şükela:  tümü | bugün
 • herkes adi gibi biliyor ki, eğer fatih hoca takimin başında kalsaydi ama son maçta, ama öyle veya boyle giderdik kupaya. ki takim formdaydi. rüştü gibi iki lafı bir araya getiremeyen biri ve birkaç primci yüzünden adamı yediler.
 • an itibari ile keyif sigarasını tüttüren kişi.

  (bkz: 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçı)

  edit: günahım kadar sevmem kendisini.
 • şımarık bir velet ve onun kurduğu çeteye yedirdiler fatih terim'i.
  başarılı veya başarısız sonuçlar alıyordu karışmam; ama bu çeteye karşı tek başına mücadele etti.

  çete euro 2016'yı göz göre göre çöpe atarken, para pazarlığı ile koca turnuvayı çöpe atarken yine sırf fatih terim vardı karşılarında.

  şimdi alın çetenizin kurduğu, koşmaktan aciz milli takımınızı sokun bi tarafınıza.
 • siz daha durun, daha yabancı sınırını eski haline getirecekler, milli takım hocası da "hayhay efendim nasıl isterseniz" diyecek. arda'lar emre'ler sahada takımı katlederken yusuf yazıcı'nın yedek oturması, cengiz'in maç kadrosuna bile alınmaması sadece bir başlangıç.

  oğlum bu adam demirören gibi bir çapsıza yabancı sınırını kaldırttı lan. milli takımı falan siktir edin, terim tek başına türk futbolundaki en büyük devrimi yaptı. şu memlekette üç kuruşluk top oynanmaya başladıysa bu adamın dirayeti sayesinde oldu. şimdi de onu geri almaya çalışıyorlar.

  "helal olsun kebapçı reyis yaaa", "aaaabi terim bir defolup gitsin de gerisi düzelir yaaaa"....
  böyle angut bir topluma her şey müstehak amına koyayım. çünkü insanları dış görünüşlerinden bağımsız olarak yaptıkları işle değerlendirmeyi asla öğrenemiyoruz.

  bunu yazma sebebim milli takımın başarısız olması değil. milli takım kalitesiz oyuncularıyla zaten başarısızlığa mahkumdu ama en azından yabancı sınırı olmayan bir sistemde, takımdaki gençleri itip kakacak büyükbaşların olmadığı bir milli takım izleyecektik. terim gidince bunlar da gitti.
 • 2018 dünya kupasına gidemememizin baş sorumlusu.
 • kebapci selahattin'in heykelini dikenlerin milli takimini birakmistir.

  demirören ile arda ile emre ile mutluluklar gencler.
 • kovdunuz yetmez ,sahadaki bu rezillik için sakın tazminat falan vermesin buna tff.

  ona ayrılacak bütçenin yarısını 3 maçın 1'ini alan lucescu ve diğer yarısı takımın kaptanı arda'ya prim ödensinler.
 • bu adam euro 2016'dan sonra bütün kötü huylu tümörleri milli takiminizdan kesip atmisti. ıleri goruslu bir adammis. simdi bu pislikler yuzunden elendik.

  ıleri goruslu teknik direktör.
 • kebapçı severler gelip ağlamasın şimdi hiç. kebapçınız türk futbolunu kurtarmıştı sizin en son...

  ulan bu adam o primci ve kaşarlaşmış itleri milli takımdan def ettiğinde asıl o zaman türk futbolu kurtuluyordu?

  biz cengiz'lerle, enes'lerle, mor'larla, abdülkadir'lerle, yusuf yazıcı'larla dünya kupasına gitmemeye razıyken bu adamlarla geleceğimizi şekillendirecekken birileri düğmeye bastı ve milli takım pazarlık haline getirenlerin çiftliği haline geldi...

  vallahi yazıklar olsun ya. şu adam işin sonuna kadar takımın başında kalsaydı ya. bu adam buraya kadar getirmişti bu adam bitirseydi...
 • ne kadar ahmak bi toplum olduğumuzu hatırlatan adam.

  sanki güneş sistemimizde başka bi teknik direktör yokmuş gibi ulusal takım ya da gs kötü gidince ilk aklımıza gelen isim oluyor. çünkü ahmağız. çünkü niçin gönderildiğini unutuyoruz. halbuki kalabalık bi ülkeyiz. ama başka fatih terimler, ardalar, emreler çıkaramıyoruz. bok sinekleri de kalabalık. onlar da çıkaramıyolar. binlerce yıldır boka batıp duruyolar. acaba genetik bi yakınlığımız var mı?