• geçtiğimiz mayıs ayında kolumu döven güzel insan.

yaptığı işe özen gösteriyor ve karşısındaki insanı güvende hissettiriyor. gönül rahatlığıyla öneririm.

çalışmaları için instagram hesabına göz atabilirsiniz.
  • sadece kadinlara dovme yaparmis.

son zamanlarda pek populer olan cicek dovmesi akiminda turkiyenin en iyisi diyebilirim.
  • bi 10 yıldır aklımda olan dövmeyi nihayetinde yaptırmam için fatih'in işlerini instagram profilinde görmek benim için motive edici oldu. profilindeki e-posta adresine yazdım, hızlıca cevap verdi, aklımdakini sordu, yanıtladım, kendime göre örnekler yolladım. üzerine yazıştık birkaç defa daha.

şimdiye kadar hiç yaptırmadığım için elbette heyecanlıydım. bir 15 gün sonrasına randevu verdi. cihangir'deki stüdyosuna gittiğimde kapıda karşıladı, kahve ikram etti. önce örnekler üzerinden baktık, desenin nasıl olacağına karar verdik, sonra renklerine, daha sonra dövmenin yapılacağı yere ve son olarak da büyüklüğüne...

birlikte karar verdik diyorum çünkü müthiş bir iletişim becerisi ortaya koyarak benim isteklerimi ve düşüncelerimi alırken kendi bilgi ve deneyimiyle birleştirerek ideal bir çalışmayı ortaya koymak için çaba sarf etti.

sonuç olarak incelikli bir çalışma ile hayal ettiğimden bile daha hoş bir iş çıkardı ortaya. hem benim içime sinecek biçimde oldu, hem de onun deneyimiyle doğrularını taşıdı. dövme denen şey iki boya atmakla yapılmaz, sanat işidir. siz de sanatçının işine, deneyimine ve yeteneğine saygı duyacaksınız ki o da rahat hissetsin ve kendisini versin.

derim ki önyargılarınızla değil, en saf ve rahat halinizle gidin. fatih'le en ufak bir acaba veya sorun yaşamadım. mükemmel bir iş çıkardı ortaya ve her aşamada çok ilgiliydi. dövme yaptığı süre içinde de hoş sohbet ettik.

çizdirdiğim yaprağın incecik hatları, renk geçişlerindeki doğallık, canlılık filan hepsi muhteşem oldu. aldığı paranın her kuruşunu fazlasıyla hak eden bir sanatçı. ellerine, aklına sağlık.

gündelik hevesler, kaprisler ve komplekslerle gidenler için doğru bir adres olmayabilir.

haa bu arada, beyaz tenli de değim kadın da değilim. öyle ayrımları olan biri değil anladığım kadarıyla. özetle çok yetenekli, kişilik olarak da takdirimi kazanmış bir sanatçı. şimdiden sonraki dövmeler için heyecanlanmaya başladım. garip ithamlara itibar etmeyin.
  • biri yermiş, biri de muhtemelen adamı korumak için entry girip övmüş. yeren kişinin bu kadar sorun yaşadığı ve iğrenç olarak belirttiği şeylere rağmen tekrar utanmadan mesaj atması, bu kadar soruna rağmen başkasına güvenememesi ama yine ona güvenmesi, ama adamı da afedersiniz resmen itin götüne sokması. uzun zamandır gördüğüm en tutarsız kişilik. ilginçsiniz be kardeşim. birinden memnun kalmazsan başkasına gidersin, üç tane dövme yaptırmazsın aynı kişiye. hadi yaptırdın, adamla kimyan uyuşmadı, tersleştin, restleştin, kalkıp adama başkasına güvenemiyorum yine sana gelmek istiyorum demezsin, utanırsın biraz. garip olaylar gerçekten.
hesabın var mı? giriş yap