şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
29563 entry daha
  • galatasaray'ın ffp sebebi ile 1 milyon euroluk transfer hakkı var iken başkandan 30 milyon euroluk transfer isteyen hoca.

büyük olaylara gebe bir hafta bizi bekliyor. hoca da biliyor yapılamayacağını ama basına yapsınlar diye demeç veriyor. yarın öğlen başka şeyleri konuşacağız.
  • bjk mağlubiyetine zemin hazırlamaktadır
  • iyi hocadır fakat efsanemi tartışmaya açık kesin olan şu çok şanslı biri, galatasaray'ın 99-2000 sezonunda saha kenarına ağaç diksen o takım yine uefa kupasını alırdı ve lucescu ile süper kupayıda aldı, bu şanslı adamın kariyerinin % 70'i hagi, popescu, taffarel, hakan şükür ve muslera %30 u iyi hoca olmasıdır.
  • galatatasaray'ın ve elbette türk futbolunun alex ferguson'u.

hocanın her daim başkanlarla sorun yaşadığını inatla tekrarlayan gereksizler açıp canaydın ile nasıl vedalaştığını okusun, izlesin ve dinlesin.

terim galatasaray'dan olmasa bile çalıştığı çoğu başkan ve yöneticiden büyük oldu çoğu zaman. bu da elbette bir hazımsızlık yarattı. düşün sen başkansın yöneticisin şampiyonluklar geliyor ama asla onun kadar sevilmiyor ve takdir görmüyorsun. bu mesele canaydın gibi istisna adamların dışındaki herkesi rahatsız etti ve ediyor doğal olarak.

divan kurul üyesi terim'i galatasaray genel kurul üyeleri de sevmez aynı nedenle. ama işte her ne hikmetse kulüp her tökezlediğinde ayaklarına kapandıkları adama götleri biraz kalkınca posta koymaya yeltenirler hiç utanmadan.

normalde terim emekli olana dek galatasaray'ın başında kalmalıdır. ama buna elbette daha önce edilmediği gibi bu saatten sonra da müsade edilmeyecek. ve hoca futboldan elini ayağını çektiği günden sonra da galatasaray'ın hali manchester united'dan farklı olmayacak.

türk futbolu ahlaksızların, şikecilerin, tinercilerin, lobicilerin cirit attığı bir bok çukuru. o çukurda savaşacaksan ellerin mecbur pislenecek. bu adam galatasaray uğruna yeri geldi ellerini o pisliğin en dibine kadar soktu. o gittikten sonra başınıza ve başımıza geleceklere şimdiden hazırlıklı olalım diye yapıyorum bu hatırlatmayı.

işin en acıklı kısmı ise uğruna seneler boyu çamurda debelendiği camia tarafından ne dün ne de bugün yeterince desteklenmiyor oluşu.

seni çok seviyorum hocam. allah sana sevdiklerinle sağlıklı ve uzun bir ömür versin inşallah.
  • galatasaray taraftarıyım (holigan değilim) genel olarak store'dan alışveriş yapar, normal dönemde kombine satın alır, yayınları da ücretini ödeyerek izlerdim... ne zaman ki fatih terim arda'yı takımın içerisine dahil etti benim için fatih terim ve arda gidene kadar bahsettiğim durumlar askıya alındı... sadece maç skorlarını takip ediyorum artık... şu anda kurulan kadronun mühendisi kendisi ve ekibidir... kendisi istemeden alınan bir oyuncu yok, olabileceğini sanıyorsanız da fatih terim'i tanımamışsınız demektir... daha ligin ilk yarısı bitmeden mayıs'ta sözleşmem bitiyorlar başladıysa muhtemelen yine mali bir enkaz bırakıp gidecektir daha önce de yaptı... şahsen sportif başarısızlığı yeni bir yapılanma döneminde anlayabilirim ancak bu kadar para harcanan bir dönemde anlayamıyorum... istikrar yok takımda bu gidişle asla da olmayacak diliyorum hizmetlerinden dolayı teşekkür edilip sezon sonu gönderilir ve takım ciddi bir yapılanma içerisine adam akıllı bir teknik direktör ile birlikte girer... 25 milyondan fazla taraftarı olan bir kulüp böylesine istikrarsız ve mali zorlukla yönetiliyorsa ben buna yönetim de demem orası da ayrı mesele... gel gelelim türkiye'deyiz sorumluluğu üstlenip kabullenen insan sayısı azdır bizim memlekette... 3 yıl önce beşiktaş tarafından içeride dışarıda tokatlanan leipzig'e bak, 6 yıl önce premier ligde bile olmayan leicester city'e bak... bir de bizim çapsız kulüplerimize bak... diyecek çok şey var aslında ama türkiye'de yaşıyoruz normal bu yaşananlar...

