• eyyy galatasaraylılar!

bir fenerbahçeli olarak en büyük 1. dileğim terim'in galatasaray'a başkan olmasıdır. bu gerçekleşmezse 2. dileğim galatasaray'a teknik direktör olmasıdır. bu da gerçekleşmezse 3. dileğim milli takıma teknik direktör olamamasıdır.

bu kadar kibirli bir adamın, evinde emekli amcalar gibi huysuzluk yaparken, karısına ve kızlarına maskara olacağını düşünmüyorum. yani 3 ihtimalden biri, üç vakte kadar gerçekleşecektir.

iyi bir galatasaraylı olsam bu adamın galatasaray karizmasını, camia lehine kullanmasını isterdim. alın bu adamı yönetime, “a takıma kesinlikle ama kesinlikle karışmamak şartıyla” altyapıdan sorumlu yönetici yapın. karizmasını kullanırsa 14-15 yaşındaki çocukları tazıya çevirir. ama bunu yaparken a takım teknik heyette fatih terim'le çalışan veya çalışmış tek bir adam dahi kalmamalı. bir de akçeli işlerin bittiğine ikna etmek gerek. para yok imparatore, burada sen vereceksin 100$ diye anlatmak gerekli. hatta tarihsiz imzalı bir istifa dilekçesi alıp sağlamcı olmak lazım: elazığspor altyapısından 12 yaşındaki futbolcuları bir kaç milyon euro'ya satın alalım diyorsa hemen vakit geçirmeden yüzüne karşı “hıı hı” deyip, istifa dilekçesini yürürlüğe koymak gerekli.

böyle de objektif bir adamım. bu karizmayı küçümsemeyin. fatih terim kadar asla olamasa da sırf fenerbahçeli olduğu için; üç maç kazandı diye ismail kartal'la yeni sezona başlamayı göze alan fenerbahçelileri düşünün. terim'in galatasaray için neler ifade ettiğini buradan ölçün. amk aykut kocaman'ı seviyorlar lan. düşünün yani fatih terim aynı şeyleri fenerbahçe'de yapsa, kadıköy yoğurtçu parkı terim dininin tapınağı olurdu.

zerre sevmem ama öyle ya da böyle kardeşim bu adam yaşayan efsaneniz sizin. ve emin olun fenerbahçe ve beşiktaş'a henüz teknik adam olarak gelmeyen adamdır. aykut'la övünenler var lan. adam galatasaray'ın mesihi amk ne nankör adamsınız.

alex tüm sezonlarda çok mu iyi oynadı? hayır. son sezonunda çok mu iyiydi? hayır. hadi götünüz yiyorsa (bkz: alex de souza) başlığına “ben fenerbahçeliyim alex siktir gitsin” yazın kaç tane hakaret alıyorsunuz mesaj kutunuza görürsünüz. millet aç oğlum, efsane teknik direktöre aç. bulmak için: aylut kocaman, sergen yalçın ile uğraşıp koskocaman yöneticiler görmediğiniz, duymadığınız binlerce afra tafra çekiyor. neymiş taraftarın sevgilileriymiş. sikeyim öyle sevgiyi.

hiç sevmiyorum. müthiş kibirli buluyorum. taktisyenlikten çok motivasyon konuşmacısı olduğunu düşünüyorum. transferlerde katlanılamaz bir halde olduğunu da biliyorum ama ne derseniz deyin kardeşim bu adam galatasaray'ın mesihidir. ve 100 sene sonra bu entry burada kalırsa beni haklı bulacakları altın bir cümle bırakıyorum buraya:

“fatih terim gibisi galatasaray'a bir daha gelmeyecek.”
  • 2022 çempiyıns lig finalini yorumlayacakmış iddialara göre.

eğer öyleyse, hozam'dan 2005 finalindeki (bkz: istatistik bir bilim değil tabi) tespitine vs olabilecek bir cümle bekliyoruz.*
  • acilen galatasaray'ın başına getirilmesi gereken teknik direktör.

ama bu sefer adam akıllı sözleşmeyle. şöyle 5 yıllık en az. yıllık da en az 3.5 milyon euro verilmeli. böyle bir sözleşme önermemin nedeni: hoca motivasyon insanıdır. kendisine güvenildiği bu şekilde hissettirilmelidir. güzel de bir tazminat maddesi konursa kimse gönderemez. böylelikle hocam güzelce rahatça çalışır.
  • dünyadaki nefes sayısı bittiğinde galatasaray için sevineceğim kötü niyetli insan. bu herif ya "adam"lık yapıp medya köpeklerini emekli etmediği ya da yaşlanıp ölmediği sürece galatasaray zarar görmeye devam edecek. şu anda galatasaray'ın üzerinde ne kadar bela varsa kendisi yüzündendir.

öyle büyük bir kulüpmüş ki şu adamla dahi en büyük olmuş. bambaşka bir aşksın galatasaray
  • brezilya'da bir takım çalıştıracağı kehanetinde bulunduğum teknik direktör.
  • bu hayatta herşeyin son kullanma tarihi olduğuna inananlardanım.bu iş hayatında da özel yaşamda da geçerlidir..inat etmek bazen çare olmaz ve sizi hayal dünyanızdaki eski kendiniz sanmanıza neden olur ,kendinizi kandırırmaya başlarsınız..fatih hoca geldi ve geçti..finito..
  • tartışmasız şekilde galatasaray'a tekrardan hoca olması gereken imparator. dursun özbek, macera aramamalı. kendisi için de galatasaray için de en iyisi bu. yoksa
    torrent'ten sonra daha çok beden hocası görürüz. en koyu şekilde fatih terim gelmesin diyen kişi bile keşke fatih terim gelseymiş en azından araya birkaç kupa sıkıştırırdı noktasına gelir. burada kalsın bu enrty. fatih hoca gelmezse birkaç yıl sonra bakalım bu enrtyye. hangi taraf haklı çıkacak.
  • hala aklım almıyor geri dönmesini isteyenleri... kendisine saygım sonsuz yaptıkları ortada ama yetmedi mi be arkadaş ? gerçekten keyif alıyor muydunuz son 3 yıldır oynattığı futboldan yoksa vefa borcu olarak görüp "hocamızdır, canı sağolsun" tarzıyla mı destekliyordunuz kendisini ?

özet olarak fikrim, sportif a.ş.'de her zaman bir yeri olmalı ama sahada/kulübede asla !
  • her şeyi anladım da, montella’nın bir sezonda yıldıza dönüştürdüğü yunus akgün’ü, oynatmayacağın oğulcan takasında rizespor’a neden vermek istedin hoca onu hiç anlamadım.

çocuk gitseydi yunus diye bir oyuncu yoktu şimdi. allah razı olsun montella’dan.

t: eski hoca
  • hadi yunus'u geçtim. belli ki rize'nin başkanı ile hocanın bir tür hukuğu var.

ama hikmetinden sual olunmaz hocamızın belçika'ya "bundan olmaz" diye gönderdiği valentine ozornwafor gidiyor orada sükse yapıyor, üst üste en iyi stoper seçiliyor, bir de serbest kalma bedeliyle galatasaray'a zarar ettiriyor. ama terim sevdalılarına sorsan "olmasaydı olmazdık".

tanım: az biraz laf dinleyip sportif direktör olacağına inat edip takımın içine eden bir zamanların efsanesi.
hesabın var mı? giriş yap