• atvde iktidar oyunu adlı bir program yapardı. bir de eskiden atvde haber sonrası engin ardıç gibi günün yorumunu yapan boris yeltsinin kirpi saçlı hali.
  • istifasının akabinde yeni bir gazetenin başına geçeceği söylentileri yayılmaya başlayan, büyük, genel yayın yönetmeni.
  • nihayet hürriyet'e ya da hürriyet'te yazmaya başlayacak olan gazeteci. özkök, onu ankara'da tutuyor şimdilik, ne olur ne olmaz.
  • terör örgütlerinin ikinci adamları her zaman liderden daha korkunç ve acımasız olurlar.

şimdilik ertuğrul özkök'ün yardımcısıymış, ama ilerisi için ışık veriyor kendisi.

tanım; promising dezenformatör.

http://www.hurriyet.com.tr/…&gid=69&srid=3041&oid=1

(bkz: pkk nın devreye soktuğu çok gizli plan)
  • düşene el uzatma şiarını özümsemiş medyatik kişi. kanımca kendisi yakın bir zamanda kahraman gazeteci sıfatını alacaktır. nitekim "devlet için haber yapan da haber olan da kahramandır" di mi anam. yaratıcı da bir kişi olsa gerek son günlerde yaptığı haberlerine bakılırsa. biraz da fizik bilgisi olduğunu düşünüyorum, güdüm konusunda.

birisi "gazetecilik yan gelip yatma yeri değil" demiş kendisine telefonda, son günlerde ilham basmış kendisini.
  • üslup, hal ve tavır açısından aksaray paşaoğlu'na bir hayli benzeyen yazar.
  • hürriyet yazarları arasında e-mail adresi olmayan, ya da belirtmek gereği duymayan dört silahşöründen biri. hani üç silahşörler tayfası da aslında dört kişiydi. esasoğlan dartagnan gelip katılıyordu. ondan bir bağ kurdum, yoksa başka bir anlamda kullanmadım. neyse işte uzatmayayım, ben anlamadım bu eksikliği. nedir yani bu gizli posta, bilinmeyen posta ayakları? üç gündür yazdıkların yetmiyor, bir de gizli e-mailden millete çağrı atıp iyice asaplarını mı bozuyorsun?

böyle bir şey yapmaya neden ihtiyaç duymuş olduklarını cidden merak ettiğim diğer elemanlar ise şunlar; mehmet yılmaz, yalçın doğan, veeeeeee, ladies and centılmını, mını haa mını, o mını var ya o mınııı ertuğrul özköööööööökk!!(bkz: #9192364)

elleri göreyim elleri.
  • memlekette tek akilli kendisi sanan, turk medyasini iki adim ileriye goturemeyecek zayif cekirge (senseyi de ozkok tur bunun). ellerinde medya oyuncak, ulke dukkan, hadi hayirli isler.
  • yazılarında yüksek derecede dezenformasyon'a yönelerek insanları kitleleri manipule * etmek gibi bir görevi vardır aba altından tırnak içinde sopa göstermek kendisinin nasıl bir kalem olduğunu ayan beyan ortaya koymaktadır.
    asıl soru kimin laflarını tırnak içine alıp da koyuyor kimin laflarını bize isim göstermeden taşıyor bunun açıklamasını yapmadan bir şehit annesinin mektubu üzerinden terör örgütünün uzunca bir zamandır planladığı bir oyunun çıkış noktası olarak gösterme cürretinde buluna biliyor.

apoletli medya dan tırnak içinde bir alıntı;
    ''doğru, çok yanlı, hızlı ve inandırıcı haber vermek ''out''. ulağı, yani kuryesi olmak gerek bir büyük adamın.padişahın yeni iç oğlanları bir kaç dil biliyor, elleri kalem tutuyor, neredeyse padişah kadar varlıklı oldukları için de onun gibi düşünüyorlar. kul bile inanmaz güvenmezdi ki padişahın soytarı tellallarına.yurttaş, basına neden inansın? ''
  • haberturk'te haftalik program yapacak gasteci
hesabın var mı? giriş yap