türkiye standartlarının çok üzerinde ama galatasaray için yetersiz ve yakışıksız teknik direktördür kendisi... evladı arda'yı da alıp mayıs'ta gitmesi temennilerimle...
  • maaş aldığı adama darbe girişiminde bulunan adanalı'dır.
  • sezon sonuna 5 ay kaldı.5 ay sabretsin sonra ister devam eder,ister bırakır.
    ancak yönetim fatih hocaya güvenmiş ve mümkün mertebe bu ekonomik ölçekte elinden gelenin en iyisini yapmıştır.
    ama yönetim tarafından kovulmasına veya kendisinin istifasına da karşıyım.
    yol bitene kadar herkes birbirine saygı göstermek zorundadır.
    sezon sonu oturup konuşursunuz.
    galatasaray artık bu tür kaosları kaldıracak bir yapıda değil.sıkıldık kavgalarınızdan.
  • galatasaray > fatih terim > bütün yönetim + ultraslan.
    ne yapacaksanız, ne konuşacaksanız bu sıralamayı dikkate alarak yapın.
  • yönetimi artık iş yapamıyor, abdürrahimle olacak iş değil,iş bilenin gelmesi lazım.değişim tazelenme mutlaka şart. onun dışında falcao mutlaka gönderilmeli. fatih hocada illa transfer diyorsa,eldeki kadroyla yapamıcaksa istifa edip gidebilir,ekonomik durumlar belli falcao gibi çöpe 5 milyon'dan fazla para veriyoruz. falcao gibileri yerine gençlere şans verilmeli. şunu söylemek lazım falcao, snejder,drogba,hagi dönemi bitti. bak beşiktaş'ın oyuncularına 2 isim hariç hiçbiri gs'de 11'e giremez şampiyonluğa oynuyor adamlar. kimse galatasaraydan büyük değil. yukarıda yazın büyük transferler yapılcak denmiş,yapmayın etmeyin kardeşim yeter artık ben yeni diagne,falcao görmek istemiyorum, yeni ozan kabak, yeni nagatomo(sakatlanmandan önceki hali), yeni taylan görmek istiyorum.
  • üst edit: kovulacağı iddialarına itibar etmeyiniz, bilakis yarınki basın toplantısında taltif edilecektir, hocanın yalnız hissettim sözü üstüne sahip çıkılacaktır. başkan da bugün tff kulüpler birliği toplantısı çıkışı "hocamızla yola devam edeceğiz" demiştir.

kendinden başka hiçbir allah kulunun fetih terim'in kaprislerini çekemeyeceğine kalıbımı basacağım bir başkanla çalışan efsanemiz.

başkan gittiği gün yerine gelen 3 ay dayanır bu fatih terim'e, bu fatih terim diyorum çünkü hoca artık bambaşka bir şeye dönüştü, tanıyamıyorum, kulübünün başkanını bu kadar hedef alan hakarete aşağılamaya varan sözler eden biri asla değildi, nasıl oldu da bu şeye dönüştü bilmiyorum ama bu fatih terim'le kimse çalışamaz.

faruk süren, özhan canaydın, ünal aysal adı önemli değil kim olursa olsun en fazla üçüncü tartışmada kapı önüne koyardı bize de yine seneler süren buhran miras kalırdı, adam inatla ve ısrarla doğruyu yapıyor bebek misali nazını çekiyor hocanın yaptığı terbiye sınırlarını aşan davranışlara dahi olgunlukla mukabele ediyor.

başta ben fatih terim bu takımın başında kalsın isteyen kim varsa dört elle sarılsın başkana, üstteki suserın dediği gibi taş olsa çatlar kaya olsa yarılırdı şimdiye adamı kanser ettiler iç düşmanlar bir yanda dış düşmanlar öbür yanda, yazık günah yemin ediyorum.
364 entry daha