şükela:  tümü | bugün
  • pozitron'un kurucusu, gs lisesi ve itü mezunu girişimci... başkan obama ile görüşmüşlüğü vardır.
  • birlikte ocakbasi gecelerimizin oldugu, itu fizik muhendisligi mezunu ama daha cok gs liseliligini one cikartan iyi bir adamdir. pozitron 10 sene once kadar 2 gs liseli arkadasiyla birlikte kurulmustu lalelide babasina ait is haninin ilk katinda buda boyle bir anektod olsun.
  • galatasaray lisesi 127 devresinden zeki, girişken ve hoşsohbet bir arkadaşımızdır. en başarılı girişimciler arasında seçilip beyaz evde ağırlanmışlığı vardır. kurucusu olduğu pozitron bugün bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.
  • pozitron kurucusu fatih işbecer: ‘uygulamalar dünyasına doğru gidişi erkenden gördük’ http://www.kaldiracetkisi.com/?p=330
  • pozitron'u 100 milyon dolara satma işini beceren kişi.
  • hiperaktif bir arkadaş, kendisiyle bir arkadaşınızın düğün organizasyonunda tanışmak durumunda kaldık. elinde viskisi ile bir sağa, bir sola hareket ederek sürekli birşeylere anlatma çabası içindeydi. daha çok başarılı olur , güçlü bağlantıları var.
  • çoğu girişimcide default olarak bulunan eğitim sistemini güç bela bitirebilme (ya da hiç bitirememe) mevhumundan nasibini alıp itü fizik'i 9 senede bitirebilmiş kişilik.

dinlediğim konuşmasını şahsen çok ilham verici ve stand up tadında buldum. türk insanı ve türkiye üzerine yaptığı tespitler kelimenin tam anlamı ile ibretlik. bu gerçeği bilip görerek, buna göre hareket alanı yaratması ise en büyük marifeti.

çok enerjik, konuşkan ve ele avuca sığmayan bir üslubu var. zannediyorum agresifliği ve burnunun dikine gitme konusundaki ısrarcılığı ile ortaklıklarının çoğunu yürütememiş.

bir iş kurayım, bir fikrin peşinden gideyim tarzı dertleri olan adamlar için kanlı canlı bir rol model kendisi. göbeğinizi kaşıyarak "yeaa aslında bi şey yapsak da voleyi vursak" değil, canla başla çalışarak, kafayı göze kıra yara, batıp çıkıp, ortaklıklar kurup bozup bir noktaya geliniyor (ya da gelinemiyor)
  • yardımsever bir adammış. kasıntı istanbul çocuğu havası sezilse de özünde kedi bir adammış fatih işbecer.
    geçtğimiz günlerde muş'ta bir ilköğretim okuluna bot ve mont yardımı yapmıştır. üstelik bizzat ziyaret edip gözlemlerini isbecer.com adresinde merak edenlerle paylaşmıştır. tespitleri çok yerinde. tebrik ederiz.
  • iyi girişimci, iyi arkadaş, tonton insan.
  • galatasaray yönetim kuruluna büyük ihtimalle girecek girişimci insan.
    yazılımcı çevrelerinde twitter'dan kendisi ile mentionlaşıp "oğlum fatih işbecer bana cevap verdi lan" diye sırıtan arkadaşlarım var böyle de kendi hayran kitlesine sahip bir kişiliktir kendisi.