şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
18252 entry daha
  • tekrar yazmak ihtiyacı oldu. bir arkadaş demiş ki “sen niye 4-1-4-1 oynuyorsun mantıklı mı” diye.

kendisine katılıyorum. amk rodrigez denen yavşagı oynatmak için bu sistemle oynuyor. o bi işe yaramaz rodrigez de anca pozisyonları hiç etsin. takıma eren’le beraber zarar veren diğer kişi bu.

bu adama transfer yaptırmayacaksın, ünal aysal gibi “al bunları oynat yoksa oynatacak hoca bulurum” diyeceksin iddia ediyorum 2 senede 1 takımı şampiyon yapar.

ama kendisine bırakırsan transferi hiç bişey olmaz. 3.cü oluruz belki.
  • şampiyonlar ligindeki tarihin (türk takımları için) en kolay grubundan çıkamamış, maçtan önce gruptan lider çıkmayı garantilemiş avrupa’nın b sınıfı takımından kendi sahasında 3 yiyerek yenilmiş, rakibinin yenilmesi sayesinde avrupa ligine kalabilmiş galatasaray ‘ın teknik direktörü.

(maçı izlemedim ama) maçtan sonra tv’lere bakıyorum; bir galatasaray güzellemesi, bir fatih terim güzellemesidir gidiyor. ne kadar günlük düşünen, günlük yaşayan, balık hafızalı bir milletiz. akıllanmıyoruz bir türlü. son 32 turunda birazcık dişli bir takım çıksın bakalım göreceğiz neler olacak.
  • galatasaray başında çıktığı 7 şampiyonlar ligi macerasında sadece 1 kere gruptan çıkabilmiş teknik direktör, avrupa fatihi, knock knock, guess who comes back falan
  • şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış tek türk teknik direktör, aynı zamanda uefa kupasını kazanmıştır.

ek olarak gruplardan çıkan bir zımbalı var, onu bir bok zannedip tapıyorlar falan.
  • şampiyonlar liginde 1 kez gruplardan çıkmayı başardığı söylenen teknik direktör.

beşiktaş kulübü tarihi boyunca sadece 1 kez gruplardan çıkmayı başarabilmiştir
  • işin ilginç tarafı başka takım taraftarları kendisinin ya da galatasaray takımının şu anki sportif performansını burada sanki kendi takımlarıymış ve de terim kendi teknik direktörleriymiş gibi eleştiriyorlar. olm size ne ben şahsım galatasaray lı olarak terimden memnunum xd.
  • müptezel kuş cinsinin düzenli olarak başlığında sığır cinsine evrildiği en büyük ve en başarılı türk teknik direktör.

unutmamak için.
  • bu sezonu bilmem ama gelecek sezon taş ve sopalarla gönderilecektir.
  • başarısızlıkları bile bizim için başarıdır,
    elinde ki kalitesiz kadroya, peşimizi bırakmaya şanssızlığa ve vizyonsuz,beceriksiz yönetime rağmen elinde gelenin en iyisi yapmakta.
    bu sezonu bilemem ama gelecek sezon süper lige çok pis girecektir.
  • adam bas bas bağırdı daha transfer sezonu bitmeden santrafor istiyorum diye ki bunu derken gomis takımdaydı.bu sıçıp sıvayan yönetimle bu kadar başarı anca yakalanırdı.iyi ki varsın fatih hoca iyi ki bizimlesin.
41 entry daha