şükela:  tümü | bugün
 • hic bir seyi degistirmez.
 • soyunda fatih'in önünde eğilmiş* olduğunu belgeleyebilecek birilerinin var olduğunu düşündüren, yaşayan tüm kargalarla birlikte gülünebilecek iddia.
 • hayır yok öyle bir şey, hayatta olamaz şeklindeki korumacı tribinden tiksindiğim iddia.

  ben 'he olabilir ne var seni mi sikmiş?' diyip geçmekten yanayım.
 • bizi ilgilendirmeyen bir durumdur. zamanında söylenseydi kendisine ne tür sonuçlarla karşılaşılırdı onu bilemem.
 • osmanlı'nın gizlenen yüzü ortaya çıktığında herkesi şaşırtabilecek sonuçlar içeren haldir. eşcinsel olmak ayıpla karşılanacak bir durum değildir. ancak filhakika bizim ecdadımız da böyle şeyler yoktur garabeti bugüne kadar böyle şeyleri hayretle karşıladıkları bir durum yarattı. ancak osmanlı devleti'de minyatür bir devlet olmamıştır ya, eşcinsellik de insana ait bir özelliktir, bayanlar baylar. lütfen soğuk içiniz, tanışınız. kafanızdaki güçlü yapı, toz kondurulmamış isimler eşcinsel diye toz kondurulmuş olmaz. aksine onun da hepimiz gibi bir takım hayata ait yönelimler, özellikler taşıdığını belirtir. bugün eşcinselliğe olumsuz özellikler birisi atfettiyse o kendi kafasıyla ilgili bir sorundur. biri için ortalık yerde sille tokat küfür etmek "delikanlı" etiketinin bir vazifesi sayılabilir mesela ama benim için rezil bir durumdur. durum biraz da bunla ilgili. zihniyetlerimize rönesans çağını yaşatmak lazım.
 • ihtimal dahilindedir. biraz tespit sıçalım şimdi..

  geyliğin hastalık olmadığını, tercih meselesini olduğunu düşünürsek -ki beni pek germiyo hastalık mı yoksa tercih mi- genellikle elde etmenin verdiği doygunluktan dolayı bir arayış olduğunu düşünmekteyim. ki eşcinsel olanların büyük çoğunluğunun gerçekten yakışıklı/güzel olduğunu düşünürsek kısmen doğru önermedir. yani adam yakışıklılıktan artık am üstünde göt sike sike bi süre sonra bıkmıştır kadınlardan. başka arayışlara yelken açmıştır. insanoğlu bu hep fazlasını ister çünkü. aynısı kadınlar için de geçerlidir..

  fsm nin ne kadar yakışıklı olduğunu bilemem lakin am üstünde göt sikmesi için yakışıklı olmasına gerek yok. adam osmanlı padişahı arkadaş. onun hareminde gördüğü kestaneleri biz rüyamızda göremeyiz. bizi geçtim bugunun en sikici ünlüleri göremez rüyasında. üstelik hareme de gerek yok. adam padişah. istese dünyayı siker. allahın bi evladı da aman diyemez. ee hal böle olunca sik sik sik nereye kadar. adam bıkar heralde bi saatten sonra

  yani sonucunda bu yaşam tarzı bir doygunluk vermiş olabilir kendisine. o kadar kestane çizdikten sonra ulan yeter artık dünya amına bıktım, bide combanın tadına bakalım falan diyebilir. burda alınganlık yapıp dine ne biliyim ecdada olmadı yarrak kürek yerlere bağlamaya gerek yok. eşcinselse eşcinseldir size ne a.k.
hesabın var mı? giriş yap