şükela:  tümü | bugün
 • halen ankara üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümünde ders vermektedir. artık doçent olmuş.
  bildik hoca kavramının biraz dışındadır. film izlemeyi çok sever ama izletmeyi daha çok sever. samimidir, başlarken hep çok zorlar, göz korkutur ama sonraları yumuşar, yardımcı olur. tek kusuru pek yerinde duramaması. ders dışında yakalarsanız tüm işlerinizi halletmelisiniz, aksi halde kayıplara karışır.

  bir de yeni kitabı var; politik profesyoneller ve uzmanlar

  not: kasım 2014 itibariyle imge kitabevi'nden yayınlanmış yeni bir kitabı daha çıkmış. (bkz: politik iletişim sözlüğü) ah be hocam, birkaç sene önce yazaydın ya şunu. az önce elime geçti, tahminlerim doğru çıkarsa birkaç seneye siyaset ve iletişim üzerine çalışma yapan herkesin el kitabı olacak.
 • ayrıca ilef'in en faydalı hocalarındandır. teorinin dışında pratik olarak da kendinizi geliştirmenize katkı sağlar. sizi okul sonrası hayata da hazırlar... sınavlarının zor olmasından yakınılan hocanın, aslında o sorularla bize ne yapmaya çalıştığını mezun olduktan sonra anlarsınız. ufkunuzu açar.
 • kesinlikle çok zeki, dersleri de oldukça keyifli fakat gereğinden fazla ukala.
 • ankara üniversitesi iletişim fakültesi halkla ilişkiler bölümü'nün öğretim üyelerindendir. iletişim sektöründe çalışan bir ilef'li olarak bende çok büyük emeği vardır kendisinin.

  halkla ilişkiler ve iletişim konusunda üstad olan fatih keskin’in çok yakın zamanda üçüncü kitabı olan “(bkz: politik iletişim sözlüğü)”, yayınlanmıştır.

  format ve içerikte türkiye’de ilk olma özelliğine sahip kitapla ilgili detayları linkte bulabilirsiniz. politik iletişim sözlüğü
 • dsc arminia bielefeld altyapısında forma giyen 2001 doğumlu orta saha oyuncusu.