şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bağcılarda dayak yemek konulu şakalar konusunda uzmanlaşmış bir youtuber. bağcılarda haraç kestik, bağcılarda insanlara tip tip bakmak, bağcılarda omuz atmak diye devam eden bir video serisi var.

  tip olarak sıradan adam. liseden yeni mezun yaşlarda görünüyor. beraber video çektiği 4-5 kişilik bir arkadaş grubu var. 70'e yakın kanal takip ediyorum, aralarında bu tarz videolar çekenler içinden sözlüğe yazdığım tek kişi, zira dayak yeme tarzı diğer youtuber'lardan net olarak ayrılıyor. öyle dayağı görünce kaçmıyor, üzerine atlıyor, dayağı severek yiyor adeta. karşı taraf muştayı çıkarıp yumruğu kaldırana kadar "şaka yaptık" demiyor, oğlum'lu moğlumlu atarlar yapıyor. yenilen dayaklar da kurmaca değil. clickbait yok, dayak yedik yazıyorsa gerçekten yiyor.

  mikrofona yatırım yapmasını ve dayak yediği insanların instagram hesaplarını tanıtmayı yapmamasını ya da hızlı geçmesini tavsiye ediyorum.

  https://www.youtube.com/watch?v=kgi7iw0wg-8
  https://www.youtube.com/watch?v=yh-glcbougo
 • tespihi eline aldığında geçirdiği evrimle beni kendine abone etmeyi başaran, güldüğüm genç youtuber. yolu açık olsun. daha dikkatli olması lazım. içine korumalık bir şeyler giymeli. yoksa bir gün biri bıçağı takar, mazallah*.
  bahsettiğim tespih sahnesi
 • komik ve doğal youtuber.
  cidden sağlam gulduruyor tesbihi alinca degismesi, ne dedigi anlasilamayan adam taklidi yapmasi kekolara falan. seviyoruz genci.