şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen yakında trabzonspor ile anlaşacak sinyor.
  • trabzon'a sadece hamsi yemeye gidecek olan über hoca. camiamızın hocasıdır, trabzon illa bi hoca istiyorsa altyapı hocalarımızı falan alabilir, selçuk'u, burak'ı, olcan'ı, engin'i elinizden aldığımız günleri çabuk unutup gaza geldiniz. kızdırmayın kızarsak yusuf'u da alırız elinizden.
  • ben bu adamdan gurur duyuyorum. böyle insanların kıymetini bilmek gerek. efendi ayağı yapan sinsiler gibi olmadı hiç. delikanlı. çıkar lafını söyler. mekan basar. yapmadım der mi? demez. hiç demedi. neyse o. cezaysa ceza. dünya yansa umrunda olmaz. böyle prensipli adamlar lazım bize. böyle delikanlı adamlar da galatasaray'dan çıkar ancak.

bak bugün, son 2-3 yılda meydanı boş bulup başarılı olan ve fatih terim'le kıyaslanma şerefine nail olabilecek raddeye getirilmiş (gelmiş değil bak birileri tarafından getirilmiş, yani sanal.) adamlar kamera karşısında ana avrat sövüp üste bi de hala efendi taklidi yaparak alenen yalan söylüyo. küfretmemişmiş.

fatih terim olsa oraya hakemi gömer. gömdüm kardeşim der. sonra da 5 maç cezasını paşa paşa alırdı. kıvırmazdı. çünkü delikanlı adamdır fatih terim. ortalarda şerefliyim, gururluyum diye gezinenler bunu anlayamaz. onlar ağlamayı bilir. tarihleri ağlaklıklarla doludur.
  • kendisinin yarısı kadar kariyeri olmayan hocalar kibrinde boğulup hakemlere ana avrat söverken değeri daha iyi anlanan hoca.
  • türkiye'de muadili yoktur, bu gidişle de olmayacaktır.

çakma filozoflarla karşılaştırılması kendisine hakarettir. 2012-2013 sezonunda galatasaray yedek kulübesinde doğru düzgün oturamamıştı sürekli tribüne gönderilip ceza verildiği için.

sezon başındaki süper kupa maçında engin baytar'a bile 11 maçlık rekor ceza verilmişti.

bu adam ağlamadı ama 1. haftadan itibaren lider giderek o sezonu da şampiyon bitirdi ve bütün galatasaray düşmanlarına cevabı yine verdi.

şuanda hakeme gidip bile bile omuz atan quaresmalar'a, söven şenol'lara bir şey olmuyor. fatih terim ve galatasaray olsaydı o konumda; herhalde fatih terim sezonun geri kalanını locadan izlerdi.
  • tudor'un yerine seneye galatasaray'a mı gelse acaba diye düşünmeden edemiyorum. tudor'un sözleşmesi yaz itibariyle sona eriyor. tudor galatasaray'la şampiyonluk yaşarsa eğer muhtemelen avrupa'ya açılmak ister.

umarım fatih hoca seneye yazın boş olmaya devam eder. tudor başarılı olursa avrupa'ya gidecek gibi hissediyorum, başarılı olmasa da zaten sözleşme yenilenmeyeceği için gidecek. tudor'a da bu sene iyi takım kurdurduğu için teşekkür ediyorum ama hala gönlüm imparatordan yana.
  • gel de kurtar bizi ay yüzlüm. sensiz olmuyor...şaka lan
  • bektaşinin birinin önüne iki şişe sarap koyup sormuşlar: "baba erenler, sen anlarsın, bak bakalım şaraplardan hangisi daha iyi?" bektaşi babası, şaraplardan birinden bir yudum çekmiş suratını buruşturup öteki şişeyi göstermiş: "bu iyi." soranlar itiraz etmişler: "ama erenler, daha onu tatmadın bile!.." bektaşi omuz silkmiş: "olsun..." demiş, "nasıl olsa bundan daha kötü olamaz.
  • mehmet topal'ı stoper oynatmasıyla ünlü kebapzede.
  • tam da suan alacati’ya gitmesi gereken adam.