• müzisyenliği tartışılmaz kişi.

sesi çok hoşuma gidiyor parçaları da öyle. ara ara aklıma geliyor ve takılıp kalıyorum adama. parçaları yorumu enerjisi öyle güzel ki...

geçtiğimiz yıllarda lenfomayı yenmiş. sağlıklı yaşamlar diliyorum kendisine.

canlı dinlemeyi çok istediğim müzisyen.* hoş kalsın hep.
  • dev sesli adam.skalası musikiden,caza uzanıyor.yalnız besteci yönü biraz tırt.

onu da idare edeceğiz artık.
  • hayranlık duyduğum yitip giden değerlerimizden sadece biri, ömrü uzun olsun inşallah , yaşadığını bilmek bile güzel.
  • şimdi ben bu beyin sesini zaten hep çok beğenirim tamam mı. adam şarkı söylemiyor da su gibi akıyor gibi gelir.

az önce "dur yau bin yıldır falan dinlemedim..." diye yutup'a "dertliyim leyla" yazdım. ne çıkacak tabi ki zeki müren çıkacak. fakat o da ne, ikinci sırada bir baktım fatih erkoç.

dertliyim leyla cidden zor şarkıdır. makamdan makama geçer, namelidir, ne bileyim ben sadece bir dinleyiciyim, ama zordur yani. o kadarını da anlıyoruz hamdolsun.

fatih bey bu şarkıyı yine o kadar "akar gibi," o kadar nefes alır gibi, öyle sakin, rahat ve naif söylemiş ki. inanamıyorum bu adama ya.

https://www.youtube.com/watch?v=qh8juum7dbq

*
    bu arada, "bir ömür harâb oldu, onu bilmiyor leyla..." nedir hocam ya, füze de atsaydın :(
  • çok iyi bir müzisyen ve jazz icracısı.

yakın zamanda bir etkinliği gözükmüyor websitesinde acaba yazın kendisini nerede dinleyebiliriz bilen varsa yesillendirsin lütfen
  • şuradaki performansı inanılmazdır.
    (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=ua-gh3datg4)
  • dün akşam uludağ üniversitesi kampüsündeki caz konserinin sonunda mikrofonu eline alıp döktürmüş kişidir kendileri. elif çağlar sahneye davet etti, üç tane de yabancı müzisyen vardı sahnede. mükemmel bir yorum gücüyle söyledi, hazırlıksız çıkmasına rağmen.
  • çok çok sevdiğim bir müzisyen. naif ve mütevazı bir insan olduğunu da biliyorum, fakat kendimi uzun süredir zor tutuyorum, artık dayanamayarak bu tanımı yapmak zorundayım :
    şarkılarını söylerken boynu emikleniyormuş ve bundan çok hoşnutmuş şeklinde bir gülümsemeyle 'aşk ne kadar güzel şey lan' dercesine bakan sanatçı.
  • sesini duyduğumda geçmişe gitmemek elde değil. sesi bu kadar huzur veren bir şarkıcı var mıdır vardır belki ama hiç ölmesin diyeceğim bir şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap