• tunceli'li üniversite öğrencilerini kimse zorla tutup tarlaya götürmemiştir. üniversite içinde gönüllü olarak gidip tarlada çalışmak isteyen öğrenciler engellenmemiştir sadece.

ultra süper sonik son teknolojik neo-liberal politikakalar sayesinde en temel ihtiyaç olan gıda kimileri için alınamaz hale gelmiş ama buna en iyi çözümü yüzlerce yıllık kooparatifleşme ile bulunmuş.

öyle beylik laflarla ancak çomar kesim kafalanır.

hayır memleketim "anarşistlerine" de bayılıyorum. tek satır bakunin okumamış ve hatta kim olduğunu bile bilmeyen, ortamlarda sırf aykırı görünmek için önüne gelen ben anarşistim diyor. derli toplu hiç bir fikri savunmuyor olmanın omurgasızhafifliği ile önüne gelen bok atıp aykırılık kasıyorlar.
  • bir çok kesimden övgüler alıyorken sadece dersim tabelası mevzusu yüzünden bir anda nefret edilen birine dönüşmesine anlam veremediğim kişi. sonuçta oranın halkı tunceliye dersim diyorsa bu harekete yanlış anlamlar yüklememek gerekir. sonuçta bu adam canlı yayına masasının üzerinde atatürk resmi ile çıktı. tabiiki türkiyede siyasetçilerin anında renk değiştirdiğini gördüğümüz için kimseye güven kalmadı ve herkese ve her şeye şüphe ile yaklaşıyoruz ama kimin ne olduğunu bu kadar kısa sürede anlamak da mümkün değil. gerçekten varsa bir kötü niyeti bu zaman içinde anlaşılır.
  • dersim tabelası da asar başka tabela da asar çünkü kp li değil amk dah neyini anlamıyorsunuz. kp dediğin aptal kürtçü sözde sosyalismine karşı, asıl olayları siyasal islamcılık karşıtlığında ortaya çıkar.

fmm niye kürtkçü ? amk adam kp li değil, net .

bay kemal de eyvallah çeksin sosyalistiz dedi ya...
  • tunceli'de pkk'nın döşediği patlayıcı sebebiyle iki çocuk parçalanarak öldü bugün. ayaz güloğlu 8, nupelda güloğlu 4 yaşındaydı.

çocuklar pkk tarafından katledilmemiş*, eceliyle ölmüş gibi yazmış ve baş sağlığı dilemiş ne denir ki?
  • bu adamın ne halt olduğu yıllardır belli. ama bizim ülkede maalesef ki eline iki çapa alıp foto çekildin mi hemen kral ilan edilebiliyorsun. zamanında selo saz çalmıştı, bizim millet ona da aşık olmuştu. bu daha ne ki.

terör örgütü pkknın döşediği mayının patlaması sonucu hayatını kaybeden iki yavrumuza, sanki doğalgaz patlamasında ölmüşler gibi taziye mesajı yayınlamış tatlı su solcularının biricik başkanı.

allah belanızı versin.
  • en yakin zamanda kayyum atanmasi dileğiyle.
  • ayaz(8) ve nupelda(4) güloğlu'nun katillerini zikredememiş ve yola döşedikleri mayından bahsedememiştir.

kırsalda tüp mü patladı torpil mi patladı ? hayırdır ? pkk destekçisini seni !

ilgili tweet
  • (bkz: #92681021)

taraf belirtmeden bile çocuk ölümü kınayamadığı için eleştirilmektedir. çocuk ölümünden bile mağdur olacak kadar faşistseniz o sizin sorunluluğunuz.

edit: mesaj atan sözlük pkklısı harbiden varmış. daha önce sözlük kürt ırkçılarından çok mesaj alıp soyuma,sopuma,ırkıma hakaret edeni çok görmüştüm.

ama bu ilk oldu.
  • üzerinde kirli oyunlar oynanmaya çalışan belediye başkanı.yakında "fedoco bo" da derler.
  • nedense hem ak troller, hem faşistler, hem de kürt hareketi tarafından sürekli eleştirilen siyasi figür.
hesabın var mı? giriş yap