14773 entry daha
  • ligte galatasaray'ı tüm engellemere rağmen şampiyon yapacak olan imparatordur.

tabii eğer devre arasında 2-3 kaliteli transfer yapılırsa.

şampiyonlar liginin faturasını ise fatih hocama kesmiyorum. kulübün ekonomik darboğazda olması ve hocanın istediği hiçbir transferin yapılmamış olması asıl sebeptir.
  • varlığı bir dert, yokluğu yara olan galatasarayımızın yaşayan efsanesi.
  • kavgadan kaostan beslenen ne zaman gs yönetimi başarılı transfer yapsa yönetime gelen türk futbol ahlakına en büyük zararı beren egoist adam
  • bu sene galatasaray'ın başındaki en kötü performansını sergileyen imparator.

2003-2004 senesinde de kötü sonuçlar almıştık ama o sezon kadro yapılanmamız bu seneden bile kötüydü ve 1 sene önce alaattin çakıcı desteğiyle şampiyonluğumuz çalınmıştı, belki o sene şampiyon olabilseydik ertesi sene bu saçma transferleri yapmak zorunda kalmayacaktık.

96-2000, 2011- 2013 yıllarında ve geçen sene 90 dakika boyunca ayakta kalan, rakibinden çok çok daha fazla koşan, 90. dakikada bile pres yapan, parçalayarak şampiyon olan takımdık. bu sene ise 60. dakikadan sonra oyundan düşüyoruz, kapanan takımlara karşı oyunu açamıyoruz, hem yaratıcı oyuncu eksikliği çekiyoruz hem de fiziki üstünlük kuramıyoruz. bu ikisinden biri bile olmayınca her maçı diken üstünde izliyoruz.

şu linki 39. dakikadan itibaren izleyin, maçın 84. dakikasından itibaren, bir takımın 90. dakikada bile nasıl ayakta kaldığını, nasıl maçın daha ilk dakikalarındaymış gibi mücadele ettiğini görün ve bu baskının nasıl sonuç getirdiğini.

özledik hocam, 2011-2012 yılında engin baytar, emre çolak, aydın yılmaz gibi oyunculardan kurulu olmasına rağmen üstünlük kurabildiğimiz zamanı özledik, geçen seneki gibi kendi sahamızda arkamıza yaslanarak rahatlıkla maç izlemeyi özledik. bunu hep sen yaptın yine sen yaparsın, varsın bu sene olmasın, senin kredin çok yüksek, 1-2 seneyle hakkın ödenmez ama ne olur tekrardan bize bu futbolu göster.

edit: tescilli şikeci gelmiş, yok alanya ve bjk maçının hesabını verinmiş. alanya maçındaki ofsayt, hala ofsayt olup olmadığı tartışılan milimlik pozisyon, var olmadığı için ona ofsayt verilmesine veya verilmemesine hiç kimse bir şey diyemez, ancak sizin gibi mağdurluğu bir zafer kazanma metodu olarak gören embesiller dışında. bjk maçında mı? orada hesap verilecek herhangi bir durum yok, koyduk geçtik, tosic malı penaltı yaptı, adamı tuttu çekti, topla hiç ilgisi olmadığı için de kırmızıyı yedi. belhandaya da maçın 4. dakikasında olmasından dolayı sarı kart verildi.

2002-2003 şampiyonluğunu alaattin çakıcı olmasaydı bok kazanırdınız, "o kadar olay oldu sinan, kimse sesini çıkarabildi mi? şampiyonlukta hiç mi katkımız yok?" bak dedikodu değil ha, resmi tape. yaşın kaç bilmiyorum ama ben net hatırlıyorum o seneyi, şampiyonluğu garantilediğiniz bizim maçımızda verilmeyen penaltılarımızı, zago'nun her maçta kırmızı kart görmesi gerekmesine rağmen doğru düzgün kart görmemesini, ronaldo'nun sürekli penaltı yaptırmasına rağmen çalınmamasını, ibrahim üzülmez'in arkasından koşan rakibi üstüne çekip duran top kazanmasını her maç hatırlıyorum. 2004 senesinde de adil bir maç yönetilince bjk'nın şirazesi kaydı zaten.

bunlar tam tinerci, tff yönetiminde sadece 1 tane galatasaraylı var, bjk'nın federasyon başkanına 100 milyon tl borcu var, tahkimde, pfdk'da 1 tane bile galatasaraylı yok ama silme bjklılardan oluşan federasyon bunlara karşı bizi destekledi, hani şu fatih terim ile savaş ilan eden federasyon. peki amaç?????
  • şampiyonlar ligi maçı öncesi basın toplantısında uefa'ya kalırsak diyip duran acizleşmiş teknik direktör eskisi. ya kalırsak ne. kalacaksın arkadaş. şu grupta 3. olamıyorsan gidersin kusura bakma.
  • son iki yılda tiksindiğim insana evrilen im-para-tor insanı.
24706 entry daha
hesabın var mı? giriş yap