şükela:  tümü | bugün
  • fatih çıtlak tarafından kanal d'de sunulan sahur programı.

nihat hatipoğlu'na alternatif arayanlar tercih edebilir.
  • sürekli bak bunu iyi dinle, bak buraya dikkat et tarzı direktiflerle ve siz cahilsiniz bi bok bilmezsiniz tavrıyla konuşulan program. rahatsız ediyor, izlenmiyor.
  • adam çok doğru noktalara değiniyor. reklamı daha az tutsalar daha iyi ama o esnada da adam sahur yapıyor herhalde. burayı okuyorsun hocam biliyorum. seviyoruz seni güzel adam.
  • m fatih çıtak, mustafa karataş, halil neciboğlu, nihat hatipoğlu canlı, tv8 banttan yayın yapıyor, aynı zamanda ulusal kanalda rahmetli yaşar nuri'nin eski konuşmaları var. diğer programları da izliyorum misal cuma günleri yayınlanan mustafa tahir öztürk ve bir dönem muhammed nur doğan'lı söz ve ışık ve diğerleri.

sahur programlarının hemen hepsini zap yaparak teker teker izliyorum. bizim topraklarımız hala en donanımlı ilahiyatçıların olduğu topraklar. bazısı bazısına ters düşüyor, bazı cevapları beğenmiyoruz bazılarına helal olsun allah razı olsun hocam aydınlattınız diyoruz ama yanlışlarıyla doğrularıyla hepsi de bence birbirinden değerli ilahiyatçılar. tv8'de ara ara mehmet okuyan çıkıyor mehmet okuyan gibi başka tv kanallarında cuma'ları program yapan hocalarımız vs-ki hak geçmesin hepsinin ismini yazamayacağım için hocalarımız diyerek geçiyorum-hepsi de birbirinden değerli insanlar. yineliyorum hepsi birbirinden değerli insanlar.

fatih çıtak'ın program yaptığı mevlevihane mekan olarak iyi seçilmiş ve nihat hatipoğlunun-osmanlıdan beri sultanahmette ramazanlar gelenektir-nihat hatipoğlu'nun canlı programı gidip bizzat orada bulunarak izlenmesi gereken bir program keza en güzel mekanlar mevlevihanede çekilen çıtak'ın programı ve sultanahmette halka açık çekilen ve daha sonrasında sultanahmette ramazan geçirmek görmek amacıyla gidilesi nihat hatipoğlu programı, mekan olarak söylüyorum. söylem olarak ise dediğim gibi bir kez daha belirteyim hepsi birbirinden değerli hocalarımız. valla ramazan programları bağımlılık da da yapmadı değil. bir gün inşallah böyle programlar haftada bir de olsa çoğalır, her tv de bir iki ilahiyatçı hocamız program yapar, bir çok değerli insan var.

bir de ilahiyatçı mustafa öztürk'ü siyasi programlarda izliyoruz o ve yanındaki ilahiyatçı ve yazarlar da begenin begenmeyin iyi konuşmacılar, değerli insanlar.
  • 5 haziran sabahı deja vu diye bir olay yoktur, iki sene önce gördüğün rüyadır dedi. bir de tam zaplarken denk geldi tam anlayamadım ama bekarlığa veda dönüşü düşen uçaktakiler zekat verdi mi falan diye sacma sapan laflar etti ya da ben öyle anladım ama cem yılmaz'a özenip komikli din dersi vermektedir.
    sahur icin sony channel'da mentalist, person of intrest oluyor o saatlerde izlemek isteyene.
  • (bkz: masalcı dede)