şükela:  tümü | bugün
13097 entry daha
  • fatih terim ne taktikle oynatacak falan denmiş ya gs'da temel sorun taktik diziliş mi hırvat bir çomar var takımın başında ayrıca başkan olarak da tarihinin en kötü başkanı var. yeni yetme gazeteciler bile artık gs ile aleni dalga geçiyor. gs tarihinde federasyon, mhk, medya ve tahkim kurullarında bu kadar güçsüz olmadı. burası türkiye arkadaşım buralarda güçlü değilsen seni ezerler, şampiyon falan da olamazsın. sadece sahada top oynayarak olurum zannediyorsan 2004 yılında bjk'ye ne olduğunu izle, çok iyi bir kadro ve oyunu vardı ne oldu? gs şu an bjk ve fb'ye göre güçsüz hakkı hukuku falan ayaklar altında. hakemler artık göstere göstere eziyor. bu güç dengesini gs camiasında fatih terim'den başka sağlayacak biri yok kusura bakmayın.
  • eriştiği en yüksek nokta olan ac milan teknik direktörlüğünden 2001'de kovulmasından bu yana geçen 16 yılda yaptığı işler 2'şer kez galatasaray ve milli takım teknik direktörlüğü olan hoca.

bakın, ülkenin gelmiş geçmiş en başarılı kariyerine sahip teknik direktörünün vizyonu tam olarak bu ve halen daha medya uzantıları yoluyla bir kez daha galatasaray'a gelebilmenin yolunu yapmaya çalışıyor. resmen gs ve milli takım haricinde gitmeyi gözüne kestirebileceği başka bir yer yok dünyada.

en başarılımız bu vizyona sahipse, varın gerisini siz düşünün.
  • biri bana türk futbolunun yıllardır içinden çıkamadığı bataklığı anlatır mısın dese anlatmaya kendisiyle başlarım.
    daha evvel kendisinin ve galatasaray'ın yaşam döngüsüyle ilgili çok şey yazdım. tespitimin doğru olduğuna o kadar emindim ki son haftalarda yaşananlar beni zerre şaşırtmadı.
    döngünün özeti şu. fatih terim mevcut görevinden ayrılır ve boşa çıkar. bir süre sonra galatasaray'da kimsenin anlam veremediği bir kaos ortamı oluşur. camiadan sesler yükselir. fatih terim vakur bir edayla, yıllarını adadığı kulübüne kurtarıcı olarak döner.
    ben beşiktaş'lıyım. galatasaray kulübünde şu sıra çok felaket işler dönüyor. haftalardır derinden yürütülen bir operasyon söz konusu. ve medya ilmek ilmek işliyor süreci. trabzon ve ibb maçları sonrası ise kartlar tamamen açıldı.
    yahu ortada ilk 11'in neredeyse tamamı yeni olan bir takım var. tudor'un eksikleri var amenna ama adam bu yepyeni kadroyu bir şekilde bu haftaya kadar lider getirdi. ve nedense kovulması için müthiş bir baskı var. tüm spor kanalları anlaşmış gibi çare terim sloganları atıyor. 1 tane aklı başında galatasaraylı da çıkıp bu düzene bi dur diyemiyor.
    galatasaray'ın son haftalardaki düşüşü tesadüf mü sizce?
    umuyorum ki ülke futbolu bunun gibilerden bir an evvel yakasını kurtarır.