şükela:  tümü | bugün
  • 92 senesinde basın dünyasına adımını atmış, 99'dan bu yana da sabah ve fotomaç gazetelerinde beşiktaş muhabirliği yapan gazeteci.
  • 14 eylul 2006 besiktas cska sofya maci'nda beşiktaş taraftarı tarafından yapılan "fuck you cska" tezahüratını "bastır cska" olarak anlayan, bu yetmezmiş gibi bir de gazeteye bastırtan gazeteci.

ilgili haber:

http://www.sabah.com.tr/spo136.html
  • beşiktaş camiasının önde gelen 3000 mensubu tarafından en iyi beşiktaş muhabiri seçilmiştir.
  • son yaptigi ibrahimovic haberini gelistirme asmasinda ne ictiyse aynisindan istiyorum.
  • bugün sabah gazetesindeki yazısında "eğer bursa haddini bilerek mücadele ederse şampiyonlar ligi'nde başarılı olur." yazmış olan sevgili muhabirimize kendi sözünü uyarlayacak olursak sabah gazetesinde bile yazamayacaktır.

not: koşuyolu gençlerbirliği taraftarıyım.
  • yaptığı yalan yanlış haberlere rağmen hala görevinin başında olan muhabirdir.
  • 18 mayıs 2011 akşamı, muammer karaca tiyatrosu'nda, yıldız teknik üniversitesi oyuncuları'nın sahnelediği "iki efendinin uşağı" oyununda "brighella" karakteriyle gösterdiği performansla, bir sürü "ben buradayım" diye bağıran karakterin arasında silik bir karakter canlandırarak da izleyicinin hayran bırakılabileceğini göstermiş genç oyuncu. (bkz: iki efendinin uşağı/#23592673)
  • beşiktaş kombinelerinin satılmamasını iki madde altında toplamış kendisi. bir demiş, şike soruşturmaları demiş. iki demiş, stadın belirsizliğine bağlamış. bir üçüncü madde açıp da kombine fiyatlarına yapılan fahiş zamdan bahsetmemiş, bahsedememiş. sadece laf arasında "yönetim yüzde 15'lik zammı da araştırıyor" deyivermiş.

kombine fiyatlarına yapılan zammın ortalaması yüzde 15 değil 20'dir ve kendisi yeni bir ismail er olma yolunda hızla ilerleyen gazetecidir. meslektaşıma ve renktaşıma selam ederim ama yazdığı iki satırı da açıp okumam, okusam da inanmam; kusura kalmaya.
  • şu sıralarda cnn türk'te, aldığı istihbarata dayanarak etik kurulu raporunda aziz yıldırım'la ilgili şike veya teşvik bulgusuna rastlanmadığını söylemiştir.
  • basel'in alt yapısında yetişen ve 5 yıl boyunca göztepe'mize hizmet edecek olan futbolcu.