şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: fetöcü bolvadin belediye başkanı)

  sözüm ona fethullahçı terör örgütünü her yerden temizlediğini iddia eden akp'nin görmezden geldiği şahıstır. akp'li fetöcüların nasıl yırttığını izleyip, okuyacaksınız.

  buyurunuz:

  chp afyonkarahisar milletvekilli burcu köksal'da akp'li fetöcü bolvadin belediye başkanı fatih kayacan'ı tbmm'de ifşa ettiği konuşması.

  ayrıca tüm detayları okuyabilirsiniz;

  akp'li bolvadin belediye başkanı kayacan'a neden fetö'den dolayı soruşturma izni verilmedi?

  köksal, “bakın, adliyede çalışan bir zabıt kâtibi 2012 yılında kaldığı otel fetö'cü çıktığı gerekçesiyle işinden atıldı, ihraç edildi ve ceza aldı. burada da belgesi var, belgeyle konuşuyorum, isteyene de bunu verebilirim. tek suçu, 2012'de kaldığı otelin fetö'cü çıkması. bu adamı işten attınız ve üç yıl hapis cezası verdiniz ama akp'li bir belediye başkanı. afyonkarahisar ili, bolvadin ilçesi belediye başkanı fatih kayacan. 2015 yılında "gökkuşağı" adlı, fetö'yle irtibatı olduğu için 15 temmuzdan sonra kapatılan bir şirkete ait 2 tane taşınmazın belediyeye borcu olduğu hâlde, bizzat kendisi "belediyeye borcu yoktur." yazısı vermiş ve bu şekilde tapuya bu yazı gönderilmiş fakat sonradan başkanın "borcu yoktur." yazısı tapuda değiştirilmiş. buna ilişkin kamera kayıtları, tanık beyanları ve her türlü delil dosyada mevcut.

  bunun üzerine cumhuriyet başsavcılığı soruşturma izni istemiş içişleri bakanlığından. peki, sonuç ne? sonuç şu: tabii ki akp'li belediye başkanına soruşturma izni verilmemiş. kısacası sonuç şu: eğer akp'li bir fetö'cüysen yırtıyorsun ama akp'li değilsen, fetö'cü olmasan bile, sırf muhalif olduğun için ohal'den faydalanarak seninle ilgili her türlü yaptırım ve ceza veriliyor, maalesef gelinen nokta bu. hukuk da bu sizin için, adalet de bu sizin için, sadece akp'li olanlara işleyen bir adalet” dedi.

  linkler:

  https://www.kurtulusgazetesi.com.tr/…ilmedi/136912/

  https://www.afyonzafer.net/…zni-vermedi-h40207.html

  https://www.afyonzafer.net/…afin-gelisi-h40208.html