şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3856 entry daha
  • sevgili fatih bey,bu yazım size. normalde sert üsluplu idi ama yaşınızın benden çok büyük olması,bu işe yıllardır emek vermeniz,çoğu kez de vicdanımın sesi olduğunuz için tabii ki üslubuma dikkat ettim. üsluba zaten dikkat edilir fakat sizin tecrübenize göre yakışmayacak ölçüdeki hatanız beni delirtti.

1- yayınlanmayan görüntünün yorumu olmaz. yayınlarsın ve it dediğini düşündüğünüz kısmı sansürlersiniz,o sansürlü yerdeki laf için eleştirirsiniz okey.

mesele imamoğlu'un it deyip dememesi değil. sonuç olarak o görüntüyü yayınlamadın ve yayınlamadıysan yorum da yapamazsın. banane senin stüdyondaki bilgisayarın diskinde duran videodan. olağanüstü durumların üzerine ahlak dersi verilmez zaten,adam orada piknikte değil.

bak seni kırmadan seni tanımlamak kolay değil. çok bencil gibi duruyorsun,ergen gibi duruyorsun,yaşının ruhunu zerre mi zerre yansıtmıyorsun.

1. tarafsızlık diye bir şey yoktur. mesele kimden taraf olacağındır. gerçeğe bakmadan tarafsız olunmaz,bir taraf 5 kere hatalıysa 5 kere eleştirilir,diğer taraf gerçekten hata yapmamışsa o gün eleştirilmeden geçilir. sen bunları kavrayamadığın için eşitleme çabasına girip saçmalıyorsun

2.tarafsızlık değil tutarlılık ve ölçü önemlidir. tarafsızlık diye bir şey yoktur. siz bunları bilmediğiniz için böyle hatalara düşüyorsunuz,50 yaşına kadar öğrenememişsiniz napalım. benim ukalalığıma katlanacaksınız

3.ister istemez akp karşıtı olduğunuzu,yayınları imamoğlu lehine olacak şekilde yaptığınızı anlamıyor değiliz. fakat öyle bir durum var ki siz kendinizi buna rağmen tarafsız görmek,öyle olduğunuza inanmak istiyorsunuz. bunun sebebi 2.maddeyi sindirememiş olmanızla alakalı. bakın siz bile istemeden akp karşıtı olmuşsunuz çünkü akp ağır derece parti devleti olmuş. e parti devletinin eleştirilecek konusu bitmez ki tarafsız olasınız

4. star mtar olunmaz sunuculuktan,uğur dündar dedemiz olamamış bak örnek. sunucu sunumunu yapar,star starlığını. saygı görüyor olmak ulaşacağın zirve noktasıdır

7.bazı yorumların,sadece senin tespit edeceğin kadar inceliklerle dolu. o zamanlar bolca helal olsun diyorum evet. fakat bu noktada kalmıyorsun ki. ilgi çekme çabası mı desem ne desem ve tarafsız olmak için yapay pozisyon almalar yanlış

muharrem ince karşına gelir. sen başlarsın garip garip bakmaya,saçma sapan gülümsemelere. amaç? bakın herkes konuklarına iyi davranır ama ben şimdi nasıl da fatih portakal fatih portakallığını yaptı rolü kescem,bakın şimdi izleyin. yahu adam önemli bir şey anlatıyor sen neyin tribindesin,bunun nazik anlatımı yok ki size öyle anlatayım. haddini bil kısaca

seçim akşamı 4-5 konuk cıkıyor yayına,yorum için. onlardan 2 tanesini bozacak lafınız oluyor,aklımda benim unutmadım. kendi çapında ayar veriyorsun hani. fırsatı bulunca kücümseme huyunuzu hemen gösteriyorsunuz. insanlardan değişmesini beklemek gereksiz,nötr,banane ki,ya da kim niye bekler birinden bunu? ben bunları yazıyorum çünkü dışardan farkedilmiyor sanmayın.

ekrem imamoğlu'na yaptığınız yanlıştır,içerik olarak değil habercilik anlamında yanlıştır. içerik olarak doğru olması dahi bizlerin yorumudur,ekrem imamoğlu iddiayı kabul etmemiştir ve bu noktadan sonrası paşa paşa onun dediğini kabul etmektir. ha o yalan mı söylüyor? onun problemidir. bir kişiye söylem yakıştıramazsınız,demedim diyorsa bitmiştir.

