şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • anadolu takımlarının yedeği oğulcan, üç senedir 15 maça çıkmamış arda, rakip takımların yedek sağ beki şener, bursa'nın 3.kalecisi okan, 3.ligden kerem. bir senelik ağır sakatlık geçirmiş ve hantallaşmış akbabala, luyindama, 6'dan bozma stoper donk, 1 sene kadro dışı kalmış diagne ile takımı yarışta tutuyor. bu saydıklarım ilk 11 oyuncuları. üstüne küme düşen erzurum'dan gelen taylan gibiler de var. kayseri'ye gidip yedek kalan sol bekimiz var.
  başarısız olsun diye transfer yapmayan yönetim. fırsat buldukça 4er maç ceza veren tff vs vs
  ve bu adama vasat diyorlar. o senin vasatlığın olmasın? insan bi oturur düşünür neden böyle eziğim diye kahrolur.
 • rte gibi, ali şen gibi, cübbeli gibi vs vs yani bu ülkenin cahillerinin kanını bilen adamların yaptığı gibi manipülasyonun dibini yapmayı çok iyi bilen bir futbol aktörü.

  sonda söyleceğimi başta söyleyeyim. bu adam galatasaraylıysa ben değilim.

  yeter lan yeter, çocukça tavırların, imkansıza uçan taleplerin, ergen triplerin... başkan nolur dirayetli olsun ve versin tazminatını, bugün koysun kapının önüne. bir daha da gelmesin ne takımı yönetmeye ne kulübü yönetmeye. bir adam her seferinde mi arıza çıkarır, her seferinde mi huzursuzluk yapar.

  ne istediyse yaptı arkadaş yönetim. yarak kürek adamları sen istedin diye aldı, terimball oynatmana rağmen sana hala katlanıyor. bi de çıkıp saçma sapan konuşmalar yapıyprsun. s.krler yalnızlığını, yemezler. çok da iyi biliyorsun onu derken kalkıştığın şeyi, halkın içinden adam havalarıyla mal taraftarı ayaklandırma derdin var. yemesin bu mallar diyeceğim de, fatih terim denince zombiye dönüşüyor en akıllısı bile...

  güncel konuda yönetim sonuna kadar haklı. kendi de saçmaladı sonra geri aldı ffp konusundaki bilgisini. yok olm işte, ödeyemiyorsun, alamıyorsun. neymiş, malumun ilamıymış, herkes yazıyorken beyefendi söylemiş ne farkı varmış. ulan sen amk,fotomaç gazetecisi misin? sen kulübun en yetkili adamlarından birisin, tabii ki konuşmayacaksın, söylemeyeceksin. spk ceza bile vermeli bunun yüzünden kulübe. olmayacak yatırımlara ait palavra sıkıyor. irfan lafı yetmiyor bi de visca diyor, eksik demiş başakşehir le birleşiyoruz falan desin, katar'la rte nin yaptığı gibi swap anlaşması imzaladık, maça göre karma oyuncularla çıkacağız falan desin, saçmalama raddesi o kadar uzay!

  ya sevgili renkdaşım, yeme bu adamın hikayelerini mavallarını. şampiyon bile yapsa arkasında hep bölünmüş yaralanmış bir kulüp bırakıyor. isteme bu adamı ve bunun gibileri...
 • fatih hoca gerekirse galatasaray menfaatleri için görevini adam gibi bırakıp gidebilir. ama şu an galatasaray menfaatleri için transfer istiyor. fatih hoca galatasaraydır.
 • devamlı transfer de transfer diye ağlayan parator.

  diagne'ye 13 milyon euro bonservis odeten adam. paranız varsa güzel güzel oynatır.

  amk paran varsa türkiye liginde ben de oynatırım problem değil.

  ne zaman ki parayı bastırıp oyuncu alamıyoruz denirse hemen çıkar yönetimi taraftarın önüne atar. dun de mayısta bırakıyorum mesajı vermiş. bırakabılırsın hoca problem değil.

  ama sonra tudor'a yaptıgın gibi iyi kadro kurulunca bütün medya tetikçilerinle köşede ellerini ovuşturarak yeni direktorun istifası için kıçını yırtma.

