şükela:  tümü | bugün
14867 entry daha
  • 65 yasinda bir adamin, hakeme orospu cocugu dediginde,kjaer'in bogazina saldirdiginda,sifo mehmet'e git hakemi tebrik et dediginde,okan'a,umit ozat'a yaptigi terbiyesizliklerde sessiz kalanlarin camur attigi adam.senol gunes'i tanimasak,yaptigi rezilliklere sahit olmasak inanicaz da,mal ortada.
  • tff, terim'in alacagindan 13.000 tl kessin.
    böyle böyle para vermemeyi düşünüyorlar sanırım.
  • tff tarafından 13 bin liralık cezaya çarptırılan fatih terim 5 dakika içinde tff'ye 14 bin lira ödemiş.bin lirası tüpçünün köpeklerine sanırım*
  • 13 bin tl olan cezayı 14 bin tl olarak ödemiştir.

manadı derin.
  • gazetecilere "onu çekme bunu çek" diye dalgasını gösteren, kendi kulübesindekiler başta olmak üzere herkese saldıran, kebapçıdan koşarak kaçan hocaya sahip taraftarların şenol güneş'e laf atması da epey komik oluyor.

yıllarca mehmet ağar ve fetö etkisiyle şampiyon olmuş beyoğlu'nun sarışınları, kadıköy'ün sarışınlarını nasıl savunuyor böyle, can siperane. çok ponçiksiniz, ikinizi de boğaz manzaralı stadımıza bekliyoruz.
  • kendi meslektaşına git hakemine sarıl diyen sonra kıvıran;

rakip takım oyuncusu taç atarken yine kıvıran

her fırsatta milli.takım yılları üzerinden ağlayan

gittiği her yönetimle kavgaları olan; oyuncu ayırtmaya çalışan bir hocayı savunanlaron gelip imparatorun başlığına kusması komik.

ağlama duvarı buradı değil; gidin yara olmayan yerinize dikiş attırın.
  • ya bjk'lı köpekler siktirin gidin bu başlıktan. utanmadan hala laf ediyorlar bir de.

mehmet ağar, fetö he lan he kronik loser, siktiğimin semt oğlanı.

hadi anam başka kapıya, buradan size malzeme çıkmaz.
  • diger olaylariyla ilgili degil de, su kebapci olayiyla ilgili bir seyleri acikliga kavusturma vakti geldi de geciyor...

bir yosma olarak yaziyorum -ki sen o yosmaya kurban ol, amina kodumun tinercisi-

(basliktaki diger entry'lerimi okuyup, fatih terim galatasaray'a gelmeden once de kendisine karsi tavrimi gorebilir; hatta ve hatta turan-terim savasinda kiminle saf tuttugumu da inceleyebilirsiniz ve iyi bir cocuk olursaniz, belki onu degil de bunu bile gorebilirsiniz.)

kebapci olayinin kronolijisi (tarihsiz)

ilk gun: milli takimlar koordinatoru fatih terim, mekan basti
    ikinci gun: fatih terim, alacati'da dayak yedi
    ucuncu gun: fatih terim'in burnu kirildi (24 saat icinde buse terim'den ayarin krali geldi)
    dorduncu gun: kebapci lavuk "fatih terim geldi, dovdum, yine gelsin; yine doverim."
    besinci gun: iste fatih terim'in dayak yedigi goruntuler (dayak yok, dumduz mekandan cikan bir adam var; arka planda komiler kosturuyor)
    altinci gun: ehehehe fatih terim dayak yemis
    yedinci gun: "kebapci selahattin sezonu ehehehee" t-shirt bastirip giyen embessiler var.

gunumuz: kebapci selahattin, darp raporu alip, fatih terim'den sikayetci oluyor.

fatih terim buyuk tastir, altinda kalirsiniz; amina kodumun tinercileri. camiasiz hocaniz, camiasiz hocaniza "koltuk" firlatildigina dair iddialarda bulunan baskaniniz oldugu surece.

ha, son olarak; farz-i misal, vodafone arena'yi besiktas yapti... peki, neden transfer dehasiyla ovundugunuz muthis baskan, iron man, tony stark, first of his name fikret orman "sayin cimhirbiskinim" diye diye tesekkur etti cumhurbaskani'na? veya stadin arkasindaki araziyi kim tahsis etti?

optum.

duzeltme: vodafone arena kisminda sacmalamisim. cok gereksiz girmisim topa. affola o kisim.
    fakat, ekliyorum: (bkz: ya terim ya ölüm)
  • ben 13.000 yerine 14.905,00 tl odemesini beklerdim. daha da derin manali olurdu :)
  • fenerbahçe stadında şenol güneş'in uğradığı hakaretin bin kat fazlasına uğramış, kafasına bin kat daha fazla şey atılmıştır. bunlara karşılık bir defa bile tribünleri kışkırtacak hareket yapmamıştır.

beşiktaş maçındaki en büyük görevlerinden biri tamamı provokatör ve tiyatrocu olan rakip futbolculara ve teknik heyete karşı futbolcularını uyarmak ve onların çevrilecek oyunlara karşı hazırlıklı olmasını sağlamaktır.
3 entry daha