şükela:  tümü | bugün
 • 2009 yerel seçimlerinde chp'den gemlik * belediye başkanlığına gelmiştir.. akp'nin iddalı olduğu ilçemde, en anlamlı ayarlarından birinin altında adı vardır. sağolsun.
 • seçim öncesi inanılmaz bir azimle çalışmış ve gemlik belediye başkanlığını kazanmıştır. sağ kesimin çoğunlukta oldugu ilçede başa gelmesine halen hayretle bakıyorum.
 • daha önce umurbey'de belediye başkanlığı yapmıştır.
 • içişleri bakanlığı kararıyla görevden alınan belediye başkanı.
 • görevden alınma kararı ile ilgili olarak hazırladığı mektubu r.t.e.'ye iletmek üzre, dün bisikleti ile inegöl'den yola çıkmış olan belediye başkanı.
  "deveye hendek atlatmak, r.t.e.'ye bir şeyler anlatmaya çalışmaktan daha kolaydır" diyerek, kendisine başarılar diliyorum.

  --- spoiler ---

  güler, gazetecilere yaptığı açıklamada, yazdığı mektubu başbakan recep tayyip erdoğan'a ulaştırmak üzere 18 ağustos'ta bisikletiyle gemlik'ten ankara'ya gitmek üzere yola çıktığını ancak inegöl ilçesine geldiğinde bursa valisi münir karaloğlu ile görüştükten sonra bu yolculuğunu ertelediğini bildirdi.

  "hukuksuz olarak görevden uzaklaştırdım. uzaklaştırma gerekçesi olarak, hakkımda açılan davalar gerekçe gösterildi ama ben bu davalar nedeniyle tutuklu bile kalmadım, hakkımda bir mahkumiyet dahi yok"

  "gemlikten bisikletle yola çıkarak, ankara'da başbakana bir mektup ileterek, derdimi anlatmaya çalışıyorum"

  "pazartesi ankara'da olacağım. chp genel merkezi'nde genel başkan yardımcısı gökhan günaydın'a başbakana ulaştırmak üzere mektubumu vereceğim"

  --- spoiler ---
 • sandık demokrasinin namusudur diyenler tarafından binbir türlü katakuliyle akp çetesi tarafından görevinden alınmış belediye başkanıdır. tepkisini göstermek içinse bisikletle yollara düşmüştür.

  https://twitter.com/…tus/382116693041889281/photo/1
 • hukukun "adaletli" gücünü arkasına alanlar tarafından "milli iradenin sandıktaki tecellisi" olmasına rağmen görevden alınan, bu süreçte açılan 9 davanın 8'ini kazanan, bir davası da hala devam eden ve muhtemelen kazanacak olan bursa ili gemlik ilçesi belediye "eski" başkanı...

  iktidarın borusunu öttürseydi şu anda bakan olmuştu belki, tek suçu kendisini savunmaktı...

  detay mı istediniz?

  buyrun;

  http://www.bagimsizgazete.com/…tidar-olamiyor-iste/

  http://www.olaybursa.com/…geri-verebilecek-77yy.htm

  benden bu kadar...
 • haksız yere görevden alınmış olan eski belediye başkanı.
  davasıyla ilgilenen bütün savcılar, hakimler, kaymakam ve vali fetö davasından görevden alındı.
  sağlam bir kumpas sonucu önce vekil olarak başkanlık yapan sonra da yapılan kara propaganda sayesinde seçimle gelen ak partili belediye başkanı ise görevine devam etmektedir.
  ilçenin chp'ye bakışı zaten pek sıcak değildi kendisinin şahsi çabaları sonucu seçilmişti bu olaylar da akp cenahının ekmeğine yağ sürdü.
  sorsan hak yemez haktan korkarlar ama olan biten kısaca budur işte.
 • fetö kumpasına kurban giden gemlik belediyesi eski başkanı

  http://tekparagraf.com/…kte-baskan-nasil-dusuruldu/