şükela:  tümü | bugün
  • ilk şiir kitabı olan serseriler karnavalı 'ında kente göçün ikinci kuşağının acılarını, hayallerini kırılgan ve derin betimleyen şair, yazar, turizmci hayat adamı.
  • saadet partisi gençlik kolları genel başkanı. kendisi zina suç olsun diye kampanya başlatmış ve bu bana süper bi fikir verdi; ben de ferrari kullanmak suç olsun diye kampanya başlatıcam. canım çekiyor ben de insanım.
  • komplo teorileri ile kafayi yemis bir baska galatasaray taraftari... kaynak icin: http://postimg.org/image/6gyildnpz/
  • şair, yazar, turizmci, yardimsever. "insan".

http://video.cnnturk.com/…ocuklari-icin-umut-kapisi

(saadet parti'li olan kişi değil, o isim benzerliği)
  • umut çocuklarına "umut" olan kişi.

(bkz: umut çocukları derneği)
  • saadet partisi gençlik kolları başkanı. yenilenen ağrı seçimlerinde belediye başkan adayı olmuş. hayırlı olsun.
  • umut çocukları derneği'nin kalender abisi, şair.

ikinci kitabı kara sevda senfonisi yayımlandı.

"sen uzaktasın
    viran pansiyonlarda
    gavur ağzıyla yazılıyor
    gecenin karanlığı
    yanımda getirdim
    senden aldığım ayrılığı" diyor.

kitapta aynı zamanda zeki demirkubuz'un kader filmine yazılmış aynı isimli bir şiir de bulunmakta.
    kitabın tüm geliri umut çocukları derneği'ne gidiyor bu arada.
  • giresun - çamoluk'lu olup çamoluk yardımlaşma ve dayanışma derneğinin başkanı, ayışığı yardımlaşma derneğinde eski başkanı, tümbifed yönetim kurulu üyesi, kastob disiplin kurulu üyesi, giresun federasyonu yönetim kurulu üyesi ve marmara dernekler federasyonunda yönetim kurulu üyesidir. vergi ve muhasebe denetimi işi yapmaktadır. evli ve 1 çocuk sahibidir.

ak parti istanbul 1. bölge aday adayı olarak seçilmiştir. çok kaliteli bir insan olduğunu yakından bildiğimden yetimlerden öğrencilere ya da işsizlere derneklerce yardım sunduğundan partisellikten daha çok kişisel kalitesi ve ülkemize faydası olabileceğini düşündüğümden şu anda canı gönülden bir çok insan tarafından desteklenmektedir ve mecliste olması gereken kalitede bir kişidir.

not: diğer bazı entryler de girilen fatih aydın aynı kişi değildir.
  • ilk müzik albümü şiirden şarkılar piyasaya çıkmış olan gönül adamı.
    (bkz: hayırlı olsun).

eskilerden hangi romantikler kaldı? sorusunun cevabı olan büyük insan. seksenlerde çocuk ve genç olanlara 15 bestesinin yer aldığı müthiş bir albüm armağan eden ve tüm telif gelirlerini umut çocukları derneği'ne bağışlayan mangal yürekli bir adam...

ülkeye çok gereken beyin ve kalbi taşıyan nadir bir şahsiyet.
  • ilk defa masaisimli şarkısıyla tanıdığım sanatçıdır. sözleri efsane...