ben sizin özür dilemeyeceğinizi,böyle bir olgunluğa sahip olmadığınızı elbette biliyorum. fakat tehlikelisiniz,bir çuval inciri berbat ediyorsunuz böyle yaparak. bakın ülke yönetimi kimlerin elinde. bizim geleceğimiz yok mu olsun bunların yönetiminde? sizden ekrem'ci olun demiyorum. fakat fırsatı bulunca sizin kanalınızı dahi kapatacak bir güç ile ekrem imamoğlu aynı güçte eleştirilemez,bu doğallığın sonucudur zaten. bu yüzden ister istemez malum partiyi daha fazla eleştiriyorsunuz,bu sizin elinizde değil. bu durumu okuyamamanın verdiği ruh hali ile eşitleme çabası sonucu böyle yanlışlarınız oluyor.

sevgilerle. asla popüler kişiler hakkında yazmam biliyor musunuz. yazsam bile dayanamam 20 dakika sonra silerim. kesinlikle saygı duyuyorum size,emperyalist amerika gibi cümleleri rahatca kurmuş birisiniz canlı yayında. evet cok fazla övülecek noktanız var. ama yani olmaz,bu hatalarınızı birisi söylemeseydi olmazdı.
  • fox tv'de akşam haberlerini sunan adam! nedense bana hep itici geliyor. sevemedim seni fatii.

ekrem editi: bugün yine ağlayarak videoda bizim görmediğimizi gördüğünü; duymadığımızı duyduğunu iddia eden şahıs.
  • bir fox tv mensubu.

edit:
    (bkz: kanser hastasına yardım kampanyası)
  • hâlâ diyor ki: " hakaret etti imamoğlu, izledim, duydum yoksa o gün bunları söylemezdim. "
  • yine tehlikeli sularda yüzen sunucu.

rtük'e göre yasakmış falan filan. akp'nin rtük'ü size ceza mı verecek bu görüntü için?

yeme bizi fatih. varsa görüntü yayınlayın algı yaratmayın.
  • yapmacık bir gazeteci olduğunu düşünerek uzun zamandır izlemiyordum. bu adam muhalif değil, gizli iktidar yalakası.
  • linç başlasın...

edit: sapla saman karıştırılıyor
    imamoğlu'nun karadeniz programını muhabir gülşah ince ile kameraman takip etti.
    4 aydır imamoğlu'nu gece gündüz takip eden fox haber ekibiyle imamoğlu'nun ekibi iç içe geçmiş durumda
    ayrı gayrıları yok yani..
    tahminim fox ekibi ordu vıp'teki bütün tartışmayı başından sonuna kaydetti.
    imamoğlu'nun malum sözleri de o kayıtta var.
    zaten imamoğlu da o sözleri söylediğini inkar etmedi
    haber merkezi o sözleri yayına verip vermemeyi büyük ihtimal tartıştı
    seçim öncesi ak parti ve trollerinin o sözleri milletin gözüne sokacalarını bildikleri için hem imamoğlu'nu koruma iç güdüsü hem de haber merkezi olarak taraf olmama duygusuyla görüntüleri yayına vermemeyi tercih ettiler
    rtük baskısı filan hikaye yani..
    şimdi bundan sonra yazdıklarım kulis bilgisi
    teyitli bilgi yani
    ordu valisi, imamoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu..
    savcılık foxhaber'den o görüntüleri istedi
    savcılığın isteme gerekçesi seçim öncesi o sözleri medyaya sızdırmak
    fakat foxhaber o görüntüleri 23 haziran öncesi vermemek konusunda kararlı
    savcılık da alma konusunda bastırıyor
    o yüzden bugün süleyman soylu topa girdi..
    foxhaber'i tahrik ederek görüntüleri bir an önce almak istiyorlar
    büyük bir ihtimal foxhaber merkezi 23 haziran öncesi o görüntüleri savcılıkla paylaşmayacak..
  • yildirim'in dusen oylarini artirmak icin her turlu sahtekarligi yapan, trump yanlisi amerikan kanal grubunda sozde muhalif rolu oynayan ergen...

bu akp yanlisi politikalarının temelinde ilk önce yıldırım imamoğlu yayını moderatoru vardı fakat şu an yapma nedeni ismail aldı o da bizim kanalda böyle imamoğlu aleyhine yayın yaparsam akplileri de beni izler mantığı var diye düşünüyorum.
  • şuan anahaberde halen o görüntüleri izlediğini ve seçilmiş başkan ekrem imamoğlu’nun valiye it dediğini iddia etmektedir. biz neden göremiyoruz bu görüntüleri acaba ?
  • yuh be kardeşim yuh hala daha hakaret diyor hala daha.

ulan gerçekler bu kadar saptırılmaz ya gerçekten yuh!

insanda birazcık utanma olur, bak birazcık olur lan! yuh kere yuh!
621 entry daha