şükela:  tümü | bugün
 • enteresan beyaz eşya ve kombi teknisyeni...

  http://www.ustamizdiyorki.com/
 • sürreal işler çıkarıyor. banyoda org çalan piyanist şantör, atletle duş alan dayı. olm milletin kafa komple gitmiş lan;

  https://www.youtube.com/watch?v=av0gexskg14
 • kombimdeki ani basınç iniş çıkışlarının (kombi soğukken düşük basınç uyarısı veriyor, ısınınca 2.4 oluyor) sebebini öğrenmek için arattığımda karşıma çıkan ve ilginç kişiliği sayesinde bana neredeyse bütün videolarını izlettiren kişi. yarın sabah işim var, saat 3 oldu yatamadım kombi videosu izlemekten.

  ben şu anda kombi ustası gibi hissediyorum kendimi. 1 saat önce ne olduğunu bilmediğim genleşme tankına nasıl hava basıldığını öğrenmek bir yana, kombimde kart arızası olursa kendim tamir edebilecek öz güvene ulaşmış durumdayım.

  yetkili servislerin yaptığı çakallıkları bile biliyorum.
 • yetenek sizsiniz , sabah sovları gibi şovlara çıkmış/ çıkan , hiperaktif şovmen; beyaz eşya / kombi ustası.

  enerji dolu biri, beyaz eşya kombi sorunlarınız varsa youtube'dan interaktif yardımcı olan, yada halihazırda çekilmiş vidyolardan tabiri caizse meslek sırrı denilen bilgileri alabildiğiniz , cömertce vatandaş kazıklanmasın diye vidyolar sunmuş bir youtuber, güzel insan. ankara eryaman civarında kendi tabiri ile yetkili olmasa da etkili servis kişisi.

  film çekerse şaşırmam.
 • bu amcanın amerikan versiyonu idris usta'dır.

  es kaza denk geldim bazılarını iyi kafaya alıyor.

  (bkz: idris usta)
 • adam tek kelimeyle süper. başkasının meslek sırrı diye vermeyeceği bilgileri vatandaş kazık yemesin diye paylaşan kişi. videoları gülmekten yarar adamı. birini izledikten sonra diğerini izlemek istiyor insan. bir videosunda 3 kere arıza çıkaran kombi ana kartını pencereden fırlatıp üzerinden arabasıyla defalarca geçen insan.
  https://m.youtube.com/watch?v=vlmwnvxf1mu