  adana çakalı.
 • sözleşmesi bitince gitmesi lazim ama bunu gs taraftarina anlatamazsin. fatih terim futbolla alakasi kalmamış bir insan, yönettigi takim yillardir erzurumspor futbolu oynuyor. peki taraftar terim'i nicin takimin basinda görmek istiyor? çünkü türkiye'de dönen alengirli işlerde terim'in altta kalmayacagini düşünüyorlar. iyi futbol oynayan iyi bir takim olmak yerine, masabaşı işlerde terim'in işi bitirip takimi şampiyonluğa götürebileceğine inaniyorlar. oynatacagi futbola değil futbolcu gazlamasina güveniyorlar. kisacasi şark kurnazlığı yapiyorlar.
 • başlığındaki daha çok rakip takım taraftarlarının entry'leri olan teknik direktördür.
  aslında şaşılacak bir şey değil bu. sonuçta rakip takım taraftarları kendi başkanlarına açık açık ''terim hegemonyasından kurtar bizi'' diye ağlıyor. ki bu taraftar grubu takımı 1 sene şampiyon yapmış vasat altı bir teknik direktöre ''efsane'' diyebilecek kadar şuursuzdur.
  düşünün, rakip takım taraftarları deli gibi efsane aramaya çalışırken ve hatta şuursuzca vasat altı futbol adamlarına efsane diye yaklaşırken biz, galatasaray'ın çoğu başarısında baş aktör olmuş ve düzinelerce kupa kazanmış ve türkiye liginde galatasaray dışında başka bir takım görmemiş terim'e öfke kusuruyoruz ve rakip takım taraftarları da bu ateşi körüklemek için sabah - akşam bu başlık altında mesai harcıyor.
  şu an galatasaray yetersiz bir kadroya sahip ve transfer muhakkak şart. yukarıda bir yazarın saydığı gibi çöp adamlarla yarışta iddiamızı sürdürmek için elinden geleni yapan bir hoca söz konusu. bu kadro ile nereye kadar ilerleyebilir ki?
  fatih terim galasaray'ın , hatta kazadığı avrupa başarısı ile türkiye'nin efsanesidir. çok başkan, yönetici gelip geçti ama o hala takımının başında ve elinden geleni yapıyor.

  edit 1 : başarıları ve kadrosu yeterliyken yaptıkları bazı beyinsizlerin gözüne sokulması gereken imparatordur.
  be yavşak , bu adam galatasaray'ın formasındaki iki yıldızı neredeyse tek başına takmış , avrupa kupası kazanmış, defalarca türkiye kupası ve süper kupa kazanmış bir adam.
  türkiye'de hangi rakipte var böyle başarılı bir futbol adamı?
  kadrosu yeterliyken yaptıkları ortada. şu an 3 büyükler arasında en yetersiz kadroya sahip olduğunu tartışmaya bile gerek yok.
  sizin gibi düşük zekalı, futboldan anlamayan adamlar seslerini çıkartmasa çok daha iyi olur.

  edit2 : hala 2011 yılından sonraya bakın diyorlar. bakalım :
  8 şampiyonluğun 4'ünü galatasaray ( 2012 - 2013 - 2018 - 2019 )
  2'sni beşiktaş , 1 'ini fenerbahçe , 1'ini başakşehir almış.

  bu arada 2014-2017 arasında terim , galatasaray teknik direktörü değildi.

  balık hafızalısın ya diyeceksin ki avrupa'da ne yaptı? orada da çeyrek final ve 2013-2014 ikinci tur gördü.
  e adam hala başarılı, at kafası!
  bu adamın yaptıklarını rakip takımda bir adam yapsa, taşaklarını taşımak için yanına bir adam verilir ama bizim at kafalılara beğendiremiyoruz.

  demem o ki terim , galatasaray'ın başında olduğu sürece galatasaray rakiplerinden her zaman bir adım öndedir. başlığa bakılırsa rakip takım taraftarşarının nefreti de bu yüzden zaten.
 • şu an galatasaray yetersiz bir kadroya sahip ve transfer muhakkak şart diyen zeka tarafından desteklenen fosil. dünkü maçta ilk 45 dakika boyunca tüm topları adem dağıtırken bile kenardan adem'e baskı yapılması talimatı veremeyecek kadar teknik direktörlükten uzak kalmış bir şovmendir.

  türkiye ligi gibi kıytırık bir ligde başarılı olmak için bile transfer transfer diye dilenir.
  sanki alanya spor'un, gazişehir'in, beşiktaş'ın, fenerbahçe'nin süper ötesi kadroları var da galatasaray kadrosu yetersiz.

