şükela:  tümü | bugün
  • hem muhalif insanların desteği sayesinde adam olup,
    hem de bütün seçim süreci boyunca papağan gibi "ekrem imamoğlu şunu yaptı. bunu yaptı. böyle kötü böyle berbat." diye konuşup duran (konuşurken de 10 gündür tek bir kanıt gösteremeyen),
    iş akp tarafına gelince ağzını bile açmayan

fatih portakal denen zatı ekranlardan yok etme kampanyasıdır.
    bu gibi bir sürecin içinde, bir insanın 10 gün boyunca "vallahi duydum billahi duydum" diye konuşup durmasının tek bir açıklaması olabilir: ekrem imamoğlu'na karşı yürütülen projeye dahil olmuş olmak.

zaten bizim sayemizde ayakta duran bu arkadaşın programlarını 2 hafta izlemeyin de, tarihin tozlu sayfalarına gömülsün.

fox tv'yi falan da mail mesaj yağmuruna tutun bir zahmet.
  • (bkz: silemedi)

hem taraflı, yandaş basından dem vurup hem de istediği gibi konuşmayan bir gazateciyi linç etmeye çalışan faşist zihniyetin başlattığı kampanya.

fatih portakalın tarafsız, ilkeli, doğru habercilik yaptığını (ya da yapmadığını) idda etmiyor, söylemiyorum ama bir gazetecinin kendi düşündüğü ve dilediği gibi haber yapmamasını, konuşmamasını eleştirip onu susturmaya çalışmak beğenmediğiniz iktidarın kafasıyla aynı şeydir.
  • ya şu "tarafsızcı" mevzularını bi geçin.

televizyondaki 20 kanalın 19'u akp yandaşıyken, tarafsız bir kanal sunucusu olarak sabahtan akşama kadar "vallahi duydum billahi duydum" diye dolaşmanın hiçbir izahı olamaz. yok.

bizim gibi kerizleri, muhalif kılığında kandırıp bir güzel operasyon çekiyor fatih portakal ve onun gibiler.

ayık olun.
  • uzun yıllardır evimde televizyon yok. ne fatih portakal'ı bilirim ne de fox tv'yi. umurumda da değil. herkese de tavsiye ederim.

internet her ne kadar içerik çöplüğü de olsa, kaliteli yorumlar yapan insanları sayısı giderek artıyor. bu zaten olması kaçınılmaz bir dönüşümdü, akp'nin baskıcı yaklaşımı da süreci hızlandırdı.

televizyonu komple hayatınızdan çıkarın. hiçbir şey kaybetmeyeceğiniz gibi, hayat kalitenizin de arttığını göreceksiniz.
  • (bkz: televizyon izlemiyoruz kampanyası)

uygulayın baya güzel oluyor.
  • bu millet niye bu kadar çabuk gaza geliyor?