şükela:  tümü | bugün
  • kişiliğinden pek hoşlanmadığım şahıs. fakat teknik direktörlüğü ve başarıları ortadadır. şuan galatasaray iyi durumda olduğu için galatasaray'ın başına geçmesi pek gerekmemektedir. bir trabzonsporlu olarak kendisini takımımda görmeyi çok isterim. 1996-2000 arasındaki galatasaray gibi trabzonda çok sayıda genç yetenek yetişmektedir. 14 yabancıyla oynayan süper lig takımlarının arasında 5 yabancıyla oynayan trabzon göze batmaktadır. genç yetenekleri zirve noktalarına ulaştırma ve trabzonspora başarı yaşatma projesi belki kendisinin ilgisini çeker. şenol güneş beşiktaşa giderek bir başlangıç yapmıştır, umarım kendisi de illa da galatasaray diye düşünmez ve trabzonspora gelir. trabzonsporda çok başarılı olacağını düşünüyorum şahsen. gelirse haklı çıkacağıma eminim, fatih terime bir proje lazım, trabzona da büyük bir hoca.
  • muhtemelen yakında trabzonspor ile anlaşacak sinyor.
  • trabzon'a sadece hamsi yemeye gidecek olan über hoca. camiamızın hocasıdır, trabzon illa bi hoca istiyorsa altyapı hocalarımızı falan alabilir, selçuk'u, burak'ı, olcan'ı, engin'i elinizden aldığımız günleri çabuk unutup gaza geldiniz. kızdırmayın kızarsak yusuf'u da alırız elinizden.
  • kendisinin yarısı kadar kariyeri olmayan hocalar kibrinde boğulup hakemlere ana avrat söverken değeri daha iyi anlanan hoca.
  • tudor'un yerine seneye galatasaray'a mı gelse acaba diye düşünmeden edemiyorum. tudor'un sözleşmesi yaz itibariyle sona eriyor. tudor galatasaray'la şampiyonluk yaşarsa eğer muhtemelen avrupa'ya açılmak ister.

umarım fatih hoca seneye yazın boş olmaya devam eder. tudor başarılı olursa avrupa'ya gidecek gibi hissediyorum, başarılı olmasa da zaten sözleşme yenilenmeyeceği için gidecek. tudor'a da bu sene iyi takım kurdurduğu için teşekkür ediyorum ama hala gönlüm imparatordan yana.
  • izlanda maçından sonra bir keyif cuarası yakar hocam hakkıdır ayrıca.
  • gel de kurtar bizi ay yüzlüm. sensiz olmuyor...şaka lan
  • bektaşinin birinin önüne iki şişe sarap koyup sormuşlar: "baba erenler, sen anlarsın, bak bakalım şaraplardan hangisi daha iyi?" bektaşi babası, şaraplardan birinden bir yudum çekmiş suratını buruşturup öteki şişeyi göstermiş: "bu iyi." soranlar itiraz etmişler: "ama erenler, daha onu tatmadın bile!.." bektaşi omuz silkmiş: "olsun..." demiş, "nasıl olsa bundan daha kötü olamaz.
  • mehmet topal'ı stoper oynatmasıyla ünlü kebapzede.
  • tam da suan alacati’ya gitmesi gereken adam.