• bu adamın turk futbolunda bir tümör olduğunu düşünen deranzolar futboldan bahsetmesin lütfen.
    yuh size be yazıklar olsun.
  • fenerbahçeli troll face'lerin yine çekemediği teknik adam. aykut'tan fatih terim olmaz, olmayacak gençler kasmayın boşuna. hiç kafanızda terim gibi olmasını istemiyoruz zaten falan da demeyin, ölürdünüz bu adamın yıllardır başınızda olması için. inkar etmeye devam devam.
  • şike değilde topu yere vurmak ahlaksızlık olduğu için suçlu olan şahıs.
  • kendisini savunmanin tek yolu her zamanki gibi rakiplerinin yedigi boklardir..

kimisi sahasini yakmistir, kimisi sikelere karismistir, kimisi sahaya inmistir, vs vs. bak yapmamistir demiyorum, yapmistir..

iste bu yuzden fatih terim adeta bir melektir.
  • fatih terim: süleyman abay, bana dönüp deseydi, hocam size hiç yakıştıramadım utanır yerin dibine girerdim.
    rıdvan dilmen: hocaya yakıştıramadım
    fatih terim: bir lafım da rıdvan'a, bana yakışanı ben bilirim, yakışır yakışmaz benim bileceğim iş.
  • yaptigi sey o kadar acik olmasina ragmen hala anlamamakta israr edenlerce anlasilmayan hoca.

neymis, real macinin hakemine niye bu kadar tepki gostermemismis. ben real macinda da, hakem kararlarinda kulubede bagirip cagirdigini gordum. baska maclarda da.

bu macta da adamin isyani topu yere vurmasiydi. bunun icin hoca tribune gonderilir mi?

ustelik dahasi da var. basina cocuk terbiyecisi gibi birini dikmisler, surekli fatih terim'in karsisinda eller arkada bagli, "otur, sus, elini indir" gibi hot zot yapiyor.

ya biraz insaf. cocuk mu var karsinizda? terim'in isyani iste buna.

tabi isin bir de guven boyutu var. adamin guveni sarsilmis bir kere. hakemlerin terim'le bir derdi oldugu belli. bunu da lig tv'de nedenleriyle acik acik anlatti. ordu macinda tribune gonderilis seklini ve zamanlamasini, suleyman abay'in onceki maclarda dorduncu hakemken kendini zorla attirmaya calisip basaramadigini, disiplin kurulunda yasadiklarini, vesaire vesaire.

olayin perde arkasinda bunca sey varken, ve bir topu yere vurma ile tribune gonderilmisken; hala "real macinda bunu niye yapmadi?" demek pek mantikli olmuyor.
  • televizyonlarda 10 eski hakemden 15'i kırmızı kart pozisyonunda hakem haklı derken o hala çıkmış, hayır efendim omuz omuza mücadele, bırakın kartı faul bile yok diyor. ben fatih terim'im, ben imparatorum diyor. allah akıl fikir versin kardeşim.
    fatih terim'i gördükçe aykut'un kocaman taşşaklarını yalayasım geliyor. varsın kötü bir teknik adam olsun ama aman başımızı bu gibi rezilliklerle önümüze eğdirmesin. bizim ar damarımız çatlak değil çünkü. iyi geceler.
  • hakkında yaptığım yoruma beta ekşi'nin bile isyan edip arızaya geçtiği teknik direktör.
  • konuk olduğu tv programında az önce;
    "sen koskoca fatih terim'i atmaya kalk, planlar yap, vs vs..." sözlerini zikrederek tevazudan ne derece uzak olduğunu bizlere göstermiş ünlü ve büyük ve hatta koskoca türk futbol adamı.
    kişi bu dünyanın kralı dahi olsa birazcık tevazudan zarar gelmez hocam, sen koskoca fatih terim olabilirsin ama bunu dile getiren yine kendin olursan haşa; "sana koskoca fatih terim olamazsın demedim adam olamazsın dedim" diyen birileri çıkar bir yerde.

(bkz: sen kendini övme el seni övsün)

bir dur hele bir soluklan be hocam.
  • tevazu sahibi değil diye eleştirilen türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörü. en ufak kıytırık bi başarımızda bile tevazu göstermek için kendimizi kasıyoruz da adam bunca şey yapmış, bırakalım da bi zahmet mütevazi olmasın.

zöge: istediğiniz kadar kötüleyin insan doğasında vardır, aslında kimse mütevazi değildir sadece öyle görünmeye çalışır. nasıl bi kuyruk acısı varsa olumlu iki kelam eden kim varsa anında zamanın ötesinde zaten.
hesabın var mı? giriş yap