• aynısını düşünüyorum.

(bkz: #89666564)
  • ya arkadaşlar salak mısınız ?
    seçime girdik. seçim bitti.
    kazandık.
    kazandığımız seçimi elinden alan adam bir daha verir mi?
    türkiye cumhuriyeti devleti oyuncak mı?
    kazandığım seçim için bir daha niye sandığa gideyim?
    kral çıplak.
    seçime gittik. milyonlarca insanın iradesine saygılı o-lu-na-cak.
    80 yaşında bir adam istiyor diye yunanistan nüfusu kadar insan seçime mi gidecek?
    yok öyle bir dünya.
    5 sene sonra çalışırsın, delikanlı gibi çıkarsın halk isterse seçer.
  • ne seçimi? dediğim çağrıdır.
  • bunlar ysk kararını biliyorlar demek. neyin boykotu bu? portakal bence orada kal.
  • haberi yapan kim. takvim. yayan kim ak troller. istanbulun yarısı seçime katılmasa zaten katılımda %85 falandı. totalde %35 falan katılım olsa ve binali yıldırım %95 'le falan kazansa. ak partinin umrunda olur mu. adamlar için önemli olan seçimin meşruiyeti değil ki. net gerizekalıca bir beyan. bana sorarsanız imamoğlu'nun oyu seçim yenilenirse artacaktır. ben chp nin yerinde olsam il genel meclisini de seçime dahil etmeye çalışırdım.
  • milyonlarca seçmenin oy kullandığı istanbul'da sandık başlarında oy kaydırma ile, geçersiz saydırma ile onbinlerce oyu heder etmeyi başardık. bu defa yapamayacağımızdan hırsızlığımız ortaya çıkmasın diye boykot ile ortalığı karıştıralım çağrısıdır.
  • aynisini dusunmedigim cagri,
    sunu anlamak onemli, bu adamlar zaten mesruiyet ile ilgilenmiyor, (bkz: ati alanin uskudari gecmesi) deyimi bunu ozeti.
    secime katilim yuzde bir olsa, bu durumda yuzde 50+1 oy bile alsalar onlara gore bu mesruu bir secimdir.
    zira (bkz: yuzde elli + 1 oy).
  • ben gerçekten bu mantığı anlayamıyorum. seçim tekrarı kararı verilirse bana göre yanlış karar diyorsun, sonrasında hakkın olduğunu düşündüğünü almak için daha motive olman, daha fazla çalışman gerekirken, boykot gerekli diyorsun. ne olacak boykot ettiğinde karşı tarafa teslim etmiş olacaksın istanbul u... anlamak gerçekten güç.
  • protesto\boykot demokratik ülkelerde karşılık bulur, türkiye gibi ülkelerde kendi ayağına kurşun sıkmaktır.
  • boykot kararını lider verirse boykot yapılır aksi taktirde seçmenin yarısı gider yarısı gitmez. sonra da adam kazandı olur. iki haziran bayrama denk geliyor. ben tatilimden geri kalamam bodrum bu mevsimde çok güzeldir. çeşme beni bekler diyorsanız orası başka.
hesabın var mı? giriş yap