şükela:  tümü | bugün
  • van, erciş'de uzun süre belediye başkanlığı yaptıktan sonra görevinden istifa ederek akp van milletvekili seçilmiştir. zamanlaması muhteşemdir, hakkında çıkan yolsuzluk iddialarından milletvekili olduktan sonra kurtulduğunu düşünürken şimdi kendisinin sol kulağı erciş'i yerle bir eden deprem sayesinde tekrar çınlamakta...3 kat imar izni bulunan binaların 6-7 katlı yapılmasına göz yummanın bedelini ne yazık ki o değil ercişli canlar ödedi... her caddeye, her bulvara aile bireylerinin isimlerini vermeye devam edebilir...

(bkz: 23 ekim 2011 van depremi)
  • van erciş'te yıkılan binaların çoğuna ruhsat veren belediye başkanı. o şimdi milletvekili...

http://www.internethaber.com/…rtili-kim-380145h.htm
  • şu sıralar flymedi.com u kuran girişimci. daha önce 2 girişimi daha olmuş, biri batmış. az evvel haber okurken denk geldim, araştırayım derken denk geldim. haberde "iş geliştirme konusunda oldukça yetenekli" yazıyordu. projelerin hep business tarafındaymış. iş fikri üretip, buna uygun teknik proje takımını oluşturup, projeyi hayata geçiriyormuş. kurumsal hayatı elinin tersiyle itmiş çünkü girişimcilik konusunda oldukça tutkuluymuş. valla bravo ne diyeyim. keşke kurumsalda çalışıp acı çeken herkes girişimci olabilse, salak sikko tiplere katlanmak zorunda olmasa. eminim bu tutkuyla hayattan daha çok zevk alıyordur bu zat.
  • gümrük ve ticaret bakan yardımcısı.
    taze beyaz dut seviyor kendisi, öyle gözlemledim.