• seri, nzonzi, lemina, belhanda bilmem ne milyonluk piyasa futbolcularını oynatıp kendini birşey sanan, linnes gibi futbolcuyu harcayan sıradan
    antrenör.

sen mor, akgün, atalay'ı 90 dakika oynatacak cesarete sahip misin ondan haber ver
  • ismail kartal “fatih terim mi mağdur? o hiç deplasmanda şampiyonluk adına 5 gollü galibiyet alıp kurşunlanmış mı? veya şampiyon olduğu sezonun ardından başkanı hapise atılmış mı? sorularım bu kadar.” (trtspor)

23.02.2017

hayatı boyunca sürekli kollanan kendini başarılı sanan çakma kabadayı...
  • ince çizgim. baban mı fatih terim mi deseler hiç düşünmez fatih terim derim. seviyoruz seni imparator.
  • galatasaray bu adamla küllerinden doğar bu adam her gelişinde
  • galatasaray gibi bir takımın ne futbol oynadığı belli değil. yazık.
  • biri iddaya gore fatih terim gs den kendini kovdurmak icin ugras veriyor..
    kovdurma nedenide elindeki kadroyla sampiyon olacagina yada basarili olacagina inanmamasi .
    o yuzden ilk etabda ortada birsey yokken tff hedef aldi ceza aldi. simdiki hedefide falcao ile kavga ortami yaratmak.

simdi diyeceksiniski neden boyle birsey yapsin?
    egosu o kadar tavanki bu kadroyla sampiyon yapamadi dedirtmemek icin kendine ....

dikkat edersenizhep gsye zor zamaninda gelen yada sezonun ortasinda calistirmaya baslamis takimi , bir sekilde de takimi sampiyon yapan bi hoca kendisi fakat ne hikmetse bir sonraki sezonda hep bir sekilde sudan sebeplerle gsden ayriliyor. bakin iddaa ediyorum fatih terim sezonub ilk yarisi gelmeden gsden ayrilacak . bir sekilde kavga gurultu gidecek.
  • babam mı fatih terim mi deseler fatih terim derim diyor..vay senin ben dimağını sikiyim..annene üzülüyorum
  • üzgünüm ama artık olmuyor. top oynatmadığı yetmezmiş gibi andone’yi oyundan çıkarıp jimmy’i alarak maçı sattı. rakip arkada tarla gibi alan bırakıyor sen oyuna emre’yi değil jimmy’i alıyorsun. bu kadar korkak oyun olmaz. aldığımız maçı kaybettirdi.
  • maçı okuyamayan teknik direktör.

adem döküldü döküldü, bağırdı çıkar beni diye. emre nerde? falcao son dk oyuncusu mu?

bir hoca sürekli öne geçip saçma değişikliklerle maç verir mi? veriyor işte...
  • ne oyunu okumasını bilir. ne taktik teknik bilir. 11 tane yabancıyla oynayınca gördük verdiği gazı. ben artık takım iyi futbol oynasın istiyorum abi. ite kaka şampiyon olmak bana zerre keyif vermiyor. kaos futboluyla şampiyon olmak da. ben taraftarım, güzel futbol izlemek istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap