şükela:  tümü | bugün
  • şair mi bilmiyorum ama semaver kumpanya da oyunculuk yapan bir fatih dönmez daha vardır. kendisi chamaco isimli oyunda amenebar filmlerinden fırlamış gibi çok güzel bi performans sergilemektedir.
  • dün gece istiklal caddesinde elimdeki kocaman ayçiçeği ile dikkatini çektiğim için bakışmamız sonucu beni benden alan oyuncudur. kendisini televizyondan bilirdim, girdim adını filan buldum. o nasıl bakıştır, o nasıl çekiciliktir. vay be diyorum.

görmek için
  • şu günlerde her yerde görebildiğimiz ''bizce mümkün'' bilboardlarında yüzüne aşina olmaya başlarken, kendisiyle ve yıllardır yol arkadaşı olan eda 'nın resmi izdivaçlarını şenlendirdikleri parti gününün hazırlıklarında harala gürele tanışacağımı tahmin etmezdim. ve hatta çok naif ve şeker gibi bu insanların düğün geceleri ben gibi sarhoş adamı hoş muhabbetleriyle konuk edip, geceyi onların oturma odasının kanepesinde, beni onlarla tanıştıran eskimeyen bir dostumla ağırlamalarını ise artık anlaşılacağı üzere kalplerinin uçsuz bucaksız genişliğine bağlıyorum. (tuncay' la nasıl sığdık o çekyata be:) ilk kez tanıştıkları insanlara sanki yıllardır tanıyormuş gibi rahat ve içtenlikle davranan bu ikilinin yeni kurmuş olmasalar bile resmileştirdikleri yuvalarında, hiper süper sakin ve sevimli kedileri gandalfla mutluluklar dilemeyi burdan bir kez daha kendime borç bilirim. ha bu arada yine de kim bu fatih dönmez derseniz jazzsever, ''aylak adam'' fanatiği, tiyatroya ve oyunculuğa kendini adamış, düğünün geleneksel motiflerinden olan takı ve para işlerinden elde edileni cocuklar için çalışan kurumlar bağışlamayı önerecek kadar erdemli (bu arada takı töreninden gelenekselliğe fazla takılmamak ve insanlar daha fazla eğlenebilsin diye vazgeçildi), talimhane tiyatrosunda yaptığı düğün partisinde sucuk ekmek dağıtacak kadar eğlenceli, düğününde herkes daha iyi eğlensin diye dökülen biraları damat haliye koşuşturup kağıt havlularla silecek kadar alçakgönüllü, harbi iyi bir adam derim.

sonuç olarak bu adamın işleri takip edilir.
  • galip derviş'in 27. bölümünde hülya uçar karakterinin eski kocası naim rolünde gördüğümüz oyuncu.
  • poyraz karayel dizisinde, yavuz karakterini canlandırmış olan oyuncu. daha önce de adı mutluluk ve güneşin kızları gibi dizilerde rol almıştır.
  • biraz christian bale havası var tip olarak.
  • acayip hikayeler'in bir bölümünde de yer almış, çok da iyi etmiş.

http://www.dailymotion.com/video/x20iddz