şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • kamuoyunu aptal zanneden tilki teknik adam. neymiş lig maçlarında tamamen yabancı oyuncularla oynarlarken kupa maçlarına türk oyuncularla çıkıyorlarmış, kimse bundan bahsetmiyormuş. bunu eleştirenleri kupadan da bahsederlerse ancak samimi kabul edermiş. fatih hocam sen boluspor ümraniyespor x spor y spor gibi takımlara karşı tabi ki türk oyuncuları oynatırsın. sıkıysa kupanın sonuna kadar bu oyuncularla git hiç takımı bozma o zaman alnından öperim seni. finale de aynı takımlarla çık sırtımda taşırım seni. beyefendi boluspor'a karşı genç türk oyuncuları oynatmış onunla övünüyor. biraz samimiyet. azıcık...
  • imparator dün çok iyi hazırlanmış bir basın toplantısıyla hunharca taşak geçti rakiplerle. bir galatasaraylı olarak asaleti, duruşu ve konuşmasından ötürü gurur duydum açıkçası.

tff buna da bi ceza vermek için kollarını sıvamıştır tahmin ediyorum.

şimdi hakemlerle ilgili güzelleme yapan 17’liklere gelelim. sevgili 17’ler: size tavsiyem tekrar bir araya gelip güzel bir bildiri hazırlamanız. yalnız bu kez önceki dediklerinizin tersini söyleyeceksiniz ha! aman karıştırıyım demeyin!
  • şimdi bir galibiyet sonrası güya ironi yapıp "hakemlerde insan, onlar da hata yapabilir" diyen insan yarın bir gün başına geldiğinde ağlarsa ve başka bir takımın teknik direktörü ya da yöneticisi aynı ironiyi kendisine yaparsa ağlamayacak. tvlere çıkıp bana şu kadar ceza verdiler, bana bu kadar ceza verdiler, taç kullandırtmadılar demeyecek. adamlar trabzon sporu yendiler nasıl bir gaza geldilerse. yazık lan size valla tüm gs liler. adamların tek övünç kaynağı bu nasıl bir yokluksa*

not editi:babanız hala bjk gençler*

edit: gelen mesajlar üzerine bakın ne güzel hakemlerde insan onlar da hata yapabilri deyip ironi yapıyorsunuz? abdünün konuşması
    fatih hoca ile ümit öztürk fotoğraf çektirirken
    hakeme tükürmesi
    bunlar ilk başta gugıl amca da bulanabilecek vukuatları. sonra da gelmiş güya ironi yapmış. hadi len oradan.
  • paratör bak top taca çıktı gördünmü.
  • çok derin manaları olan bir açıklama yaptı imparator. ben adama bilezik gibi geçiririm demek istemiş de olabilir ayrıca saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar buradan.
    herkes alacağını alsın, dağılsın lütfen.
  • yeni türkiye'nin futboldaki karşılığı olan şahıs. kendisinin teknik direktörlüğü hakkında bilgiyi andrea pirlo'nun sözleri özetliyor. galatasaraylı arkadaşlarımız ise hala marifetin kendisinde olduğunu sanıyor.
  • "sular yükselince balıklar karıncaları yer; sular çekilince karıncalar balıkları. kimin kimi yiyeceğine, suyun akışı karar verir." şeklindeki kızılderili atasözünde bahsi geçen balıktır kendisi. karınca da olabilir bilemedim, ama balığı daha bir yakıştırdım kendisine, vizyonu itibari ile.
  • yeni transferlerle hayaline kavuşmuş, 3-5-2'yi tersten oynatmış hocadır.

https://twitter.com/…nci/status/1095042382440161285
  • (bkz: #86303066)

3-5-2'yi tersten oynatma meselesi ve stoperler
  • vermek istediği mesajları kızlarının sosyal medya hesaplarıyla ileten teknik direktör.