şükela:  tümü | bugün soru sor
 • geçtiğimiz mayıs ayında kolumu döven güzel insan.

  yaptığı işe özen gösteriyor ve karşısındaki insanı güvende hissettiriyor. gönül rahatlığıyla öneririm.

  çalışmaları için instagram hesabına göz atabilirsiniz.
 • ayağımın tozuyla yazıyorum:

  edit: benim dövmem: https://www.instagram.com/p/bdlfocygnq1/

  ilk dövmem için kendimi emanet ettiğim über yakışıklı şahsiyet * (kızlar koşun dövdürün! ama sevgilisi var, ona göre ahahah)

  kararsız ve panik bir insanım ama sağolsun kendisinin rahat tavrı bana da yansıdı :) oldukça rahat ve huzur veren sade bir stüdyosu var. kendisi de kafamdaki dövmeci profilinden uzak (önyargılarım ve ben), oldukça efendi ve güleryüzlü. gösterdiğim birkaç figür üzerinden konuşup karar verdik ve oldukça güzel ve temiz bir iş çıkardı, ellerine sağlık.

  isteyenler işleri için instagram hesabına bakabilir. mail atarak kendisine ulaşabilirsiniz. benimkini de yükleyince buraya linkini bırakırım. danışmak isteyen olursa mesaj atabilir.

  tekrar ellerine sağlık güzel insan :)
 • sadece kadinlara dovme yaparmis.

  son zamanlarda pek populer olan cicek dovmesi akiminda turkiyenin en iyisi diyebilirim.
 • hakkında yazı yazmamak için kendimi çok tuttuğum ama maalesef içimde kalanları dökmek istediğim dövmeci. işlerinde gerçekten harikalar yaratıyor. başarılı oluşunun tek sebebi genele göre hoş, cool bir tipi olması ve iyi işler yapması. ama insaniyet kırıntısı yok kendisinde. önce egosuyla konuşuyorsunuz zaten. 3 tane dövme yaptırdım kendisine. dövmeler bitene kadar güzel normal bir iletişimimiz vardı dövmeler bittikten sonra hepsininin fotoğraflarını instagramından kaldırdı. sebebini sorduğumda dönüş yapmadı. sizce de çok aşağılayıcı bir şey değil mi? iki yıl öncenin parasıyla üç bin civarı bir şey ödedim yaptıklarına. adam kendi yaptığını beğenip de işim diye instagramında paylaşamyor. o kadar üzüldüm ki bu hareketinden sonra. paşam benim istediğim hiçbir şeyi de nerdeyse yapmadı. yok sende beyaz durmaz akar sende sarı durmaz diyip dandik bir turuncu kullandı, 2 ay sonra gittiğimde a beyazlar hiç dağılmamış çok ilginç dedi. istediğim rengi beğenmedi, istediğim çiçeği kaba buldu, buna kök de çizelim istiyorum realistik dursun dedim sen ne anlarsın ben böyle çalışmam diye de atar yaptı tertemiz. çizim yeteneği zaten yok, pinterestten aldıklarını photoshop ile birleştirip kesip biçip figürler yaratıyor. çizimi defalarca anlattım bir şeyler karalarım dedi yerine gittiğimde 2 3 saat kadar figürü oluşturdu photoshop ile tek bir çizim dahi yapmadan. zamanımın az olduğunu belli edip ikinci dövmeden daha dikkatli olamasını rica ettim tamam diyip aynısını tekrar yaptı. birkaç yeri boyamayı unutmuş şimdi bakıyorum da. yaptığı bir dövmenin rengi o kadar soldu ki bir sürü yeşil tonundan sadece koyu yeşil kaldı. bunu artık beğenmiyorum çok soldu düzeltebilir misin diye rica ettiğimde bana fırçayı kaydı beğenmiyorsan başkasına gidersin diyerek. dövmeyi yaparken de ukala ukala konuşup duruyor 8 saat geçireceğiniz insana tabiki sorular sormanız iletişim kurmaya çalışmanız normal. her şeye mal mısın bakışları atıp duruyor. bir de şu şeyi var sadece beyaz tenli güzel kızlara dövme yaparım modu. beni benden alıyor.tüm bu iğrençliklere rağmen geçenlerde tekrar mesaj attım başka dövmeciye gitmediğimden kimseye güvenemedim. pat engelledi. açıkçası harika bir sanatçı evet kabul ediyorum ama ömür boyu üzerimde taşıyacağım devasa motifleri bu kadar dandik ve ukala bir insana yaptırmış olmak bana kötü hissettiriyor. onun çirkinlikleri sanki mürekkeple derime girmiş gibi. çıkmıyor aklımdan.
  ayrıca gerçekten iletişimi düzgün olan parasıyla yapıyorum her türlü ukalalığı yaparım gelmeseydi o geldi moduna girmeyen dövmeci arıyorum istanbul içinde. kendi tarzı olması çok önemli. önerilere açığım.