şükela:  tümü | bugün
 • 14 eylul 2006 besiktas cska sofya maci'nda beşiktaş taraftarı tarafından yapılan "fuck you cska" tezahüratını "bastır cska" olarak anlayan, bu yetmezmiş gibi bir de gazeteye bastırtan gazeteci.

  ilgili haber:

  http://www.sabah.com.tr/spo136.html
 • son yaptigi ibrahimovic haberini gelistirme asmasinda ne ictiyse aynisindan istiyorum.
 • bugün sabah gazetesindeki yazısında "eğer bursa haddini bilerek mücadele ederse şampiyonlar ligi'nde başarılı olur." yazmış olan sevgili muhabirimize kendi sözünü uyarlayacak olursak sabah gazetesinde bile yazamayacaktır.

  not: koşuyolu gençlerbirliği taraftarıyım.
 • yaptığı yalan yanlış haberlere rağmen hala görevinin başında olan muhabirdir.
 • 18 mayıs 2011 akşamı, muammer karaca tiyatrosu'nda, yıldız teknik üniversitesi oyuncuları'nın sahnelediği "iki efendinin uşağı" oyununda "brighella" karakteriyle gösterdiği performansla, bir sürü "ben buradayım" diye bağıran karakterin arasında silik bir karakter canlandırarak da izleyicinin hayran bırakılabileceğini göstermiş genç oyuncu. (bkz: iki efendinin uşağı/#23592673)
 • beşiktaş kombinelerinin satılmamasını iki madde altında toplamış kendisi. bir demiş, şike soruşturmaları demiş. iki demiş, stadın belirsizliğine bağlamış. bir üçüncü madde açıp da kombine fiyatlarına yapılan fahiş zamdan bahsetmemiş, bahsedememiş. sadece laf arasında "yönetim yüzde 15'lik zammı da araştırıyor" deyivermiş.

  kombine fiyatlarına yapılan zammın ortalaması yüzde 15 değil 20'dir ve kendisi yeni bir ismail er olma yolunda hızla ilerleyen gazetecidir. meslektaşıma ve renktaşıma selam ederim ama yazdığı iki satırı da açıp okumam, okusam da inanmam; kusura kalmaya.
 • şu sıralarda cnn türk'te, aldığı istihbarata dayanarak etik kurulu raporunda aziz yıldırım'la ilgili şike veya teşvik bulgusuna rastlanmadığını söylemiştir.
 • basel'in alt yapısında yetişen ve 5 yıl boyunca göztepe'mize hizmet edecek olan futbolcu.
 • inşallah sağda-solda kendini gazeteci olarak tanıtmıyordur. çalıştığı yer sabah zaten, insanın sabah'ta yazıp da kendini gazeteci diye tanıtması gazetecilik mesleğine hakaret oldu bugünlerde.

  kendisi çalıştığı gazeteye yakışır düzeyde yazı yazan, para kazanmada başarılı bir kayseri'lidir.

  bugün twitter'da

  "bir kayserili olarak da etik değerleri savunan bir spor yazarı olarak da bu işe razı değilim. anlamıyorum, kabul etmiyorum"
  "bjk'nın bir duruşu var. mesele kayseri meselesi değil. bjk'ye hoca mı yok? ben doğru bulmuyorum. prosinecki "profesyonelim mi? diyecek."

  demiş.

  geçen günler yana yakıla çarşı'nın diğer kulüp taraftarlarıyla bir araya gelip direnişte liderlik etmesine karşı çıkarak direnişte bölücülük yapmayı epey denemişti. bazı twitleri şöyleydi:

  "stadını yapana, vergi borçlarını sildirene kadar iktidar dostu olanlar, bjk'ye bir stadı çok görenler şimdi çarşi ardında iş tutuyor."

  "bjk'ye maçlarını oynama talebine çarşi zarar verir diye gerekçe gösterip stadını vermeyenlerin çarşi'ya övgü sarfetmesi trajikomiktir."

  "olaylara bütüncül bakmak lazım. gezinin ağaçlarına gösterilen hassasiyeti anlıyorum anck inönü'nün yenilenmesini de o kadar önemsiyorum."

  "bjk'nin maçlarını oynaması için stad vermeyenler, inönü'nün yenilenmesine burun kıvıranlar şimdi çarşi'dan çok çarşicı oldular!!"

  "bjk'nin rekabet için geleceği inönü'nün yıkılıp yapılması. her türlü izin alınmışken bazı taraftarların aşırı tavırları anlaşılır değil."

  en can alıcısı da, yaptığı bir rt:

  "fatih abi başkan çarşının liderleriyle görüşmeli bu konuda.tamam duruş falan ama tadını kaçırmayalım."

  şimdi de hala duruştan bahsedebiliyor. beşiktaş'lı duruşundan bahsetmek sana mı düşer sanıyorsun?
 • "*futbol direktorlugu icin konusuyor* benim birileri göreve gelene kadar belli bir fikirlerim vardı. ben fikret orman’a da söylemiştim"*

  besiktas'a futbol/sportif direktor tayin edilecek ve bu abinin de "fikirleri" varmis ve bunlari baskana da soylemis. baskana da soylemis!! ya ya sayin baskan... iste dinlemezsen boyle muhabirleri ohohoooo...

  oha lan, bir bjk muhabiri birileri icin kulup nezdinde kulis yapiyor, alenen yapiyor, soylemekten gocunmuyor bile.

  valla hakan gundogar cok hakli, bjk muhabirlerinin tamami degismeli.