şükela:  tümü | bugün
12811 entry daha
  • muhtemelen yakında trabzonspor ile anlaşacak sinyor.
  • trabzon'a sadece hamsi yemeye gidecek olan über hoca. camiamızın hocasıdır, trabzon illa bi hoca istiyorsa altyapı hocalarımızı falan alabilir, selçuk'u, burak'ı, olcan'ı, engin'i elinizden aldığımız günleri çabuk unutup gaza geldiniz. kızdırmayın kızarsak yusuf'u da alırız elinizden.
  • ben bu adamdan gurur duyuyorum. böyle insanların kıymetini bilmek gerek. efendi ayağı yapan sinsiler gibi olmadı hiç. delikanlı. çıkar lafını söyler. mekan basar. yapmadım der mi? demez. hiç demedi. neyse o. cezaysa ceza. dünya yansa umrunda olmaz. böyle prensipli adamlar lazım bize. böyle delikanlı adamlar da galatasaray'dan çıkar ancak.

bak bugün, son 2-3 yılda meydanı boş bulup başarılı olan ve fatih terim'le kıyaslanma şerefine nail olabilecek raddeye getirilmiş (gelmiş değil bak birileri tarafından getirilmiş, yani sanal.) adamlar kamera karşısında ana avrat sövüp üste bi de hala efendi taklidi yaparak alenen yalan söylüyo. küfretmemişmiş.

fatih terim olsa oraya hakemi gömer. gömdüm kardeşim der. sonra da 5 maç cezasını paşa paşa alırdı. kıvırmazdı. çünkü delikanlı adamdır fatih terim. ortalarda şerefliyim, gururluyum diye gezinenler bunu anlayamaz. onlar ağlamayı bilir. tarihleri ağlaklıklarla doludur.