  kadrosu yeterliyken oynattığı futbolu bilmesek bu hikayeyi yiyeceğiz.
  kendisi yerine 86 yaşındaki feldkamp'ı almanya'dan tutup getirsek galatasaray bugün oynadığı futboldan daha kötü oynamaz.

  güncelleme: kadrosyu yeterliyken kupa kazanmışmış. fi tarihindeki hikayeleri bir kenara bırakın artık. terim uefa kupasını kazandı diyen galatasaraylı ile 1959 yılından önceki şampiyonluklarımız da var diyen fenerbahçeli aynı ezikliktedir. 3.dönem sonrasına bakacaksak 2011'den sonra ekonomik olarak ezeli rakipleri dar boğaza girmişken bir zahmet ligi domine ediversin artık. kadro kalitesi diye ağlamasını biliyorsunuz.

  güncelleme2: kendisini destekleyen sığır sürüsü, kadromuz 3 büyükler içinde en kötüsü diye ağlamadan önce, 2019 mart ayından itibaren babel diye ağlayıp eşşek yükü ile kontrat verdiği adamı 6 ay sonra kiralık postalayan çakma imparatorun boşa harcadığı paralara baksın. şu anki kadro onun için lüks bile.
 • 3 yıldır galatasaray için herhangi bir proje üretememiş teknik direktör. 3 yıldır burada ve galatasaray 3 maç üstüste "güzel futbol" oynayamıyor. öyle ya da böyle eline ligin en iyi en pahalı kadroları veriliyor. anadolu takımlar 5 milyonluk takımlarla futbol izletiyorken galatasaray 40 milyonluk takımla göz kanatıyor.

  benim değinmek istediğim önemli bir nokta var. bu adam buraya tekrar gelirken kulübün mali kıskaçta olduğunu biliyordu. bu sebeple 1905 liralık sözleşme şovunu yaptı. neyse. bu kulübün bu mali savaştan sağ salim çıkabilmesi için 2 yol vardı.

  1) avrupa'da başarılı olup para ödülü kazanmak ve reklam gelirini arttırmak
  2) özkaynağa dönüp altyapıdan ve scout transferleriyle oyuncu parlatıp yüksek bonservislere satmak

  işte proje üretemedi derken bunu kastediyorum. fatih terim bu ikisini de yapmak yerine yönetimden sürekli transfer istedi. sürekli bi ocak ayı haziran ayı işaret edildi. olmadıkça yönetimi suçladı bu adam. yahu babel dedin alındı. stoper dedin alındı. santrafor dedin ligin gol kralını aldılar. bek dedin alındı. ya bir kere de sen suçlu ol şu transfer konusunda. bu adamlar hep senin isteğinle alındı. taraftarın yarısının kulüpte görmek istemediği adamı bile zorla aldırdın. yani her istediğin bir şekilde oluyor. arada sırada istediklerin olmadı diye niye her yönetimle kavga ediyorsun sen kardeş? italya'da bile yönetimlerle kavga ettin yahu. bir proje üret. oyuncu parlat ve sat. ya da başarılı ol. gerisi hikaye.
 • kendisini allah, taraftarları mürit olarak gören kişi.
  sayısız kez ayrıldığı yere tekrar gelmesinin sevgiyle falan alakası yok.
  bizim volkan ve emre, diğer tarafta melo ve sabri gibi saha içi tansiyonu yükselten kişiler nasıl birer birer ayrıldı.. bu da gidecek ve saha kenarına da huzur gelecek.
 • dünyanın en gerizekali insanları topluluğu tarafından yine " kacma" geyiği başlatılmış.

  siz salaksınız çabuk unutuyorsunuz ama genelde hocanın kaçmak gibi değil de, çakma gibi bir alışkanlığı var.

  cok degil ya son kadıköy gecesi en son taraftar peslemeye göndermişti kolpa vizyonerinizi...

  bir de şu bir kısım galatasaray taraftarı. her fatih terim döneminde galatasaray'ı bırakıp bırakıp ayni argümanları ye allah ye bıkmayan bir güruh...

  hadi kanatlilarin gençliğinin katili hoca, onların travmaları büyük...

  sen ne ayaksin be at kafası. yıllarca aynı şeyleri söylemekten bir bitmediniz be kardeşim.

  evet hocadan tarafız...

  allah kerim, fatih terim!!!