şükela:  tümü | bugün
 • bu seneye yönelik en büyük iddiamdır. eğer takımın başına fatih hocayı getirirlerse, üstüne bu kadar gidilen bir sezonda, eleştirilere makina gibi işleyen bir galatasaray oluşturarak cevap verecektir fatih hoca. bakın bir galatasaraylı olarak bu adama yapılan eleştirileri çok gereksiz buluyorum. yok taktik bilmiyormuş, yok kabasabaymış, yok egoluymuş...

  1) taktik bilmese bu kadar başarıyı nasıl elde edecek? şimdi pirlo'nun yarak kürek açıklamalarını bana delil diye göstermeyin, fatih hoca zamanında milan ligde sadece bir beraberlik alıp geri kalan bütün maçlarını kazanmıştı. fiorentine gibi bir takımı adam ikinci yaptı lan seri a'da??? pirlo fatih hoca'nın dediklerini anlamıyor diye fatih hocanın taktik bilmediği anlamına gelmez bu. eğer bir futbol bilgisi yoksa italyadaki bu başarılar nasıl o zaman diye sorarlar adam?
  2) fatih hoca kabasaba olmazsa galatasaraydaki futbolcuların nasıl leblebi gibi hoca yediklerini 3 sezondur görüyoruz. ibneler çalışmıyor dayak korkusu olmazsa. ha eğer kebapçı olayında fatih hocayı haksız görüyorsanız, bence bir de damadının ablasının söylediklerini okuyun. ben fatih hocayı haklı buldum. kaldı ki kebapçının açıklamalarından da kalibresini anlıyorsunuz nasıl bir maganda olduğunu. olayın damadın ablası tarafına değinecek olursak özetle şu şekilde, bu kebapçıların keko elemanları arka tarfta mutfak kısımında atletle veya üstsüz geziyorlarmış, bunlarda oraya bir ahşap çit panel çekelim demişler ki bu görüntü kirliliği ortadan kalksın. bu maganda çekemezsiniz diye kadını tehdit etmişler, daha sonra da kadın fatih hocayı aramış, fatih hocada bu herife posta koymuş. ben fatih hocanın yerinde olsam aynısını yaparım. dürüst olun siz de aynısını yaparsınız.
  3) adamın başarıları tesadüf değil, elde ettiği başarıları yakından bile tutturabilecek olan türk teknik direktör yok. belki uzun süreler de gelmeyecek. o başarıları ben elde etsem bende de o ego olur. sizde de olur. olmaz demeyin şansınızı deneyin.

  yani şu an kalbi ve gururu kırık bir fatih terime galatasaray'ın çok ihtiyacı var, fatih terimin de düzenini yitirmiş öldü denilen bir galatasaray'a çok ihtiyacı var. bu ikiliyi bir araya getirelim derim taraftarlar olarak. 2000'den sonra doğmuş ergen galatasaraylıları saymazsak, kuşları aradan çıkarırsak öz galatasaraylıların bu adamı bu takımın başında görmek ister.
 • tinercileri çoğaltarak şampiyon yapar hem de bi gelse
 • şampiyon yapar belki o ayrı bir konu da biz istiyor muyuz kendini o başka.
 • hahahahahah kafanıza tüküreyim yosmalar, tinercileri çoğalt...hede hödö...
  sergen attı şampiyonluk geldi günlerini hatırlayın lan kim bölüp çoğalttı terimi !!
  ertesi sene ali lukunku'lu müthiş kadronuza rağmen ! beşiktaşın çok gerisinde kaldığı için ilk yarı sonunda pılını pırtını toplayıp ayrılmadı mı eleman !

  hele bu beşiktaş karşısında hiç bir şey yapamaz !
  anca konuşur !
 • fatih hoca gelirse riva'nın yarısını alır.
 • hiç internette tiner aradınız mı? galatasaray sizi büyük bir yükten kurtararak , 200'den fazla website ve uygulama üzerinden 700.000'den fazla tinerin fiyatlarını anında karşılaştırır. böylelikle ideal tinerinizi en uygun fiyata bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. tiner mi? galatasaray
 • (bkz: galatsaray)
 • yahu şampiyon falan olmayalım biraz daha ne olur... bu adamın egosuna da gazına da muhtaç kalmak ne felaket bir şeymiş yahu... koskoca dünyada adam mı yok lan, milli takımı temsil etmeye layık görülmediği için tekmeyi yiyen adamdan başkası mı kalmadı?
 • hayalden öte değildir . öncelikle belirteyim galatasaray ne olursa olsun kim gelirse gelsin başakşehir den önde değildir . kaleci hariç her mevkiye yeni oyuncu transfer edip başarılı olan bir takım söyleyin bana ilk sezonunda . ki sen sabırsızsın ilk sene başarısız olunca bu oyuncuları da yollayacaksın çünkü zaten hiçbiri geleceği kurtarmaya bir yatırım da değil hepsi günü kurtarma transferleri . aslında sen abuk subuk harcamalarla günü kurtarayım derken beli dönmeyip östersunds karşısında amiyane tabirle sekiz olan bir stoper hali saha topçusu görüntüsü çizen bir on numara kenar ortası hariç gol atamayan santrafor aldın . fatih terim gelince bu oyuncuların oyun karakterleri mi değişecek . ben zannetmiyorum . galatasaray bu transfer dönemi harcamaları ile ilerisi için kayyum durumuna ilk adımı atmıştır .