şükela:  tümü | bugün
228 entry daha
  • derhal sözleşmesi fesh edilmeli yattığı yerden para alıyor fb maçında gördük
  • bugün yere yatmadan maç bitirdi. marcao ve özellikle luyindama'nın bunda etkisi oldukça fazla oldu.

buna rağmen maçın berabere bitmiş olması da bunca pozisyon bulmamıza rağmen üçüncü bölgede bitiricilik konusunda ne kadar beceriksiz olduğumuzun göstergesi.
  • kendisi icin diger taraftarlara göre oldukca olumluydum hala olumluyum simdi gelelim dikenli kisma, bizim takim pasla cikacak her topu uzun vuruyor, eger karsi rakibin orta sahasi üstünse ikinci toplari aliyorlar.

hoca oyun oturtmaya calisiyor icine ediyor.
  • güven vermiyor, kötü kaleci, ligi götüremez dendi ama 3 maçta kalesinde 1 gol gördü ligte. avrupada 2 maçta 1 gol yedi şimdilik fena değil gibi.
  • aldığı paraya ve fetret devri için alındığına bakılırsa çok iyi performans gösteriyor. bu adamı değerlendirirken bu durumu hesaba katmadan yorum yapanlar çok komik oluyor. fatih böyle giderse çok entry sildirir.
  • clean sheet serisine devam eden kaleci.

bu durumda önemli payın galatasaray defansının tarihinde hiç olmadığı kadar sağlam bir yapıda olması diyebiliriz.
  • glasgow maçında kalitesini göstermesi gereken kaleci... bana göre iyi bir kaleci ve imkanlar ile iyi yerlere gelecektir. tabi bi muslera değil.
  • dün akşam futbol hayatının en rahat maçını hem de bir derbide oynadı.yere yatmadan maçı bitirdi.gol yemedi ama kendisini test edecek pozisyon da olmadı.

clean sheet serisine devam eden fakat bana hala güven vermeyen kaleci.
  • arkadaşımızın iyi yerlere gelecektir dediği kaleci 1986 doğumlu. yanı tam olarak 34 yaşında. 2005 yılından mı yazıyorsun yoksa ben çok ileri gittim yanlışlıkla bilmiyorum ki.