şükela:  tümü | bugün
 • 657 grubunun gitarist ve solisti.cumartesi akşamları if'de süleyman bağcıoğlu ile birlikte terennüm eder. solo albüm çıkartma planları vardır.
 • konservatuar çıkışlı süper vokal adamı. zamanında güney sahillerimizdeki bar/cafe ortamlarında da unplugged modda çalıp söylemişliği vardır. şu rak ortamlarında öten erkeklerimiz arasında belki de sesini doğru kullanan tek adam.

  eskiden net ortamlarında neonblack diye gezerdi de bir gece bize irc'de iki saat "abi valla ben gölgede söylüyorum perşembeleri" diye ikna etmeye çalışmıştı. e biz de haliyle "hade len, gölgede perşembeleri daş gibin bi herif çıkıyo" diyerek inanmamıştık.

  çok da efendi bir adamdır, bir gece düşüncelere dalıp üç kere gölge seyircisinin bayramını kutlamıştır. habire adımı unuttuğundan bana moruk der.
 • 657'nin ilk albümü olan çatlak'taki cangır cangır gitar kayıtlarını jazz kasa eski bir gitar ile yapmış. iyi bir solist ve gitarist. esas derdi gitar değilmiş gibi bir duruşu var bu adamın ama duruş ile kulağınıza gelen sesler ters orantılı...
 • sesini ilk duyduğumda, bu adam deep purple söyleyebilir diye düşündüğüm insan. ki kendisi hemen bunun akabinde bir deep purple parçasına girerek beklentilerimin ötesinde bir performans çıkarmıştır. deep purple, led zeppelin şarkıları gibi ciddi bir ses kapasitesi ve teknik isteyen eserlerde ankarada tek geçilecek adam.
 • cok uzun zaman boyunca, "sahnede mikrofonu yiyecekmis gibi duran, hele de o gozlukleriyle kesin kez jason newstedi andiran, saglam sese sahip bir vokalist goruntusu" ile hafizalarima kazinmis ama bugun itibariyle, kendisini farkli mekan ve hallerde gormeye nail oldugum, raki - mangal duskunu, tembel*, zevki sefa magduru bir gruba sahip olan* muzik insani.
  sabaha karsi bir vakit, onca yorgun haline ragmen, olabildigince dikkatle inceledigi bir web sayfasi hakkinda saglam tespitler ve yorumlar ortaya koyup, olumlu elestirileri ile o insani mutlu eden bir gaz verici.

  nice to meet you...
 • söylediği şarkıların hakkını veren az sayıda vokalisttendir kanımca. grubu in rock'la sunshine of your love söylerken sahnenin önünde kendinden geçmiş alakasız techno figürler yapan varoş ablaya gülen beni görüp kopan , gülmekten şarkı söyleyememe tehlikesi yaşayan akabinde şarkı sırasında süratle sahneden inip kulağıma "cüneyt arkın filmi gibi karı olm" diyen ve çıkıp şarkıya devam eden vokalist.
 • heaven on their minds i soyleyip ki; o nasil bir soylemek, sizi kendine hayran eden adam..
 • dün gece bi ara mikrofon uzattı bu süper genç. üstüne de sesin muhafazasına dair birçok tavsiye verdi, saolsun.

  "hacı 10 saat uyiican, sahnede şu mereti ağzına koymiican" (mış).
 • sahnede sezen cumhur onal tadı yakalayabilen güzide rockçumuz.
 • pehlivan peşrevi çeker gibi bi tonda ses kontrol yapan türk büyüğü... barlarda rok söylemekten daha fazlasını hak ediyor. avrupa'da daha iyi bilinir aslında.