şükela:  tümü | bugün
  • yurtiçi kargo'nun ceo'sudur. bir iş hakkında fikir yürütmek istediğinde o konuya dokunan herkesin fikrini almayı sever. ekibini sağlam kurar, çok iyi organize olur.

    aksiyonerdir. birlikte aldığınız kararları gerçeğe çevirmek için sizi destekler ve yol açar. kalıp bir cümle olacak ama gerçekten vizyonerdir. yaptığı işin dört beş adım sonrasını görür. yenilik getirmeyi sever ve farklı meslek gruplarını birleştirerek uyum içinde nasıl yöneteceğini bilir. beraber çalıştığı ekibini asla gizlemez. onları her fırsatta onure eder ve öne çıkarır.

    ama en iyi özelliği zamanında benim yöneticim olmasıdır.
  • yıllarca yurtiçi kargo’nun tüm kargo operasyonlarını yönetmiş, şimdi de şirketin tamamını yöneten şahsiyettir. lojistik sektöründe çok iyi tanınır. nba’de oynayacak kadar sağlam boy pos, iyi bir dizide rol alacak kadar da iyi diksiyonu vardır.
  • kasım ayında yurtiçi kargo’nun başına geçmiştir. bir insanın azimle neler yapabileceğinin ispatıdır. müfettiş olarak geldiği şirkette sabretmiş, kendini göstermiş, eğitmiş ve en tepe noktaya kadar gelmiştir. kolay değil.. 16 bin insanın sorumluluğu omuzlarındadır.