• öncelikle soyadının sığır olarak değiştirmesini dilediğim davar.
    link bu sığır hala yurtbay seramik'te çalışıyor olması da daha da üzücü bir durum.
    umarım yurtbay bu konuda açıklama yapar, katilleri aralarında barındıran bir firma olmaz.
  • bahsedilen facebook sayfası ona aitse, içinde silahlı pozları olan psikopat.
  • facebook hesabı:

https://www.facebook.com/pioneerfatih

not: muhtemelen bir cafe'de fincanla çay içerken çekilen fotoğraflarını beğenenler içinde, tuba korkmaz da var. yani kesin bilgi.
  • o facebook profiline bakıp da ağır bir kıro olduğunu ve silahlı psikopat olduğunu farketmiyorsanız fazla pollyanna izlemişsiniz demektir.
    adamda resmen 'arızalı manyak sevgili' sıfatına oturan tüm emareler mevcut. eğitim falan fasa fiso, nasıl bir karaktere sahip olduğunu gayet belli ediyor sosyal medya hesapları.
    gerçekten çok üzüldüm tuba korkmaz için, keşke o sinyalleri çok önceden fark edebilseymiş...
    umarım rahat nefes alamaz bundan sonra dediğim onu tanımlamaya yetecek bir hakaret bulamadığım insansıdır.

ha bu arada, en az 9 yıl mı? 9 yıl ödül gibi kalır. çıkıp yine kadınıa musallat olur. 15-18 yılla yargılansa en az da onun gibilere ders olsa. ama nerde...
  • denk gelseydim belki ben de ona aşık olabilirdim. linkedln deki fotoğrafına göre oldukça yakışıklı ve seksi bir erkek. demek ki bir erkeğe aşık olabilmek için seksilik, yakışıklılık, kaslılık, iyi kariyer, iyi maaştan önce insanlık vasıflarının olup olmadığını öğrenmek gerekiyormuş. türkiye gibi bir bataklıkta insanlık vasfı olan erkek bulmak da çok zor maalesef.
    umarım hakkettiği cezanın iki katını alır.
  • eski sevgilisine falçata saplayıp içerdeyken daha fazla zarar vermek için çeviren, ölmediğini anlayınca gırtlağını kesen cani.
  • bir insanın boğazını kesebilecek kadar acımasız olan şahsın adı-soyadı.
    (bkz: eski sevgilisi tarafından boğazı kesilen sözlükçü)
  • unutmamamız unutturmamamız gereken bir isim. bugün o kadına yarın senin arkadaşına, dostuna, kuzenine, kzı kardeşine...

kasten adam öldürmeye teşebbüsten en az 9 yıl ile yargılanması sağlanmalı.
  • kendisine anne sıfatını çok gördüğüm vicdansız kadının vicdansız ve soysuz eseri.
  • bir kadın şiddeti faili...

adı ayşe arman'ın bugünkü yazısında geçiyor.

http://sosyal.hurriyet.com.tr/…stek-olalim_40233478

muhtemelen ekşisözlük'te kim olduğu çok geçmeden ifşa edilir...
hesabın var mı? giriş yap