş, püsküüt var mı diye sorduğu andaysa tek kelimeyle kırıp geçirmişti. iyi oyuncu olduğu ilk bölümden belliydi ama bu denlisini beklemiyordum. 4. bölüm efsane son sahnedeki performansına şapka çıkartıyorum. çok yetenekli bir adam, rolüne de cuk diye oturmuş.
  • cüsse bakımında yarma sıfatını sonuna kadar haketmekle birlikte hakkaten çok iyi oyuncu gibi görünüyor. özellikle behzat ç. dizinin 4 üncü bölümü sonundaki isyan sahnesinde zirveye vurdu doğal performansı. bu performansı sürerse fiziğine uygun daha çok rollerde görürürüz ve görmek isteriz kendisini. ha tabi gerçek hayatta da aynı mimikler ve aynı tip konuşması varsa o biraz dezavantaj olabilir kendisine ileride farklı rollerde.
  • ben kendi hayatimi daha iyi oynamiyorum. yeri geliyor rolumde siritiyorum.
  • çok çok çok başarılı. aha şuraya yazıyorum.. çok büyük oyuncu olacak kendisi. hepimizin bildiği tanıdığı..
  • allah sonunu benzetmesin, bana bire bir şahan gökbakar'ın ilk hallerini hatırlatmakta kendisi.
    az yeyip kendini body işlerine verse daş gibi delikanlı olma potansiyeli de var ama o zaman da harun olmaz işte bee..
  • hacettepe üniv.ankara devlet konservatuarı son sınıf öğrencisiymiş.okul ve dizi bitince kendisini bizden mahrum etmesin.kendisini istanbul sahnelerinde görmek isteriz.
  • ya şimdi bu harun bebesinden sonra bu adamı tiyatroya gidip farklı bir rolde izlemek garip olacak. "la bebe rol yapmayı bırak kendini oyna" falan diye oyun sırasında bağıracağım diye korkuyorum.

http://www.facebook.com/fatihartman
  • (bkz: ankara bebesi)

bu kadar iyi oynanmaz ki be bilader.